LAJMI I FUNDIT:

Estrada shqiptare reagon për vrasjen e policit në veri të Mitrovicës

Estrada shqiptare reagon për vrasjen e policit në veri të Mitrovicës

E diela po vazhdon të jetë e tensionuar në Kosovë.

Një pjesëtarë i Policisë së Kosovës është vrarë dhe një tjetër u plagos pas një sulmi në veri të Mitrovicës.


Ngjarja tragjike është përcjellur me reagime të shumta nga zyrtar e figura politike nga vendi dhe ndërkombëtare.

Për këtë rast kanë reaguar në mënyra të ndryshme edhe emra të njohur të estradës dhe showbizz-it shqiptar.

Don Xhoni, Morena Taraku, Ledri Vula, Tayna, Stresi, Dhurata Dora, Ermal Fejzullahu, Kida, Mozzik, Blero, Gold AG janë vetëm disa prej të famshmëve që kanë reaguar në rrjetet sociale për vrasjen e policit.

Më poshtë reagimet e tyre:

Foto: Don Xhoni/Instagram

Foto: Morena Taraku/Instagram

Foto: Ledri Vula/Instagram

Foto: Tayna/Instagram
Foto: Stresi/Instagram
Foto: Dhurata Dora/Instagram

Foto: Ermal Fejzullahu/Instagram

Foto: Kida/Instagram

Foto: Mozzik/Instagram

Foto: Blero/Instagram
Foto: God AG/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Magazina
I dashuri i dërgon një letër Santianës në BBVK, shprehet i zhgënjyer me të: Nuk e kam pritur nga ti

I dashuri i dërgon një letër Santianës në BBVK, shprehet i zhgënjyer me të: Nuk e kam pritur nga ti

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
I dashuri i Santianës përmes letrës hodhi disa akuza kundrejt tij, Buci: Nuk prisja që të fliste mirë

I dashuri i Santianës përmes letrës hodhi disa akuza kundrejt tij, Buci: Nuk prisja që të fliste mirë

Magazina
Kalo në kategori