LAJMI I FUNDIT:

Florent Muslija

86 Artikuj

Të gjitha transferimet e rëndësishme të lojtarëve shqiptarë në afatin kalimtar të janarit

Të gjitha transferimet e rëndësishme të lojtarëve shqiptarë në afatin kalimtar të janarit

Ligat tjera
Pesë lojtarët e Kosovës që kanë ndërruar skuadër deri më tani në këtë afat kalimtar

Pesë lojtarët e Kosovës që kanë ndërruar skuadër deri më tani në këtë afat kalimtar

Përfaqësuesja e Kosovës
Zyrtare: Florent Muslija në Bundesligë, nënshkruan me SC Freiburg

Zyrtare: Florent Muslija në Bundesligë, nënshkruan me SC Freiburg

Bundesliga
Muslija do të transferohet në Bundesliga, në negociata me dy klube elitare gjermane

Muslija do të transferohet në Bundesliga, në negociata me dy klube elitare gjermane

Bundesliga
Viti i jashtëzakonshëm i Florent Muslijës me gola e asistime: Në 2024 për hapin e madh, dua ta vazhdoj me këtë ritëm

Viti i jashtëzakonshëm i Florent Muslijës me gola e asistime: Në 2024 për hapin e madh, dua ta vazhdoj me këtë ritëm

Romak Zeqiri
Paderborn i ka vendosur çmimin Florent Muslijës, klubet duket se janë larguar nga interesimi

Paderborn i ka vendosur çmimin Florent Muslijës, klubet duket se janë larguar nga interesimi

Bundesliga
Paderborn e di që vështirë të mbahet Florent Muslija, në garë shtohet edhe Bochum  

Paderborn e di që vështirë të mbahet Florent Muslija, në garë shtohet edhe Bochum  

Bundesliga
Nga Muslija te Hoxha e Idrizi, vlerësimet e futbollistëve shqiptarë nëpër botë

Nga Muslija te Hoxha e Idrizi, vlerësimet e futbollistëve shqiptarë nëpër botë

Ndërkombëtare
Florent Muslija asistoi dy herë në fitoren e Paderborn, shpallet lojtar i ndeshjes

Florent Muslija asistoi dy herë në fitoren e Paderborn, shpallet lojtar i ndeshjes

Ligat tjera
Xhaka dhe Muslija në formacionet e javës në Bundesliga 1 dhe 2

Xhaka dhe Muslija në formacionet e javës në Bundesliga 1 dhe 2

Bundesliga
Nga Muslija te Hoxha e Zhegrova, vlerësimet e legjionarëve nga ndeshjet e fundjavës

Nga Muslija te Hoxha e Zhegrova, vlerësimet e legjionarëve nga ndeshjet e fundjavës

Ndërkombëtare
Florent Muslija vendimtar me golin e tij në fitoren e Paderborn – shpallet lojtar i ndeshjes

Florent Muslija vendimtar me golin e tij në fitoren e Paderborn – shpallet lojtar i ndeshjes

Ligat tjera
Florent Muslija në radarin e klubeve të Bundesligës

Florent Muslija në radarin e klubeve të Bundesligës

Ndërkombëtare
Trajneri i Paderborn, Kwasniok: Muslija është lodhur shumë në ndeshjet e Kosovës, shihet në fytyrën e tij

Trajneri i Paderborn, Kwasniok: Muslija është lodhur shumë në ndeshjet e Kosovës, shihet në fytyrën e tij

Ligat tjera
Muslija: Dhamë maksimumin, por në fund vlen vetëm rezultati

Muslija: Dhamë maksimumin, por në fund vlen vetëm rezultati

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Zvicrës – Gliha me shumë ndryshime të detyrueshme

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Zvicrës – Gliha me shumë ndryshime të detyrueshme

Përfaqësuesja e Kosovës
Nga Rrahmani te Muslija e Bytyqi, futbollistët më të vlerësuar të Kosovës në Evropë

Nga Rrahmani te Muslija e Bytyqi, futbollistët më të vlerësuar të Kosovës në Evropë

Ndërkombëtare
Florent Muslija nuk ndalet së shënuari super gola – e radhës në Kupën e Gjermanisë nga goditja e dënimit

Florent Muslija nuk ndalet së shënuari super gola – e radhës në Kupën e Gjermanisë nga goditja e dënimit

Ligat tjera
Muslija vazhdon shkëlqimin, realizon golin e gjashtë në Bundesliga 2

Muslija vazhdon shkëlqimin, realizon golin e gjashtë në Bundesliga 2

Bundesliga
Florent Muslija shënon golin e vitit në Gjermani, realizon nga gjysma e fushës 

Florent Muslija shënon golin e vitit në Gjermani, realizon nga gjysma e fushës 

Bundesliga
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Andorrës – Gliha i ‘detyruar’ për ndryshime

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Andorrës – Gliha i ‘detyruar’ për ndryshime

Përfaqësuesja e Kosovës
Nga Zhegrova te Muriqi e Korenica – vlerësimet e futbollistëve shqiptarë nëpër botë

Nga Zhegrova te Muriqi e Korenica – vlerësimet e futbollistëve shqiptarë nëpër botë

Ndërkombëtare
Florent Muslija me mesazh për të gjithë ata që zgjedhin Kosovën dhe për ata që kanë dyshime

Florent Muslija me mesazh për të gjithë ata që zgjedhin Kosovën dhe për ata që kanë dyshime

Përfaqësuesja e Kosovës
Nga Muslija te Zhegrova e Muriqi, vlerësimet e futbollistëve kosovarë nëpër botë

Nga Muslija te Zhegrova e Muriqi, vlerësimet e futbollistëve kosovarë nëpër botë

Ndërkombëtare