LAJMI I FUNDIT:

Franco Foda

43 Artikuj

Ademi priti përzgjedhësin Foda dhe ekipin e tij, diskutojnë për kampin e qershorit dhe edicionin e ri të Ligës së Kombeve

Ademi priti përzgjedhësin Foda dhe ekipin e tij, diskutojnë për kampin e qershorit dhe edicionin e ri të Ligës së Kombeve

Superliga
Ademi dhe përzgjedhësi Foda mbajnë takim me përzgjedhësit e kombëtareve të grupmoshave

Ademi dhe përzgjedhësi Foda mbajnë takim me përzgjedhësit e kombëtareve të grupmoshave

Përfaqësuesja e Kosovës
Berisha: Idetë e Fodës na përshtaten në mënyrë ideale, ai na solli mentalitet gjerman

Berisha: Idetë e Fodës na përshtaten në mënyrë ideale, ai na solli mentalitet gjerman

Përfaqësuesja e Kosovës
Përzgjedhësi i Kosovës, Franco Foda përcjell nga afër ndeshjen mes Malishevës dhe Dukagjinit

Përzgjedhësi i Kosovës, Franco Foda përcjell nga afër ndeshjen mes Malishevës dhe Dukagjinit

Superliga
Franco Foda reagon pas humbjes ndaj Hungarisë, tregon se ku gaboi Kosova

Franco Foda reagon pas humbjes ndaj Hungarisë, tregon se ku gaboi Kosova

Përfaqësuesja e Kosovës
Foda flet për ndeshjen me Hungarinë: Ndeshje e vështirë, por mezi presim të luajmë në stadiumin e stërmbushur

Foda flet për ndeshjen me Hungarinë: Ndeshje e vështirë, por mezi presim të luajmë në stadiumin e stërmbushur

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova zhvilloi stërvitjen e parë në Budapest

Kosova zhvilloi stërvitjen e parë në Budapest

Përfaqësuesja e Kosovës
Pothuajse të gjitha biletat janë shitur, Kosova do të ketë test të vërtet ndaj Hungarisë

Pothuajse të gjitha biletat janë shitur, Kosova do të ketë test të vërtet ndaj Hungarisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Foda flet për mangësitë e Kosovës: Humbëm shumë raste, në të gjitha repartet duhet të përmirësohemi

Foda flet për mangësitë e Kosovës: Humbëm shumë raste, në të gjitha repartet duhet të përmirësohemi

Përfaqësuesja e Kosovës
Franco Foda e nis me fitore aventurën te Kosova, ‘Dardanët’ mposhtin Armeninë

Franco Foda e nis me fitore aventurën te Kosova, ‘Dardanët’ mposhtin Armeninë

Përfaqësuesja e Kosovës
Armeni – Kosovë, formacionet zyrtare: Foda iu beson ‘veteranëve’

Armeni – Kosovë, formacionet zyrtare: Foda iu beson ‘veteranëve’

Përfaqësueset
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Armenisë – Franco Foda i beson ‘senatorëve’

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Armenisë – Franco Foda i beson ‘senatorëve’

Përfaqësuesja e Kosovës
Dita e ndeshjes: Kosova e Franco Fodas luan ndaj Armenisë

Dita e ndeshjes: Kosova e Franco Fodas luan ndaj Armenisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Si duhet të luajë Kosova e Franco Fodas ndaj Armenisë – zgjidheni lojtarët që e meritojnë një vend në formacion sipas jush  

Si duhet të luajë Kosova e Franco Fodas ndaj Armenisë – zgjidheni lojtarët që e meritojnë një vend në formacion sipas jush  

Përfaqësuesja e Kosovës
Franco Foda: Jemi gati për Armeninë, duam fitore

Franco Foda: Jemi gati për Armeninë, duam fitore

Përfaqësuesja e Kosovës
Kush është Armenia, kundërshtari i Kosovës? Lojtarët, vlera e ekipit dhe forma

Kush është Armenia, kundërshtari i Kosovës? Lojtarët, vlera e ekipit dhe forma

Shkumbin Pireva
Ademi i bindur për suksese të Kosovës në krye me përzgjedhësin Foda: Jam krenar me këtë ekip të talentuar

Ademi i bindur për suksese të Kosovës në krye me përzgjedhësin Foda: Jam krenar me këtë ekip të talentuar

Përfaqësuesja e Kosovës
Valon Berisha: Ndeshjet do të na shërbejnë për të kuptuar trajnerin dhe filozofinë e tij

Valon Berisha: Ndeshjet do të na shërbejnë për të kuptuar trajnerin dhe filozofinë e tij

Përfaqësuesja e Kosovës
Të gjithë futbollistët e pranishëm, Kosova mbanë stërvitjen e dytë në Kampin Nacional

Të gjithë futbollistët e pranishëm, Kosova mbanë stërvitjen e dytë në Kampin Nacional

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova fillon përgatitjet për miqësoret e marsit nën urdhrat e përzgjedhësit të ri

Kosova fillon përgatitjet për miqësoret e marsit nën urdhrat e përzgjedhësit të ri

Përfaqësuesja e Kosovës
Rrëfimi i Donis Avdijajt, nga forma fantastike deri te mungesa e Kosovës dhe marrëdhënia me trajnerin Foda: I kam shumë borxh si njeri dhe lojtar

Rrëfimi i Donis Avdijajt, nga forma fantastike deri te mungesa e Kosovës dhe marrëdhënia me trajnerin Foda: I kam shumë borxh si njeri dhe lojtar

Romak Zeqiri
Foda: Kam punuar më herët me futbollistë kosovarë, jam i sigurt që do të arrijmë rezultate të mira

Foda: Kam punuar më herët me futbollistë kosovarë, jam i sigurt që do të arrijmë rezultate të mira

Përfaqësuesja e Kosovës
Foda: Kishim 40 deri 50 lojtarë në listë, vendosëm për ata që na kanë magjepsur

Foda: Kishim 40 deri 50 lojtarë në listë, vendosëm për ata që na kanë magjepsur

Përfaqësuesja e Kosovës
Foda flet për listën e Kosovës, tregon arsyet pse nuk u ftuan Krasniqi, Zyba dhe Hyseni

Foda flet për listën e Kosovës, tregon arsyet pse nuk u ftuan Krasniqi, Zyba dhe Hyseni

Përfaqësuesja e Kosovës