LAJMI I FUNDIT:

Dukagjini

38 Artikuj

Hetemi: Veriu është në dorën e Qeverisë, qytetarët tashmë nuk po na kundërshtojnë

Hetemi: Veriu është në dorën e Qeverisë, qytetarët tashmë nuk po na kundërshtojnë

Kosovë
Radio Dukagjini transmetoi premierën e koncertit madhështor “Zani që ju ndjek”

Radio Dukagjini transmetoi premierën e koncertit madhështor “Zani që ju ndjek”

Muzikë
Izolohen banorët e Dukagjinit, mbyllen shkollat dhe qendrat shëndetësore

Izolohen banorët e Dukagjinit, mbyllen shkollat dhe qendrat shëndetësore

Shqipëri
Fshatrat e Podujevës me pak banorë, mbyllen shkollat e tranferohen nxënësit

Fshatrat e Podujevës me pak banorë, mbyllen shkollat e tranferohen nxënësit

Arsim
“Secili me liqenin e vet”, libri më i ri në librarinë “Dukagjini”

“Secili me liqenin e vet”, libri më i ri në librarinë “Dukagjini”

Arsim
Dukagjini mposhtet minimalisht në shtëpi ndaj Rijeka

Dukagjini mposhtet minimalisht në shtëpi ndaj Rijeka

Ndërkombëtare
Mbyllet rasti i Lumit! Shkon në 228 mijë euro ndihma e shqiptarëve për shërimin e tij

Mbyllet rasti i Lumit! Shkon në 228 mijë euro ndihma e shqiptarëve për shërimin e tij

Kosovë
“Sha je be tu folën” – së shpejti ekskluzivisht në RTV Dukagjini

“Sha je be tu folën” – së shpejti ekskluzivisht në RTV Dukagjini

TV / Film
Shpallet fituesi i emisionit “Detektivi”

Shpallet fituesi i emisionit “Detektivi”

TV / Film
Ende nuk është zbardhur se kush ia vuri flakën kamionëve në Zubin Potok

Ende nuk është zbardhur se kush ia vuri flakën kamionëve në Zubin Potok

Kosovë
Kusari Lila i kundërpërgjigjet Abdixhikut: Unë kur jam prezente vërehem, kurse ai jo

Kusari Lila i kundërpërgjigjet Abdixhikut: Unë kur jam prezente vërehem, kurse ai jo

Politikë
Rukiqi: Qeveria nuk po merret në mënyrë aktive me krizën ekonomike

Rukiqi: Qeveria nuk po merret në mënyrë aktive me krizën ekonomike

Ekonomi
Vlora Dumoshi: Për shkak të Qeverisë Kurti 1 djali im nuk do të kthehet më në Kosovë

Vlora Dumoshi: Për shkak të Qeverisë Kurti 1 djali im nuk do të kthehet më në Kosovë

Kosovë
Zemaj: Qeveria e Kosovës është duke e rënduar jetën e qytetarëve

Zemaj: Qeveria e Kosovës është duke e rënduar jetën e qytetarëve

Kosovë
Sefa n’Max në Radio Televizionin Dukagjini

Sefa n’Max në Radio Televizionin Dukagjini

Max Travel
Haxhiu: Vizita e Kurtit në SHBA do të jetë e gjatë

Haxhiu: Vizita e Kurtit në SHBA do të jetë e gjatë

Kosovë
Rikthehet ‘Detektivi’ me sezonin e ri

Rikthehet ‘Detektivi’ me sezonin e ri

TV / Film
Miku që rrezatoi dashuri, miqësi e mirësi

Miku që rrezatoi dashuri, miqësi e mirësi

Cult+
Botoje librin që gjithmonë e ke ëndërruar, e ke dhuratë nga Dukagjini

Botoje librin që gjithmonë e ke ëndërruar, e ke dhuratë nga Dukagjini

Marketing
“Vepra e saj”, vepër monumentale për gratë pioniere në profesione

“Vepra e saj”, vepër monumentale për gratë pioniere në profesione

Marketing
Grimi i frikshëm – sekreti i filmave horror

Grimi i frikshëm – sekreti i filmave horror

Grim
Profil për aktorën Shirine Morina

Profil për aktorën Shirine Morina

TV / Film
Shtëpia Botuese “Dukagjini” prezanton Librat.net – të gjitha tekstet shkollore në formë elektronike!

Shtëpia Botuese “Dukagjini” prezanton Librat.net – të gjitha tekstet shkollore në formë elektronike!

Marketing
Muzeu i Kosovës pasurohet me “Veshjen e Rrafshit të Dukagjinit”

Muzeu i Kosovës pasurohet me “Veshjen e Rrafshit të Dukagjinit”

Cult+