LAJMI I FUNDIT:

Dinamo Zagreb

307 Artikuj

Arbër Hoxha vendimtar edhe në Kupën e Kroacisë, sjell trofeun te Dinamo Zagreb pas dy asistimeve

Arbër Hoxha vendimtar edhe në Kupën e Kroacisë, sjell trofeun te Dinamo Zagreb pas dy asistimeve

Ligat tjera
Asgjë e re në Kroaci, Arijan Ademi shënon dhe i siguron titullin e 25-të Dinamo Zagrebit

Asgjë e re në Kroaci, Arijan Ademi shënon dhe i siguron titullin e 25-të Dinamo Zagrebit

Ndërkombëtare
Tre futbollistë shqiptarë në formacionin e javës në Kroaci

Tre futbollistë shqiptarë në formacionin e javës në Kroaci

Ndërkombëtare
Arbër Hoxha vendos derbin e madhe kroat – goli i tij mund të jetë i titullit për Dinamo Zagrebin

Arbër Hoxha vendos derbin e madhe kroat – goli i tij mund të jetë i titullit për Dinamo Zagrebin

Ligat tjera
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Liga e Kampionëve
Hajduk Spliti mori një nga dënimet më të mëdha në historinë e futbollit kroat pas incidenteve të kryera nga tifozët e tyre

Hajduk Spliti mori një nga dënimet më të mëdha në historinë e futbollit kroat pas incidenteve të kryera nga tifozët e tyre

Ligat tjera
Presidenti i Dinamo Zagrebit bën një gjë unike për ta rikthyer Modricin në vendlindje

Presidenti i Dinamo Zagrebit bën një gjë unike për ta rikthyer Modricin në vendlindje

La Liga
Dinamo Zagreb eliminoi Hajduk Splitin, kaos pas ndeshjes me tifozët që u futën në fushë

Dinamo Zagreb eliminoi Hajduk Splitin, kaos pas ndeshjes me tifozët që u futën në fushë

Ligat tjera
Konfirmohet nga prokuroria e shtetit, ndeshja e Ballkanit në grupet e Ligës së Konferencës po hetohet

Konfirmohet nga prokuroria e shtetit, ndeshja e Ballkanit në grupet e Ligës së Konferencës po hetohet

Superliga
Arbër Hoxha shënon golin e parë me Dinamo Zagrebin, gjen rrjetën ndaj PAOK-ut

Arbër Hoxha shënon golin e parë me Dinamo Zagrebin, gjen rrjetën ndaj PAOK-ut

Ligat tjera
Luka Modric së shpejti bashkëlojtar me Arbër Hoxhën? Mediat kroate raportojnë për rikthim tek Dinamo Zagrebi

Luka Modric së shpejti bashkëlojtar me Arbër Hoxhën? Mediat kroate raportojnë për rikthim tek Dinamo Zagrebi

Ndërkombëtare
Mësohen të gjitha çiftet e 1/8-tës së Ligës së Konferencës, një super ndeshje në këtë fazë

Mësohen të gjitha çiftet e 1/8-tës së Ligës së Konferencës, një super ndeshje në këtë fazë

Ndërkombëtare
Fjalët e Arbër Hoxhës pas kalimit tutje ndaj Real Betis

Fjalët e Arbër Hoxhës pas kalimit tutje ndaj Real Betis

Ligat tjera
Arbër Hoxha asiston në golin e Dinamo Zagrebit, vlerësohet si prej më të mirëve në fushë

Arbër Hoxha asiston në golin e Dinamo Zagrebit, vlerësohet si prej më të mirëve në fushë

Ligat tjera
Arbër Hoxha apo Emir Sahiti – cili nga anësorët që luajnë te gjigantët kroatë ka statistika më të mira

Arbër Hoxha apo Emir Sahiti – cili nga anësorët që luajnë te gjigantët kroatë ka statistika më të mira

Lavdim Pireva
Robert Jarni shkarkohet nga detyra e trajnerit të Kroacisë U-17 pas komenteve për Dinamo Zagrebin

Robert Jarni shkarkohet nga detyra e trajnerit të Kroacisë U-17 pas komenteve për Dinamo Zagrebin

Përfaqësueset
Eros Grezda dhe Arbër Hoxha e bënë të pamundurën në Kroaci, të pandalshëm me driblimet e tyre

Eros Grezda dhe Arbër Hoxha e bënë të pamundurën në Kroaci, të pandalshëm me driblimet e tyre

Ligat tjera
“Kam marr pasaportën e Shqipërisë, shpresoj të shkoj në Euro 2024” – Arbër Hoxha flet për mos ftesën nga Kosova

“Kam marr pasaportën e Shqipërisë, shpresoj të shkoj në Euro 2024” – Arbër Hoxha flet për mos ftesën nga Kosova

Kombëtarja e Shqipërisë
Numrin 20-të në shpinë – dita e parë e Arbër Hoxhës te Dinamo Zagreb

Numrin 20-të në shpinë – dita e parë e Arbër Hoxhës te Dinamo Zagreb

Ligat tjera
Arbër Hoxha zotohet për suksese të mëdha te Dinamo Zagreb

Arbër Hoxha zotohet për suksese të mëdha te Dinamo Zagreb

Ligat tjera
Arbër Hoxha prezantohet zyrtarisht nga Dinamo Zagrebi

Arbër Hoxha prezantohet zyrtarisht nga Dinamo Zagrebi

Ligat tjera
Dinamo Zagreb paralajmëron transferimin e Arbër Hoxhës me flamurin e Kosovës

Dinamo Zagreb paralajmëron transferimin e Arbër Hoxhës me flamurin e Kosovës

Ligat tjera
Dinamo Zagreb interesohet për transferimin e mbrojtësit të Kombëtares së Shqipërisë

Dinamo Zagreb interesohet për transferimin e mbrojtësit të Kombëtares së Shqipërisë

Ndërkombëtare
Goli i Almit Kryeziut kundër Dinamo Zagrebit në mesin e dhjetë më të mirëve në Ligën e Konferencës

Goli i Almit Kryeziut kundër Dinamo Zagrebit në mesin e dhjetë më të mirëve në Ligën e Konferencës

Ligat tjera