LAJMI I FUNDIT:

Endrick dos Santos Parafita

16 Artikuj

Alarmohet Real Madridi dhe Brazili: Endrick lëndohet dhe largohet me barelë nga fusha

Alarmohet Real Madridi dhe Brazili: Endrick lëndohet dhe largohet me barelë nga fusha

Ndërkombëtare
Ylli i ardhshëm i Real Madridit, Endrick theu rekordin e ‘fenomenit’ Ronaldo te Brazili

Ylli i ardhshëm i Real Madridit, Endrick theu rekordin e ‘fenomenit’ Ronaldo te Brazili

Ndërkombëtare
Endrick thyen ‘mitin’ 30 vjeçar te Brazili, vetëm ‘fenomeni’ Ronaldo kishte arritur diçka të tillë

Endrick thyen ‘mitin’ 30 vjeçar te Brazili, vetëm ‘fenomeni’ Ronaldo kishte arritur diçka të tillë

Përfaqësueset
Real Madridi buzëqesh, Endrick shkëlqen me dy supergola në rikthimin e çmendur të Palmeiras

Real Madridi buzëqesh, Endrick shkëlqen me dy supergola në rikthimin e çmendur të Palmeiras

Ligat tjera
Endrick nuk duket aq bindës sa ishte, por Real Madridi ka besim në planin e tij

Endrick nuk duket aq bindës sa ishte, por Real Madridi ka besim në planin e tij

La Liga
‘Jam i trishtuar’, Endrick thyen heshtjen pas problemeve te Palmeiras

‘Jam i trishtuar’, Endrick thyen heshtjen pas problemeve te Palmeiras

Ndërkombëtare
Ndryshimi i madh i Real Madridit: Gjashtë vite punë dhe 500 milionë euro në ekipin e së ardhmes

Ndryshimi i madh i Real Madridit: Gjashtë vite punë dhe 500 milionë euro në ekipin e së ardhmes

La Liga
Endrick te Real Madridi, marrëveshje e plotë verbale mes palëve

Endrick te Real Madridi, marrëveshje e plotë verbale mes palëve

La Liga
Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano zbulon emrin e lojtarit që Real Madridi synon ta transferojë në janar

Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano zbulon emrin e lojtarit që Real Madridi synon ta transferojë në janar

La Liga
Babai i talentit Endrick zbulon klubin e vetëm me të cilin janë në bisedime

Babai i talentit Endrick zbulon klubin e vetëm me të cilin janë në bisedime

Ndërkombëtare
Real Madridi udhëton në Brazil për të nënshkruar me Endrick nga Palmeiras

Real Madridi udhëton në Brazil për të nënshkruar me Endrick nga Palmeiras

La Liga
“Nëse ne nuk e transferojmë atë, dikush tjetër do ta bëjë” – nis lufta për shërbimet e sensacionit më të madh brazilian

“Nëse ne nuk e transferojmë atë, dikush tjetër do ta bëjë” – nis lufta për shërbimet e sensacionit më të madh brazilian

Ndërkombëtare
Palmeiras vendos klauzolë masive lirimi në kontratën e Endrick për të larguar Real Madridin

Palmeiras vendos klauzolë masive lirimi në kontratën e Endrick për të larguar Real Madridin

La Liga
Kostoja dhe rreziqet e përfshira në blerjen e Endrick, 15-vjeçari mbetet objektiv i Real Madridit

Kostoja dhe rreziqet e përfshira në blerjen e Endrick, 15-vjeçari mbetet objektiv i Real Madridit

Ndërkombëtare
Yjet e së ardhmes në radarin e Real Madridit

Yjet e së ardhmes në radarin e Real Madridit

La Liga
Talenti 15-vjeçar brazilian shënoi një supergol individual, kërkohet nga Liverpooli dhe Real Madridi

Talenti 15-vjeçar brazilian shënoi një supergol individual, kërkohet nga Liverpooli dhe Real Madridi

Ligat tjera