LAJMI I FUNDIT:

Emina Çunmulaj shkëlqen në jurinë e “Miss USA”

Emina Çunmulaj shkëlqen në jurinë e “Miss USA”
Reklama

Bukuroshja e famshme shqiptare, Emina Çunmulaj është njëra nga fytyrat e dashura televizive.

Modelja me prejardhje nga Mali I Zi tash e një kohë jeton dhe vepron në Amerikë, ku është e martuar dhe ka tri vajza.


Para pak ditësh, modelja është bërë pjesë e kompeticionit të bukurisë në Amerikë “Miss USA 2023, duke qenë anëtare e jurisë.

Ajo u paraqit mahnitëse në një set fotografish e cila i postoi në Instagram.

Foto: Emina Cunmulaj/Instagram

Me një fustan të gjatë, pa lidhëse e pa mëngë, i detajuar në pjesën e përparme me disa lule te mëdha, shfaq trupin elegant të modeles.

Foto: Emina Cunmulaj/Instagram

“Jam shumë i emocionuar që do të jem në juri në @missusa! Shikojeni drejtpërdrejt sonte në @thecw në orën 20:00.

Kaq shumë gra të bukura dhe të arrira për të zgjedhur… kjo do të jetë e vështirë.

Kush mendoni se do ta marrë titullin Miss USA?”- ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografive të saj. /Telegrafi/

Foto: Emina Cunmulaj/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori