LAJMI I FUNDIT:

Elena Ora

65 Artikuj

Rita Ora fotografohet në aeroportin e Sydneyt me motrën e saj, ndërsa duket sportive në të zeza

Rita Ora fotografohet në aeroportin e Sydneyt me motrën e saj, ndërsa duket sportive në të zeza

Yjet
Rita Ora fotografohet duke i soditur motrën e saj Elenën dhe prindërit në Sydney

Rita Ora fotografohet duke i soditur motrën e saj Elenën dhe prindërit në Sydney

Yjet
‘The Sun’ shkruan për historinë e familjes së Rita Orës: U larguan nga Kosova kur Millosheviç po bënte gjenocid mbi popullin shqiptar

‘The Sun’ shkruan për historinë e familjes së Rita Orës: U larguan nga Kosova kur Millosheviç po bënte gjenocid mbi popullin shqiptar

Yjet
Rita Ora merr vëmendje me fustanin e tejdukshëm me pupla në para-ndejën e “Grammy Awards”

Rita Ora merr vëmendje me fustanin e tejdukshëm me pupla në para-ndejën e “Grammy Awards”

Yjet
E befasishme: Motra e Rita Orës, Elena shfaqet duke pozuar krah Dua Lipës dhe shpreh krenarinë e saj për të

E befasishme: Motra e Rita Orës, Elena shfaqet duke pozuar krah Dua Lipës dhe shpreh krenarinë e saj për të

Yjet
Rita Ora dhe motra e saj duken senzacionale teksa pozojnë së bashku në Instagram

Rita Ora dhe motra e saj duken senzacionale teksa pozojnë së bashku në Instagram

Yjet
Elena Ora pas takimit të së ëmës me presidenten Osmani: I dua shumë këto dyja

Elena Ora pas takimit të së ëmës me presidenten Osmani: I dua shumë këto dyja

Yjet
Një familje yjesh – Rita Ora shoqërohet nga partneri i saj, motra dhe vëllai në Javën e Modës në Milano

Një familje yjesh – Rita Ora shoqërohet nga partneri i saj, motra dhe vëllai në Javën e Modës në Milano

Yjet
Brenda rezidencës luksoze ku Rita Ora dhe Taika Waititi kaluan pushimet në Bayron Bay – çifti paguan deri në tre mijë euro për një natë

Brenda rezidencës luksoze ku Rita Ora dhe Taika Waititi kaluan pushimet në Bayron Bay – çifti paguan deri në tre mijë euro për një natë

Yjet
Rita Ora shijon pushimet me motrën dhe të dashurin në Australi, ndërsa ajo dhe Taika kanë bërë tatuazhe në trup inicialet e tyre

Rita Ora shijon pushimet me motrën dhe të dashurin në Australi, ndërsa ajo dhe Taika kanë bërë tatuazhe në trup inicialet e tyre

Yjet
Rita Ora fotografohet duke blerë ushqime në dyqan me fustan transparent, ndërsa shijon motin e ngrohtë në Australi

Rita Ora fotografohet duke blerë ushqime në dyqan me fustan transparent, ndërsa shijon motin e ngrohtë në Australi

Yjet
“Momente si këto”, Vera Ora publikon një video të rrallë të Rita Orës kur ishte fëmijë

“Momente si këto”, Vera Ora publikon një video të rrallë të Rita Orës kur ishte fëmijë

Yjet
Erion Veliaj takohet me familjen e Rita Orës në Londër

Erion Veliaj takohet me familjen e Rita Orës në Londër

Yjet
Rita Ora duket e mrekullueshme në festën e ditëlindjes të së motrës, ndërsa provokon me fustanin me dekolte të hapur

Rita Ora duket e mrekullueshme në festën e ditëlindjes të së motrës, ndërsa provokon me fustanin me dekolte të hapur

Yjet
“Nuk mund të jetoj pa ty”, Rita Ora uron motrën për ditëlindje me fotografi të veçanta nga fëmijëria

“Nuk mund të jetoj pa ty”, Rita Ora uron motrën për ditëlindje me fotografi të veçanta nga fëmijëria

Yjet
Rita Ora vazhdon të shijojë pushimet në Australi, shfaq format senzacionale të trupit në bikini

Rita Ora vazhdon të shijojë pushimet në Australi, shfaq format senzacionale të trupit në bikini

Yjet
Nëna e Rita Orës publikon fotografi të rrallë të këngëtares me motrën dhe të vëllanë e saj në Pejë

Nëna e Rita Orës publikon fotografi të rrallë të këngëtares me motrën dhe të vëllanë e saj në Pejë

Yjet
Muzeu virtual i Rita Orës nominohet në ngjarjen e rëndësishme të inovacionit “The Lowie Awards”

Muzeu virtual i Rita Orës nominohet në ngjarjen e rëndësishme të inovacionit “The Lowie Awards”

Muzikë
Në ditëlindjen e të motrës, Rita Ora publikon imazhe të veçanta nga momentet e kaluara ndër vite me Elenën

Në ditëlindjen e të motrës, Rita Ora publikon imazhe të veçanta nga momentet e kaluara ndër vite me Elenën

Yjet
“The Mirror” shkruan për motrën e Rita Orës, Elenën: Ajo është forca shtytëse e famës së saj globale

“The Mirror” shkruan për motrën e Rita Orës, Elenën: Ajo është forca shtytëse e famës së saj globale

Yjet
Elena Ora ‘sfidon’ Ritën në pozat e radhës kur shfaqet vetëm me reçipeta

Elena Ora ‘sfidon’ Ritën në pozat e radhës kur shfaqet vetëm me reçipeta

Yjet
Vera Ora publikon imazhe të realizuara vite më parë me Ritën dhe dy fëmijët tjerë

Vera Ora publikon imazhe të realizuara vite më parë me Ritën dhe dy fëmijët tjerë

Yjet
Rita Ora duket atraktive e mbuluar me shami, teksa me të motrën pozojnë në lëndina

Rita Ora duket atraktive e mbuluar me shami, teksa me të motrën pozojnë në lëndina

Yjet
Vera Ora: Nënat duhet t’i mësojnë fëmijët për dashurinë e pakusht

Vera Ora: Nënat duhet t’i mësojnë fëmijët për dashurinë e pakusht

Yjet