LAJMI I FUNDIT:
Ermal Fejzullahu

Ermal Fejzullahu

245 Artikuj

Ermal Fejzullahu flet sërish për Luizin: Djalë artist, i takon fitorja

Ermal Fejzullahu flet sërish për Luizin: Djalë artist, i takon fitorja

Yjet
“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

Yjet
Ermal Fejzullahu për Luizin: Të njoh që dy dekada, po i gëzohem faktit që edhe publiku të do fort ashtu siç të duam ne që të njohim nga afër

Ermal Fejzullahu për Luizin: Të njoh që dy dekada, po i gëzohem faktit që edhe publiku të do fort ashtu siç të duam ne që të njohim nga afër

Yjet
Ermal Fejzullahu dhe Ariana me pushime në Como të Italisë

Ermal Fejzullahu dhe Ariana me pushime në Como të Italisë

Yjet
Të famshmit shqiptarë urojnë festën e 28 Nëntorit

Të famshmit shqiptarë urojnë festën e 28 Nëntorit

Yjet
Ermali flet për karrierën dhe njohjen me bashkëshorten

Ermali flet për karrierën dhe njohjen me bashkëshorten

Yjet
Ermal Fejzullahu paralajmëron projektin e ri muzikor, lansohet të shtunën

Ermal Fejzullahu paralajmëron projektin e ri muzikor, lansohet të shtunën

Muzikë
Kida bëhet artistja e parë shqiptare që ka tre këngë me mbi 100 milionë klikime në YouTube

Kida bëhet artistja e parë shqiptare që ka tre këngë me mbi 100 milionë klikime në YouTube

Yjet
DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu vijnë me këngën e re “Ma e mira”

DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu vijnë me këngën e re “Ma e mira”

Muzikë
DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu të shtunën sjellin këngën e re “Ma e mira”

DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu të shtunën sjellin këngën e re “Ma e mira”

Muzikë
Ermal Fejzullahu lanson bashkëpunimin me DJ Gimi-O “Hajde Hajde”

Ermal Fejzullahu lanson bashkëpunimin me DJ Gimi-O “Hajde Hajde”

Muzikë
“Më e mira” – publikohet dueti i Ermal Fejzullahut dhe Romeo Veshajt

“Më e mira” – publikohet dueti i Ermal Fejzullahut dhe Romeo Veshajt

Muzikë
Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj të shtunën publikojnë këngën “Më e mira”

Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj të shtunën publikojnë këngën “Më e mira”

Muzikë
Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj paralajmërojnë bashkëpunimin, publikojnë një pjesë të shkurtër të këngës

Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj paralajmërojnë bashkëpunimin, publikojnë një pjesë të shkurtër të këngës

Muzikë
Ermal Fejzullahu: Jam bullizuar për mbipeshën

Ermal Fejzullahu: Jam bullizuar për mbipeshën

Yjet
Ermal Fejzullahu publikon bashkëpunimin me Ponin “E le”

Ermal Fejzullahu publikon bashkëpunimin me Ponin “E le”

Muzikë
Pas pushimeve në Maldive, Ermali dhe Ariana nisin ato dimërore në Zvicër

Pas pushimeve në Maldive, Ermali dhe Ariana nisin ato dimërore në Zvicër

Yjet
Ermal Fejzullahu shijon me bashkëshorten pushimet luksoze në ishujt Maldive

Ermal Fejzullahu shijon me bashkëshorten pushimet luksoze në ishujt Maldive

Yjet
“Më mirë një profesor që vallëzon, se sa një që ushtron dhunë” – postimet e artistëve shqiptarë në përkrahje të profesorit nga Vushtrria

“Më mirë një profesor që vallëzon, se sa një që ushtron dhunë” – postimet e artistëve shqiptarë në përkrahje të profesorit nga Vushtrria

Yjet
Ermal Fejzullahu dhe Ariana blejnë shtëpi të re në një nga lagjet më luksoze të kryeqytetit

Ermal Fejzullahu dhe Ariana blejnë shtëpi të re në një nga lagjet më luksoze të kryeqytetit

Yjet
Artistët shqiptarë urojnë festën e 28 nëntorit

Artistët shqiptarë urojnë festën e 28 nëntorit

Yjet
Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani publikojnë bashkëpunimin e ri “As 1 minut”, protagoniste në klip bukuroshja Vildane Zeneli

Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani publikojnë bashkëpunimin e ri “As 1 minut”, protagoniste në klip bukuroshja Vildane Zeneli

Muzikë
Yll Limani dhe Ermal Fejzullahu së shpejti me këngë të re

Yll Limani dhe Ermal Fejzullahu së shpejti me këngë të re

Muzikë
I publikuan një lajm të rremë që ka pësuar sulm, reagon Ermal Fejzullahu: Jam shëndoshë e mirë dhe nuk kam asnjë problem me shëndetin

I publikuan një lajm të rremë që ka pësuar sulm, reagon Ermal Fejzullahu: Jam shëndoshë e mirë dhe nuk kam asnjë problem me shëndetin

Yjet