LAJMI I FUNDIT:

Pavarësisht thashethemeve, Nita Latifi thotë se me Diola Dostin ruan raporte të mira miqësie

Pavarësisht thashethemeve, Nita Latifi thotë se me Diola Dostin ruan raporte të mira miqësie
Foto: Screenshot/Instagram

Ish-banoret e Big Brother VIP Albania 2, Nita Latifi dhe Diola Dosti, u bënë mikesha të ngushta gjatë qëndrimit në shtëpi.

Reklama

Ata krijuan një raport shumë të mirë me njëra-tjetrën, gjersa ndanin gjëra të shumta së bashku.

Pas përfundimit të BBVA u tha se vajzat kanë prishur raportet dhe se nuk janë më sikur ishin dikur.

Foto: Screenshot/YouTube

Këtyre aludimeve u ka dhënë së fundmi një përgjigje këngëtarja e njohur gjatë një interviste në “S’e luan topi”.

Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në Big Brother VIP Albania

Bukuroshja nga Kosova u shpreh se ruan raporte të mira me Diolën, por për shkak të angazhimeve nuk kanë pasur mundësi të takohen.

View this post on Instagram

A post shared by Nita Latifi (@nitalatifii)

“Nuk është e vërtetë. I kam parë lajmet që kanë qarkulluar. Jemi sërish shoqe por nuk kemi pasur kohë të takohemi”, tha Latifi.

Si shumë nga ish-konkurrentët e tjerë, edhe Nita po shijon famën pas daljes nga shtëpia. /Telegrafi/