LAJMI I FUNDIT:

Enzo Fernandez

75 Artikuj

Chelsea ndryshon kontratat e Mudryk dhe Enzos – zbulohet se kur skadojnë ato tani

Chelsea ndryshon kontratat e Mudryk dhe Enzos – zbulohet se kur skadojnë ato tani

Premier League
Enzo me kritika të mëdha për vetveten: Dua të jem ai i vjetri

Enzo me kritika të mëdha për vetveten: Dua të jem ai i vjetri

Premier League
Chelsea ia ofron Real Madridit dy yje – por Florentino Perez i ka refuzuar

Chelsea ia ofron Real Madridit dy yje – por Florentino Perez i ka refuzuar

La Liga
Enzo Fernandez bije pre e një provokimi të tifozit të Liverpoolit pas finales së Carabao Cup – argjentinasi vërsulet drejt tij

Enzo Fernandez bije pre e një provokimi të tifozit të Liverpoolit pas finales së Carabao Cup – argjentinasi vërsulet drejt tij

Premier League
Notat e lojtarëve: Man City 1-1 Chelsea, zhgënjen Haaland

Notat e lojtarëve: Man City 1-1 Chelsea, zhgënjen Haaland

Premier League
Enzo Fernandez jep një përgjigje të prerë ndaj thashethemeve për transferim tek Barcelona

Enzo Fernandez jep një përgjigje të prerë ndaj thashethemeve për transferim tek Barcelona

Premier League
Chelsea fiton me rikthim të çmendur në udhëtim ndaj Crystal Palace

Chelsea fiton me rikthim të çmendur në udhëtim ndaj Crystal Palace

Premier League
Enzo Fernandez kërkon transferimin te gjiganti evropian

Enzo Fernandez kërkon transferimin te gjiganti evropian

La Liga
Lidhet me një largim nga Chelsea, reagon agjenti i Enzos

Lidhet me një largim nga Chelsea, reagon agjenti i Enzos

Premier League
Ylli i Chelseat ka marrë vendimin për t’u larguar, agjentët e tij kanë filluar bisedimet me klubet tjera

Ylli i Chelseat ka marrë vendimin për t’u larguar, agjentët e tij kanë filluar bisedimet me klubet tjera

Premier League
Moises Caicedo pranon se biseda me yllin e Chelseat bëri që ai të refuzojë ofertën e Liverpoolit

Moises Caicedo pranon se biseda me yllin e Chelseat bëri që ai të refuzojë ofertën e Liverpoolit

Premier League
Ralf Rangnick ia kishte propozuar Man Utd  nëntë lojtarë me emër, por nuk i blenë – disa nga ta po shkëlqejnë

Ralf Rangnick ia kishte propozuar Man Utd  nëntë lojtarë me emër, por nuk i blenë – disa nga ta po shkëlqejnë

Premier League
Notat e lojtarëve, Chelsea 1-1 Liverpooli: Enzo dhe Mac Allister më të mirët në fushë

Notat e lojtarëve, Chelsea 1-1 Liverpooli: Enzo dhe Mac Allister më të mirët në fushë

Premier League
Chelsea zbulon numrat e rinj, ka ndryshime të mëdha në listë

Chelsea zbulon numrat e rinj, ka ndryshime të mëdha në listë

Premier League
Nga Enzo te Chong apo nga 121 milionë te 4.7 milionë euro – Transferimet më të shtrenjta të secilit klub të Ligës Premier

Nga Enzo te Chong apo nga 121 milionë te 4.7 milionë euro – Transferimet më të shtrenjta të secilit klub të Ligës Premier

Premier League
Zbulohet lista me 10 mesfushorët më të vlefshëm në futbollin botëror, befasi në renditje

Zbulohet lista me 10 mesfushorët më të vlefshëm në futbollin botëror, befasi në renditje

Ndërkombëtare
Transferimet e reja të Chelseat ‘pendohen për nënshkrimin e kontratave afatgjate’

Transferimet e reja të Chelseat ‘pendohen për nënshkrimin e kontratave afatgjate’

Premier League
Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Premier League
Wesley Sneijder me kritika të ashpra ndaj Enzo Fernandez

Wesley Sneijder me kritika të ashpra ndaj Enzo Fernandez

Premier League
Enzo Fernandez me fjalë të mëdha për Real Madridin dhe dy mesfushorët e tyre para përballjes në Ligën e Kampionëve

Enzo Fernandez me fjalë të mëdha për Real Madridin dhe dy mesfushorët e tyre para përballjes në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Top 10 lojtarët më të paguar në Ligën Premier – diferencë e ngushtë mes tyre në fitime

Top 10 lojtarët më të paguar në Ligën Premier – diferencë e ngushtë mes tyre në fitime

Premier League
Lojtarët e Panamasë u përplasën se kush ta merrte fanellën e Enzo Fernandez

Lojtarët e Panamasë u përplasën se kush ta merrte fanellën e Enzo Fernandez

Përfaqësueset
Cucurella zbulon se duhej të kërkonte në Google për një nga nënshkrimet e Chelseat në janar

Cucurella zbulon se duhej të kërkonte në Google për një nga nënshkrimet e Chelseat në janar

Premier League
Fitorja e tretë radhazi për Chelsean, Potter: Tani është mentaliteti i duhur

Fitorja e tretë radhazi për Chelsean, Potter: Tani është mentaliteti i duhur

Premier League