LAJMI I FUNDIT:

Ekrem Hyseni

31 Artikuj

LDK kërkon dorëheqjen e ministrit Latifi, thotë se Kosova po përballet me pandeminë e re të paaftësisë së MSH-së

LDK kërkon dorëheqjen e ministrit Latifi, thotë se Kosova po përballet me pandeminë e re të paaftësisë së MSH-së

Kosovë
Mosvazhdimi i kontratës për punëtorët shëndetësorë mbështetës gjatë pandemisë, LDK me akuza ndaj qeverisë

Mosvazhdimi i kontratës për punëtorët shëndetësorë mbështetës gjatë pandemisë, LDK me akuza ndaj qeverisë

Kosovë
LDK zgjedh kryesinë e re në Podujevë

LDK zgjedh kryesinë e re në Podujevë

Lajme
Ekrem Hyseni zgjidhet kryetar i LDK-së në Podujevë

Ekrem Hyseni zgjidhet kryetar i LDK-së në Podujevë

Kosovë
Humbja e LDK-së në Podujevë, Veliu: Hyseni u përdor nga Abdixhiku kundër meje

Humbja e LDK-së në Podujevë, Veliu: Hyseni u përdor nga Abdixhiku kundër meje

Kosovë
Numërohen të gjitha votat, Shpejtim Bulliqi i LVV-së fiton Podujevën

Numërohen të gjitha votat, Shpejtim Bulliqi i LVV-së fiton Podujevën

Komunat
EXIT POLL-i i prezantuar në Klan Kosova: Ekrem Hyseni e fiton Podujevën

EXIT POLL-i i prezantuar në Klan Kosova: Ekrem Hyseni e fiton Podujevën

Komunat
Votoi Ekrem Hyseni, fton qytetarët e Podujevës të dalin të votojnë

Votoi Ekrem Hyseni, fton qytetarët e Podujevës të dalin të votojnë

Kosovë
Bulliqi jep versionin e tij pse vitin e kaluar fitoi pa balotazh e tash jo: Gara për asamble i komplikon situatat

Bulliqi jep versionin e tij pse vitin e kaluar fitoi pa balotazh e tash jo: Gara për asamble i komplikon situatat

Politikë
Përfundon numërimi i votave me kusht në Podujevë, Shpejtim Bulliqi i LVV merr 243 vota, Ekrem Hyseni i LDK-së 204 

Përfundon numërimi i votave me kusht në Podujevë, Shpejtim Bulliqi i LVV merr 243 vota, Ekrem Hyseni i LDK-së 204 

Politikë
Podujevë, votat e diasporës përmbysin rezultatin në favor të LVV-së

Podujevë, votat e diasporës përmbysin rezultatin në favor të LVV-së

Politikë
Hyseni i reagon Bulliqit: Viktimizimi i bazuar në shpifje, nuk duhet të jetë arsyetim për humbje të një gare të pastër dhe korrekte

Hyseni i reagon Bulliqit: Viktimizimi i bazuar në shpifje, nuk duhet të jetë arsyetim për humbje të një gare të pastër dhe korrekte

Kosovë
Gara në Podujevë, Hyseni 113 vota më shumë se Bulliqi

Gara në Podujevë, Hyseni 113 vota më shumë se Bulliqi

Kosovë
Podujevë, LDK e LVV hyjnë në balotazh me një rezultat tepër të ngushtë

Podujevë, LDK e LVV hyjnë në balotazh me një rezultat tepër të ngushtë

Politikë
EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Podujevën: Bulliqi i LVV-së dhe Hyseni i LDK-së në balotazh

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Podujevën: Bulliqi i LVV-së dhe Hyseni i LDK-së në balotazh

Kosovë
Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Podujevës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Podujevës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Kosovë
Ekrem Hyseni, kandidat i LDK-së për kryetar të Podujevës

Ekrem Hyseni, kandidat i LDK-së për kryetar të Podujevës

Kosovë
Abdixhiku në Podujevë, Rudari: E gjithë dega do ta përkrahë kandidaturën e Ekrem Hysenit

Abdixhiku në Podujevë, Rudari: E gjithë dega do ta përkrahë kandidaturën e Ekrem Hysenit

Komunat
Pacientëve kosovarë u pamundësohet shërimi në Shkup, IKSHPK-ja heziton t’i testojë dhe pajisë me vërtetime

Pacientëve kosovarë u pamundësohet shërimi në Shkup, IKSHPK-ja heziton t’i testojë dhe pajisë me vërtetime

Kosovë
Këta janë deputetët që do të jenë pjesë e Kuvendit për herë të parë

Këta janë deputetët që do të jenë pjesë e Kuvendit për herë të parë

Valdete Berisha
Nga Vjosa Osmani te Valentina Bunjaku, këta do të jenë 29 deputetët e ardhshëm të LDK-së

Nga Vjosa Osmani te Valentina Bunjaku, këta do të jenë 29 deputetët e ardhshëm të LDK-së

Kosovë
Hyseni: Pa sistem të informimit shëndetësor nuk mund të ketë sistem të sigurimeve shëndetësore

Hyseni: Pa sistem të informimit shëndetësor nuk mund të ketë sistem të sigurimeve shëndetësore

Zgjedhjet 2019
Sonte në “Debat Plus” debatohet shëndetësinë

Sonte në “Debat Plus” debatohet shëndetësinë

Dukagjini
Për tetë muaj mbi 200 raste të reja me kancer në gji

Për tetë muaj mbi 200 raste të reja me kancer në gji

Shëndetësi