LAJMI I FUNDIT:

Fabrizio Romano

41 Artikuj

Osimhen apo Toney? Fabrizio Romano tregon se kush ka më shumë gjasa t’i bashkohet Chelseat në janar

Osimhen apo Toney? Fabrizio Romano tregon se kush ka më shumë gjasa t’i bashkohet Chelseat në janar

Premier League
Fabrizio Romano emëron fituesin e Topit të Artë për vitin 2023

Fabrizio Romano emëron fituesin e Topit të Artë për vitin 2023

Ndërkombëtare
U lidh me Liverpoolin, Romano zbulon situatën e Victor Osimhen

U lidh me Liverpoolin, Romano zbulon situatën e Victor Osimhen

Serie A
Lamine Yamal ka nënshkruan kontratën e re me Barcelonën – Romano zbulon dy detaje kyçe të marrëveshjes

Lamine Yamal ka nënshkruan kontratën e re me Barcelonën – Romano zbulon dy detaje kyçe të marrëveshjes

La Liga
Romano flet për lajmin që i ndryshoi jetën: Vetëm Salihamidzic, Kahn dhe unë e dinim këtë

Romano flet për lajmin që i ndryshoi jetën: Vetëm Salihamidzic, Kahn dhe unë e dinim këtë

Bundesliga
Fabrizio Romano mohon lajmet se ai luajti rol në transferimin e Joao Felix tek Barcelona

Fabrizio Romano mohon lajmet se ai luajti rol në transferimin e Joao Felix tek Barcelona

La Liga
“Pyetni mikun tuaj Fabrizio Romanon” – përgjigja e Thomas Mullerin kur u pyet për përzgjedhësin e ri të Gjermanisë

“Pyetni mikun tuaj Fabrizio Romanon” – përgjigja e Thomas Mullerin kur u pyet për përzgjedhësin e ri të Gjermanisë

Përfaqësueset
Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano zbulon pesë nënshkrimet më të mira të verës

Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano zbulon pesë nënshkrimet më të mira të verës

Ndërkombëtare
Kessie të hënën për testet mjekësore te Al Ahli

Kessie të hënën për testet mjekësore te Al Ahli

Ligat tjera
Zbulohen fitimet marramendëse të Fabrizio Romanos në Twitter

Zbulohen fitimet marramendëse të Fabrizio Romanos në Twitter

Ndërkombëtare
Si u bë i famshëm Fabrizio Romano: Eksperti i transferimeve rrëfen për suksesin dhe dështimin e parë, si e fillon ditën dhe gjithçka tjetër

Si u bë i famshëm Fabrizio Romano: Eksperti i transferimeve rrëfen për suksesin dhe dështimin e parë, si e fillon ditën dhe gjithçka tjetër

Premier League
Luka Romero është transferimi i radhës për Milanin

Luka Romero është transferimi i radhës për Milanin

Serie A
Arrihet marrëveshja për çmimin, Mount drejt kompletimit si lojtar i Unitedit

Arrihet marrëveshja për çmimin, Mount drejt kompletimit si lojtar i Unitedit

Premier League
Kthimi i Di Marias te Benfica, çështje ditësh

Kthimi i Di Marias te Benfica, çështje ditësh

Ligat tjera
Detajet e marrëveshjes së Joselu me Real Madridin

Detajet e marrëveshjes së Joselu me Real Madridin

La Liga
Klauzola e madhe në kontratën e Mikayil Faye me Barcelonën

Klauzola e madhe në kontratën e Mikayil Faye me Barcelonën

La Liga
Nënshkruhet marrëveshja, Mikayil Faye pranë zyrtarizimit te Barcelona

Nënshkruhet marrëveshja, Mikayil Faye pranë zyrtarizimit te Barcelona

La Liga
Ugarte është lojtar i PSG-së

Ugarte është lojtar i PSG-së

Ligue 1
Fabrizio Romano konfirmon se Liverpooli i ka ofruar kontratë të rëndësishme Mac Allisterit

Fabrizio Romano konfirmon se Liverpooli i ka ofruar kontratë të rëndësishme Mac Allisterit

Premier League
Ilkay Gundogan, objektivi kryesor i Barcelonës në verë

Ilkay Gundogan, objektivi kryesor i Barcelonës në verë

La Liga
Oferta marramendëse për Messin nga Arabia Saudite, sa dyfishi i pagës së Ronaldos

Oferta marramendëse për Messin nga Arabia Saudite, sa dyfishi i pagës së Ronaldos

Ndërkombëtare
Romano insiston se Messi nuk do të largohet nga PSG dhe se ka marrëveshje për zgjatjen e kontratës

Romano insiston se Messi nuk do të largohet nga PSG dhe se ka marrëveshje për zgjatjen e kontratës

Ligue 1
Kontrata gati, testet mjekësore gati dhe gjithçka tjetër – sa ditë ka kohë Ronaldo për t’iu bashkuar Al Nassrit

Kontrata gati, testet mjekësore gati dhe gjithçka tjetër – sa ditë ka kohë Ronaldo për t’iu bashkuar Al Nassrit

Ligat tjera
Dumfries nuk pritet të kalojë te Unitedi në janar

Dumfries nuk pritet të kalojë te Unitedi në janar

Premier League