LAJMI I FUNDIT:

Erling Haaland

1147 Artikuj

Lautaro thotë se e ndjen vetën në të njëjtin nivel me Mbappen e Haalandin

Lautaro thotë se e ndjen vetën në të njëjtin nivel me Mbappen e Haalandin

Serie A
Haaland zbulon se kur e kuptuan që do ta fitonin Ligën Premier edhe pse gara për titull ishte e hapur

Haaland zbulon se kur e kuptuan që do ta fitonin Ligën Premier edhe pse gara për titull ishte e hapur

Premier League
Mbappe, Vinicius Jr, Bellingham: Renditja e fundit e favoritëve për Topin e Artë

Mbappe, Vinicius Jr, Bellingham: Renditja e fundit e favoritëve për Topin e Artë

Ndërkombëtare
Haaland thyen heshtjen dhe flet për përplasjen me Pep Guardiolën

Haaland thyen heshtjen dhe flet për përplasjen me Pep Guardiolën

Premier League
Publikohet lista e ngushtë për çmimet kryesore individuale në Ligën Premier

Publikohet lista e ngushtë për çmimet kryesore individuale në Ligën Premier

Premier League
Njëherë i tha ‘Lojtar i Ligës së Dytë’, tani Roy Keane sërish me kritika të rënda për Haalandin

Njëherë i tha ‘Lojtar i Ligës së Dytë’, tani Roy Keane sërish me kritika të rënda për Haalandin

Premier League
Pas Salah-Klopp, Erling Haaland konfrontohet me Pep Guardiolan

Pas Salah-Klopp, Erling Haaland konfrontohet me Pep Guardiolan

Premier League
E quajti lojtar të ligës së dytë, Haaland vjen me një përgjigje të ashpër ndaj Roy Keane

E quajti lojtar të ligës së dytë, Haaland vjen me një përgjigje të ashpër ndaj Roy Keane

Premier League
Erling Haaland shënon ‘poker’ në fitoren e thellë të ‘Qytetarëve’ drejt titullit kampion

Erling Haaland shënon ‘poker’ në fitoren e thellë të ‘Qytetarëve’ drejt titullit kampion

Premier League
Publikohet lista me 15 lojtarët më të mirë aktualë në botë

Publikohet lista me 15 lojtarët më të mirë aktualë në botë

Ndërkombëtare
Haaland u bë një personazh në këtë video loje – ajo u shkarkua mbi dy miliardë herë

Haaland u bë një personazh në këtë video loje – ajo u shkarkua mbi dy miliardë herë

Lojëra
Man City do të jetë pa Haaland për disa kohë

Man City do të jetë pa Haaland për disa kohë

Premier League
Pep Guardiola shpjegoi se pse ai nxori nga loja në kohën shtesë dy gjuajtësit më të mirë të penalltive 

Pep Guardiola shpjegoi se pse ai nxori nga loja në kohën shtesë dy gjuajtësit më të mirë të penalltive 

Liga e Kampionëve
Ka shënuar 21 gola në 22 ndeshje – Norvegjia gjen ‘Halandin e ri’

Ka shënuar 21 gola në 22 ndeshje – Norvegjia gjen ‘Halandin e ri’

Ndërkombëtare
Nga Mbappe te Wirtz, Bellingham dhe Palmer – lojtarët më vendimtar në top pesë ligat evropiane

Nga Mbappe te Wirtz, Bellingham dhe Palmer – lojtarët më vendimtar në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Zbulohet klauzola e Man Cityt “pro” Real Madridit për Erling Haaland

Zbulohet klauzola e Man Cityt “pro” Real Madridit për Erling Haaland

La Liga
Barcelona i kishte në dorë Mbappen dhe Haalandin – si u humbën për faj të Dembeles dhe Suarezit

Barcelona i kishte në dorë Mbappen dhe Haalandin – si u humbën për faj të Dembeles dhe Suarezit

La Liga
E cilësoi lojtar të ligës së dytë, Guardiola i përgjigjet Roy Keanet për komentin ndaj Haalandit

E cilësoi lojtar të ligës së dytë, Guardiola i përgjigjet Roy Keanet për komentin ndaj Haalandit

Premier League
Tifozët thonë se Roy Keane kishte të drejtë për Erling Haaland ndërsa rishfaqen pamjet nga pasimet e dobëta të norvegjezit

Tifozët thonë se Roy Keane kishte të drejtë për Erling Haaland ndërsa rishfaqen pamjet nga pasimet e dobëta të norvegjezit

Premier League
Roy Keane e godet rëndë Haalandin pas ndeshjes me Arsenalin: Si një lojtar i ligës së dytë

Roy Keane e godet rëndë Haalandin pas ndeshjes me Arsenalin: Si një lojtar i ligës së dytë

Premier League
Renditja e re e dhjetë fituesve të mundshëm të Topit të Artë 2024 – Bellingham parakalon Mbappen

Renditja e re e dhjetë fituesve të mundshëm të Topit të Artë 2024 – Bellingham parakalon Mbappen

Ndërkombëtare
Babai i Haaland ka folur me Barcelonën dhe Real Madridin në të njëjtën kohë

Babai i Haaland ka folur me Barcelonën dhe Real Madridin në të njëjtën kohë

La Liga
Messi zgjedh katër lojtarët që do fitojnë Topin e Artë në të ardhmen – shpërfill Bellinghamin

Messi zgjedh katër lojtarët që do fitojnë Topin e Artë në të ardhmen – shpërfill Bellinghamin

Ndërkombëtare
“Ai do të luajë për Barcelonën pas një viti e gjysmë” – gazetarët spanjollë të bindur për ardhjen e norvegjezit

“Ai do të luajë për Barcelonën pas një viti e gjysmë” – gazetarët spanjollë të bindur për ardhjen e norvegjezit

La Liga