LAJMI I FUNDIT:
Emina Cunmulaj

Emina Cunmulaj

186 Artikuj

Modelja Emina Çunmulaj emërohet ‘Konsulle Nderi e Shqipërisë në Florida’

Modelja Emina Çunmulaj emërohet ‘Konsulle Nderi e Shqipërisë në Florida’

Yjet
Konflikti Palestinë-Izrael, Emina Çunmulaj: Po vdesin shumë njerëz të pafajshëm

Konflikti Palestinë-Izrael, Emina Çunmulaj: Po vdesin shumë njerëz të pafajshëm

Yjet
Emina Çunmulaj: Dikur milja lopët, sot jam në jurinë e “Miss USA”

Emina Çunmulaj: Dikur milja lopët, sot jam në jurinë e “Miss USA”

Yjet
Emina Çunmulaj shkëlqen në jurinë e “Miss USA”

Emina Çunmulaj shkëlqen në jurinë e “Miss USA”

Yjet
Emina Çunmulaj bëhet pjesë e jurisë të “Miss USA 2023”

Emina Çunmulaj bëhet pjesë e jurisë të “Miss USA 2023”

Yjet
Dita e Tuzit, Emina Çunmulaj mban fjalim para shqiptarëve të Malit të Zi: Shyqyr që na erdhi koha

Dita e Tuzit, Emina Çunmulaj mban fjalim para shqiptarëve të Malit të Zi: Shyqyr që na erdhi koha

Yjet
Pa grim dhe e veshur në bikini – Emina Çunmulaj sjell poza joshëse nga pushimet në Mal të Zi

Pa grim dhe e veshur në bikini – Emina Çunmulaj sjell poza joshëse nga pushimet në Mal të Zi

Yjet
Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj mahnit me linjat në bikini nga pushimet në Positano të Italisë

Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj mahnit me linjat në bikini nga pushimet në Positano të Italisë

Yjet
Emina Çunmulaj publikon imazhe nga pushimet përrallore në Capri me burrin e saj, Sam Nazarian

Emina Çunmulaj publikon imazhe nga pushimet përrallore në Capri me burrin e saj, Sam Nazarian

Yjet
Pas Malit të Zi, Emina Çunmulaj me pushime në Itali

Pas Malit të Zi, Emina Çunmulaj me pushime në Itali

Yjet
Partneri iranian i Emina Çunmulajt vjen për pushime në Mal të Zi

Partneri iranian i Emina Çunmulajt vjen për pushime në Mal të Zi

Yjet
Në poza atraktive në bikini, Emina Çunmulaj tregon vijën e saj të trupit nga pushimet në Ulqin

Në poza atraktive në bikini, Emina Çunmulaj tregon vijën e saj të trupit nga pushimet në Ulqin

Yjet
“Burri yt ka resorte luksoze në botë”, Emina Çunmulaj tregon se përse rikthehet për pushime në Mal të Zi

“Burri yt ka resorte luksoze në botë”, Emina Çunmulaj tregon se përse rikthehet për pushime në Mal të Zi

Yjet
Emina Çunmulaj flet për vështirësitë në fillimet e karrierës: Nuk kisha para as për bukë

Emina Çunmulaj flet për vështirësitë në fillimet e karrierës: Nuk kisha para as për bukë

Yjet
Tërmeti me qindra të vdekur në Turqi dhe Siri – reagojnë të famshmit shqiptarë

Tërmeti me qindra të vdekur në Turqi dhe Siri – reagojnë të famshmit shqiptarë

Yjet
Nën ritmet e këngës shqipe, Emina Çunmulaj uron Ditën e Flamurit

Nën ritmet e këngës shqipe, Emina Çunmulaj uron Ditën e Flamurit

Yjet
Emina Çunmulaj feston ditëlindjen në të njëjtën ditë me të birin, i bën një dedikim emocional

Emina Çunmulaj feston ditëlindjen në të njëjtën ditë me të birin, i bën një dedikim emocional

Yjet
Emina Çunmulaj shijon pushimet në Mal të Zi, teksa merr vëmendje me videon e fundit duke kërcyer

Emina Çunmulaj shijon pushimet në Mal të Zi, teksa merr vëmendje me videon e fundit duke kërcyer

Yjet
Emina Çunmulaj uron ditën e pavarësisë së Malit të Zi me një postim në gjuhën malazeze

Emina Çunmulaj uron ditën e pavarësisë së Malit të Zi me një postim në gjuhën malazeze

Yjet
Emina Çunmulaj e pakënaqur me Amerikën e udhëhequr nga Biden: Shijojeni presidentin të cilin unë nuk e votova

Emina Çunmulaj e pakënaqur me Amerikën e udhëhequr nga Biden: Shijojeni presidentin të cilin unë nuk e votova

Yjet
Sulmet ruse në Ukrainë, reagojnë të famshmit shqiptarë

Sulmet ruse në Ukrainë, reagojnë të famshmit shqiptarë

Yjet
Emina Çunmulaj reagon për vrasjen e 19-vjeçares shqiptare nga Tuzi, bën thirrje që t’i bashkohen protestës që mbahet sot

Emina Çunmulaj reagon për vrasjen e 19-vjeçares shqiptare nga Tuzi, bën thirrje që t’i bashkohen protestës që mbahet sot

Yjet
U bë nënë për herë të tretë,  Emina Çunmulaj organizon festë speciale për lindjen e djalit

U bë nënë për herë të tretë, Emina Çunmulaj organizon festë speciale për lindjen e djalit

Yjet
Emina Çunmulaj prezanton fotosesionin e realizuar pak para se të lindte fëmijën e tretë

Emina Çunmulaj prezanton fotosesionin e realizuar pak para se të lindte fëmijën e tretë

Yjet