LAJMI I FUNDIT:
Don Xhoni

Don Xhoni

213 Artikuj

Info

Xhonatan Isufi i njohur si Don Xhon është një reper i injohur i estradës shqiptare me prejardhje nga Drenasi, i lindur më 8 prill të vitit 2000.

Pak pas ndarjes nga Don Xhoni – modelja ruse me të dashur të ri?

Pak pas ndarjes nga Don Xhoni – modelja ruse me të dashur të ri?

Po Flitet
Meriton Mjekiqi flet për marrëdhënien me Noizyn dhe Don Xhonin pas sherreve të bujshme

Meriton Mjekiqi flet për marrëdhënien me Noizyn dhe Don Xhonin pas sherreve të bujshme

Yjet
Don Xhoni publikon projektin e ri “Ju përshëndes”

Don Xhoni publikon projektin e ri “Ju përshëndes”

Muzikë
Don Xhoni paralajmëron këngën e re, publikohet të martën

Don Xhoni paralajmëron këngën e re, publikohet të martën

Muzikë
Don Xhoni i dërgon dron Albyt: Boki të do

Don Xhoni i dërgon dron Albyt: Boki të do

Yjet
Sjell pamje nga xhirimet e klipit të ri, Don Xhoni zbulon se lansohet së shpejti

Sjell pamje nga xhirimet e klipit të ri, Don Xhoni zbulon se lansohet së shpejti

Yjet
Don Xhoni ndalohet nga policia në Holandë

Don Xhoni ndalohet nga policia në Holandë

Yjet
Pyetet nëse e do akoma Don Xhonin, Ariana Lirey: Nuk më intereson

Pyetet nëse e do akoma Don Xhonin, Ariana Lirey: Nuk më intereson

Yjet
Estrada shqiptare reagon për vrasjen e policit në veri të Mitrovicës

Estrada shqiptare reagon për vrasjen e policit në veri të Mitrovicës

Yjet
Don Xhoni dhuron një shtëpi për bamirësi: Po e publikoj jo për marketing, por për të bërë thirrje që të gjithë të ndihmoni

Don Xhoni dhuron një shtëpi për bamirësi: Po e publikoj jo për marketing, por për të bërë thirrje që të gjithë të ndihmoni

Yjet
Don Xhoni publikon foto nga makina e tij super luksoze

Don Xhoni publikon foto nga makina e tij super luksoze

Yjet
Don Xhoni dhe Butrint Imeri me pushime në Ibiza të Spanjës

Don Xhoni dhe Butrint Imeri me pushime në Ibiza të Spanjës

Yjet
Ariana Lirey tregon arsyet e ndarjes nga Don Xhoni: Kur njerëzit të duan ata nuk largohen, rezultoi që ne ishim shumë të ndryshëm

Ariana Lirey tregon arsyet e ndarjes nga Don Xhoni: Kur njerëzit të duan ata nuk largohen, rezultoi që ne ishim shumë të ndryshëm

Yjet
Ariana Lirey për Don Xhonin: Nuk flasim më, ndihem mirë vetëm

Ariana Lirey për Don Xhonin: Nuk flasim më, ndihem mirë vetëm

Yjet
Don Xhoni tregon makinat e tij luksoze të parkuara në oborrin e shtëpisë

Don Xhoni tregon makinat e tij luksoze të parkuara në oborrin e shtëpisë

Yjet
“A m’don” thotë Don Xhoni në këngën e re

“A m’don” thotë Don Xhoni në këngën e re

Muzikë
“Pajtohen” Butrint Imeri dhe Don Xhoni, shfaqen të përqafuar në koncert

“Pajtohen” Butrint Imeri dhe Don Xhoni, shfaqen të përqafuar në koncert

Yjet
Ariana Lirey flet për Don Xhonin: Nuk jemi të martuar, nuk jemi bashkë

Ariana Lirey flet për Don Xhonin: Nuk jemi të martuar, nuk jemi bashkë

Po Flitet
Mungoi në ditëlindjen e tij dhe nuk ndiqen më në rrjete sociale, Don Xhoni reagon pas raportimeve se nuk flet me Butrint Imerin

Mungoi në ditëlindjen e tij dhe nuk ndiqen më në rrjete sociale, Don Xhoni reagon pas raportimeve se nuk flet me Butrint Imerin

Po Flitet
Pyetet për Don Xhonin, Ariana Lirey: Çdo gjë ka një fillim dhe një fund

Pyetet për Don Xhonin, Ariana Lirey: Çdo gjë ka një fillim dhe një fund

Yjet
Pa u bërë 24 orë nga lansimi, Don Xhoni arrin mbi një milion klikime në YouTube me këngën “Ike”

Pa u bërë 24 orë nga lansimi, Don Xhoni arrin mbi një milion klikime në YouTube me këngën “Ike”

Muzikë
Rikthehen sërish bashkë – Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë – Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Yjet
Don Xhoni publikon këngën e re “Ike”, pjesë e klipit ish e dashura e tij ruse

Don Xhoni publikon këngën e re “Ike”, pjesë e klipit ish e dashura e tij ruse

Muzikë
“Ike” e Don Xhonit publikohet të enjten

“Ike” e Don Xhonit publikohet të enjten

Muzikë