LAJMI I FUNDIT:

Diola Dosti

11 Artikuj

Pavarësisht thashethemeve, Nita Latifi thotë se me Diola Dostin ruan raporte të mira miqësie

Pavarësisht thashethemeve, Nita Latifi thotë se me Diola Dostin ruan raporte të mira miqësie

Yjet
Diola Dosti eliminohet nga Big Brother VIP Albania, fati nuk i siguron biletë kthimi

Diola Dosti eliminohet nga Big Brother VIP Albania, fati nuk i siguron biletë kthimi

Yjet
Rrëfimi i Diola Dostit në Big Brother VIP Albania: Kam dashuruar një 77-vjeçar

Rrëfimi i Diola Dostit në Big Brother VIP Albania: Kam dashuruar një 77-vjeçar

Yjet
Banorët e Big Brother VIP Albania fitojnë dhe humbasin ndjekës në Instagram – kush pati lëvizjet më të mëdha në shifra

Banorët e Big Brother VIP Albania fitojnë dhe humbasin ndjekës në Instagram – kush pati lëvizjet më të mëdha në shifra

Yjet
Diolën e ‘tradhton’ fustani në BBVA, tregon më shumë se ç’duhet gjatë kërcimit sensual me Xhonatanin

Diolën e ‘tradhton’ fustani në BBVA, tregon më shumë se ç’duhet gjatë kërcimit sensual me Xhonatanin

Yjet
“Nuk luaj me fëmijët tuaj e as me ish-bashkëshortin” – vazhdon debati sërish mes Luizit dhe Diolës

“Nuk luaj me fëmijët tuaj e as me ish-bashkëshortin” – vazhdon debati sërish mes Luizit dhe Diolës

Yjet
Diola Dosti rrëfen periudhën e errët të divorcit: Kam menduar mosekzistencën time, doja të zhdukesha

Diola Dosti rrëfen periudhën e errët të divorcit: Kam menduar mosekzistencën time, doja të zhdukesha

Yjet
“Përdore fëmijët për t’u viktimizuar, do të të shkatërroj komplet” – debat i ashpër mes Luizit dhe Diolës në BBVA

“Përdore fëmijët për t’u viktimizuar, do të të shkatërroj komplet” – debat i ashpër mes Luizit dhe Diolës në BBVA

Yjet
Nutricionistja Diola Dosti befason me deklaratën në Big Brother VIP Albania: Pica nuk tretet për shtatë vite në organizëm

Nutricionistja Diola Dosti befason me deklaratën në Big Brother VIP Albania: Pica nuk tretet për shtatë vite në organizëm

TV / Film
Diola Dosti, Nita Latifi, Eni dhe Bjordi Mezini – banorët e rinj të Big Brother VIP Albania

Diola Dosti, Nita Latifi, Eni dhe Bjordi Mezini – banorët e rinj të Big Brother VIP Albania

Yjet
Çfarë ndikimi ka uji alkalin në shëndetin tonë?

Çfarë ndikimi ka uji alkalin në shëndetin tonë?

Marketing