LAJMI I FUNDIT:

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, tashmë nuk diskutohet se është një nga zërat më të pëlqyer në estradë.

Ai është pjesë e tregut prej shumë vitesh dhe deri më tani ka krijuar hite të shumta.

I njëjti ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Mos i bjer me top”, ku ka folur rreth jetës e karrierës profesionale.

Foto: Screenshot/YouTube

Një nga pyetjet nuk mungoi edhe rreth Big Brother VIP Albania, pasi pritet të nis së shpejti.

Të gjitha lajmet nga Ermal Fejzullahu
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ermal Fejzullahu

“A do të futesh në Big Brother VIP Albania 3”, ka qenë pyetja që iu drejtua nga moderatorët, Ronaldo Sharka dhe Erjola Doci.

Foto: Screenshot/YouTube

“Me pas desht kisha qenë pjesë. Nuk e di, nuk mund të them se nuk i dihet jetës asnjëherë”, u shpreh ai.

Megjithëse, pritet të shihet se si do të jetë në vazhdim apo edhe një befasi nga artisti. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Kalo në kategori