LAJMI I FUNDIT:

Elefanti

57 Artikuj

Ky iluzion optik ju sfidon që t’i gjeni që të gjitha 13 kafshët e fshehura në një foto brenda 19 sekondave

Ky iluzion optik ju sfidon që t’i gjeni që të gjitha 13 kafshët e fshehura në një foto brenda 19 sekondave

Interesante
E joshi me banane dhe në fund nuk ia dha, momenti kur elefanti godet një vajzë në Indi

E joshi me banane dhe në fund nuk ia dha, momenti kur elefanti godet një vajzë në Indi

Azia
Momenti kur elefanti në Tajlandë rrokullisi automjetin së bashku me shoferin brenda

Momenti kur elefanti në Tajlandë rrokullisi automjetin së bashku me shoferin brenda

Dështime
Tempulli indian zëvendëson elefantin me robot për kryerjen e ritualeve

Tempulli indian zëvendëson elefantin me robot për kryerjen e ritualeve

Interesante
Iluzioni optik fsheh deri në 17 kafshë brenda elefantit, gjeni ato në më pak se 15 sekonda

Iluzioni optik fsheh deri në 17 kafshë brenda elefantit, gjeni ato në më pak se 15 sekonda

Trend
Rrahin brutalisht elefantin në Tajlandë, momenti kur kafsha gjigante humb vetëdijen dhe rrëzohet në tokë

Rrahin brutalisht elefantin në Tajlandë, momenti kur kafsha gjigante humb vetëdijen dhe rrëzohet në tokë

Interesante
Gazetari kenian po raportonte direkt, e ndërprenë elefanti

Gazetari kenian po raportonte direkt, e ndërprenë elefanti

Fun Lajme
Autoritetet në Indi shpëtojnë elefantin që u bllokua në pus

Autoritetet në Indi shpëtojnë elefantin që u bllokua në pus

Interesante
Dehen elefantët në Indi

Dehen elefantët në Indi

Interesante
Elefanti hyri në një shtëpi në kërkim të ëmbëlsirave

Elefanti hyri në një shtëpi në kërkim të ëmbëlsirave

Fun Lajme
Videoja e elefantit që po lindte të voglin bëhet virale në rrjetet sociale

Videoja e elefantit që po lindte të voglin bëhet virale në rrjetet sociale

Virale
Pozonte pranë elefantit të vogël, modeles ia zhvesh fustanin kafsha në Tajlandë

Pozonte pranë elefantit të vogël, modeles ia zhvesh fustanin kafsha në Tajlandë

Fun Lajme
Videoja tregon momentin kur elefanti ia grisi modeles fustanin derisa e ndiqte vazhdimisht për t’ia zhveshur

Videoja tregon momentin kur elefanti ia grisi modeles fustanin derisa e ndiqte vazhdimisht për t’ia zhveshur

Fun Lajme
Elefanti rrokullis veturën brenda të cilës gjendej çifti me dy fëmijët e tyre, kalimtarët mundohen ta shpërqendrojnë duke i rënë borisë

Elefanti rrokullis veturën brenda të cilës gjendej çifti me dy fëmijët e tyre, kalimtarët mundohen ta shpërqendrojnë duke i rënë borisë

Interesante
Leopardi detyrohet të ‘fshihet’ në një pemë pasi elefanti i zemëruar e përndjek atë nga tufa e tij

Leopardi detyrohet të ‘fshihet’ në një pemë pasi elefanti i zemëruar e përndjek atë nga tufa e tij

Fun
Momenti qesharak kur gruas i vidhet kapelja nga një elefant

Momenti qesharak kur gruas i vidhet kapelja nga një elefant

Interesante
Elefanti u përpoq të bënte miqësi me qenin, shikoni si shkoi

Elefanti u përpoq të bënte miqësi me qenin, shikoni si shkoi

Fun Lajme
Udhërrëfyesi po ua tregonte studentëve bukuritë e parkut nacional në Afrikën e Jugut, elefanti 6-tonësh sulmon veturën e tyre

Udhërrëfyesi po ua tregonte studentëve bukuritë e parkut nacional në Afrikën e Jugut, elefanti 6-tonësh sulmon veturën e tyre

Interesante
Elefanti bëri një sulm të rrallë fatal ndaj një krokodili, për të mbrojtur të voglën e saj

Elefanti bëri një sulm të rrallë fatal ndaj një krokodili, për të mbrojtur të voglën e saj

Interesante
Elefanti i bllokuar shpëtohet pasi ra në gropë në Indi

Elefanti i bllokuar shpëtohet pasi ra në gropë në Indi

Interesante
Elefanti i vërsulet autobusit me pasagjerë, ia thyen xhamin – shoferi indian mundohet ta qetësojë

Elefanti i vërsulet autobusit me pasagjerë, ia thyen xhamin – shoferi indian mundohet ta qetësojë

Fun Lajme
Momenti kur një burrë shtypet për vdekje nga elefanti në Indi

Momenti kur një burrë shtypet për vdekje nga elefanti në Indi

Azia
Mysafir i paftuar, elefanti thyen murin e kuzhinës për të kërkuar ushqim – tajlandezja habitet kur e sheh çfarë i ka bërë pronës së saj

Mysafir i paftuar, elefanti thyen murin e kuzhinës për të kërkuar ushqim – tajlandezja habitet kur e sheh çfarë i ka bërë pronës së saj

Fun Lajme
Tërbohet elefanti, krijon kaos në një dasmë në Indi

Tërbohet elefanti, krijon kaos në një dasmë në Indi

Interesante