LAJMI I FUNDIT:

Dhunë

85 Artikuj

U godit nga tre persona dy javë më parë, del nga koma avokati Sokol Mëngjesi

U godit nga tre persona dy javë më parë, del nga koma avokati Sokol Mëngjesi

Shqipëri
Babai kundër lidhjes së dashurisë së vajzës, dhunon bashkë me dy të tjerë të dashurin e saj në spital

Babai kundër lidhjes së dashurisë së vajzës, dhunon bashkë me dy të tjerë të dashurin e saj në spital

Shqipëri
Dyshohet se ushtroi dhunë ndaj 3-vjeçarit në kopsht, nis hetimi ndaj edukatores në Tiranë

Dyshohet se ushtroi dhunë ndaj 3-vjeçarit në kopsht, nis hetimi ndaj edukatores në Tiranë

Shqipëri
I shkaktuan vazhdimisht dhunë psikike – viktima nga Malisheva përfundon në QKUK

I shkaktuan vazhdimisht dhunë psikike – viktima nga Malisheva përfundon në QKUK

Kronika e Zezë
Nuk përfilli urdhrin e gjykatës dhe ushtroi dhunë psikike ndaj gruas – arrestohet i dyshuari nga Drenasi

Nuk përfilli urdhrin e gjykatës dhe ushtroi dhunë psikike ndaj gruas – arrestohet i dyshuari nga Drenasi

Kronika e Zezë
Dhunoi 44-vjeçarin për borxhin, arrestohet i riu në Kavajë

Dhunoi 44-vjeçarin për borxhin, arrestohet i riu në Kavajë

Shqipëri
Dhunohet e sulmohet seksualisht një femër në Gjakovë, arrestohet njëri nga të dyshuarit – tjetri në arrati

Dhunohet e sulmohet seksualisht një femër në Gjakovë, arrestohet njëri nga të dyshuarit – tjetri në arrati

Kronika e Zezë
Nën ndikim të alkoolit një person dhunon psikikisht dy femra në Mitrovicë

Nën ndikim të alkoolit një person dhunon psikikisht dy femra në Mitrovicë

Kronika e Zezë
Denoncuan guroren që po iu prishte shtëpitë, por u dhunuan barbarisht nga fisi Rraja, detaje nga ngjarja në Krujë

Denoncuan guroren që po iu prishte shtëpitë, por u dhunuan barbarisht nga fisi Rraja, detaje nga ngjarja në Krujë

Shqipëri
“Nuk ia falë sa të jem gjallë fisit Rraja”, Maja: Jemi 60 meshkuj në fis, do marr hak

“Nuk ia falë sa të jem gjallë fisit Rraja”, Maja: Jemi 60 meshkuj në fis, do marr hak

Shqipëri
Dhunoi bashkëjetuesen dhe i postoi video, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Dhunoi bashkëjetuesen dhe i postoi video, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Dy sulme fizike ndaj mantel bardhëve në Prizren e Pejë, reagon FSSHK-ja: Dënojmë çdo akt apo formë të dhunës

Dy sulme fizike ndaj mantel bardhëve në Prizren e Pejë, reagon FSSHK-ja: Dënojmë çdo akt apo formë të dhunës

Shëndetësi