LAJMI I FUNDIT:

Emiliano Martinez

76 Artikuj

Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Ndërkombëtare
“Jemi për titull kampioni” – Emery dhe Martinez njëzëri për objektivin e klubit

“Jemi për titull kampioni” – Emery dhe Martinez njëzëri për objektivin e klubit

Premier League
Arsenal ‘viktima’ e radhës për Aston Villan, Unai Emery po mposht një nga një kandidatët për titull në Ligën Premier

Arsenal ‘viktima’ e radhës për Aston Villan, Unai Emery po mposht një nga një kandidatët për titull në Ligën Premier

Premier League
Momenti kur Emi Martinez godet një polic brazilian për t’i kërkuar ndaljen e ‘terrorit’ ndaj tifozëve argjentinas

Momenti kur Emi Martinez godet një polic brazilian për t’i kërkuar ndaljen e ‘terrorit’ ndaj tifozëve argjentinas

Përfaqësueset
As një javë nuk ka kaluar nga çmimi i portier më të mirë në botë – Emiliano Martinez pranon gol amatoresk

As një javë nuk ka kaluar nga çmimi i portier më të mirë në botë – Emiliano Martinez pranon gol amatoresk

Premier League
Martinez bën paqe me Mbappen: Sulmuesi më i mirë që kam luajtur kundër, do të fitojë shumë Topa të Artë

Martinez bën paqe me Mbappen: Sulmuesi më i mirë që kam luajtur kundër, do të fitojë shumë Topa të Artë

Ndërkombëtare
Skandal pas skandali në ceremoninë e Topit të Artë: Emiliano Martinez dhe babai i tij mbetën të shtangur nga francezët që i vërshëllyen

Skandal pas skandali në ceremoninë e Topit të Artë: Emiliano Martinez dhe babai i tij mbetën të shtangur nga francezët që i vërshëllyen

Ndërkombëtare
Reagimi i Mbappes dhe Deschamps kur Emi Martinez e fitoi çmimin e portierit të vitit

Reagimi i Mbappes dhe Deschamps kur Emi Martinez e fitoi çmimin e portierit të vitit

Ndërkombëtare
Mësohen edhe dhjetë emra të tjerë para zbulimit të fituesit të Topit të Artë 2023

Mësohen edhe dhjetë emra të tjerë para zbulimit të fituesit të Topit të Artë 2023

Ndërkombëtare
Emiliano Martinez shpallet portieri më i mirë i vitit

Emiliano Martinez shpallet portieri më i mirë i vitit

Ndërkombëtare
iShowSpeed takohet me Emi Martinez përpara ceremonisë së Topit të Artë, e vë në siklet duke e përmendur Ronaldon

iShowSpeed takohet me Emi Martinez përpara ceremonisë së Topit të Artë, e vë në siklet duke e përmendur Ronaldon

Ndërkombëtare
Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Fituesi vetëm se është zbuluar, këta janë 30 kandidatët në garë për ‘Topin e Artë’

Ndërkombëtare
Një mur midis dy shtyllave të portës, Emiliano Martinez vendos rekord të ri me Argjentinën

Një mur midis dy shtyllave të portës, Emiliano Martinez vendos rekord të ri me Argjentinën

Ndërkombëtare
Dhjetë portierët e nominuar për “Trofeun Yashin 2023”

Dhjetë portierët e nominuar për “Trofeun Yashin 2023”

Ndërkombëtare
Interi kontakton Aston Villan për Emiliano Martinez

Interi kontakton Aston Villan për Emiliano Martinez

Serie A
Emy Martinez: Kam një plan për të sjellë Messin në Aston Villa

Emy Martinez: Kam një plan për të sjellë Messin në Aston Villa

Premier League
“Do ta bëjmë më të mirën” – Messi pranon ofertë të jashtëzakonshme nga bashkëkombësi që i luan në Ligën Premier

“Do ta bëjmë më të mirën” – Messi pranon ofertë të jashtëzakonshme nga bashkëkombësi që i luan në Ligën Premier

Premier League
Presidenti i UEFA-s kritkon ashpër Messin për sjelljet e tij pas Kampionatit Botëror

Presidenti i UEFA-s kritkon ashpër Messin për sjelljet e tij pas Kampionatit Botëror

Përfaqësueset
Chelsea 0-2 Aston Villa, notat e lojtarëve

Chelsea 0-2 Aston Villa, notat e lojtarëve

Premier League
Emiliano Martinez: Doja të fitoja Kupën e Botës fillimisht për vendin tim dhe më pas për Messin

Emiliano Martinez: Doja të fitoja Kupën e Botës fillimisht për vendin tim dhe më pas për Messin

Përfaqësueset
Sulmuesi francez pranon se e ‘urren’ portierin Emy Martinez

Sulmuesi francez pranon se e ‘urren’ portierin Emy Martinez

Përfaqësueset
Bëhet viral shikimi i Mbappes ndaj Emiliano Martinez në ceremoninë e FIFA-s

Bëhet viral shikimi i Mbappes ndaj Emiliano Martinez në ceremoninë e FIFA-s

Përfaqësueset
Emiliano Martinez është portieri i vitit nga FIFA

Emiliano Martinez është portieri i vitit nga FIFA

Ndërkombëtare
Tri arsyet pse Real Madridi ka vendosur të bojkotojë ceremoninë e FIFA-s “The Best”

Tri arsyet pse Real Madridi ka vendosur të bojkotojë ceremoninë e FIFA-s “The Best”

Ndërkombëtare