LAJMI I FUNDIT:
Danny Ings

Danny Ings

18 Artikuj

Info

Sulmuesi anglez ka lindur më 23 korrik 1992. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Bournemouthin dhe Burnleyn para se të transferohet te Liverpooli.

Notat e lojtarëve: Aston Villa 1-2 Liverpool, veçohet paraqitja e Matip dhe Mane

Notat e lojtarëve: Aston Villa 1-2 Liverpool, veçohet paraqitja e Matip dhe Mane

Premier League
Specialisti i ndërhyrjeve në gju akuzohet nga ish-lojtari i Ligës Premier se ia shkatërroi karrierën

Specialisti i ndërhyrjeve në gju akuzohet nga ish-lojtari i Ligës Premier se ia shkatërroi karrierën

Premier League
Van Dijk, Mane e Bale: Formacioni startues i Southampton do të ishte i frikshëm nëse do t’i mbante lojtarët 

Van Dijk, Mane e Bale: Formacioni startues i Southampton do të ishte i frikshëm nëse do t’i mbante lojtarët 

Premier League
Top 15 transferimet më të shtrenjta në këtë afat kalimtar – spikasin blerjet nga Liga Premier

Top 15 transferimet më të shtrenjta në këtë afat kalimtar – spikasin blerjet nga Liga Premier

Premier League
Mund t’ju ketë ikur, Danny Ings ka shënuar tashmë ‘golin e sezonit’ në Ligën Premier

Mund t’ju ketë ikur, Danny Ings ka shënuar tashmë ‘golin e sezonit’ në Ligën Premier

Premier League
Lukaku mund të kthehet në Angli, City e do në vend të Agueros

Lukaku mund të kthehet në Angli, City e do në vend të Agueros

Premier League
Ronaldo ka shënuar më së shumti gola deri më tani në këtë vit në top pesë ligat evropiane

Ronaldo ka shënuar më së shumti gola deri më tani në këtë vit në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Golashënuesit më të mirë në Ligën Premier: 10 futbollistë në garë për Këpucën e Artë

Golashënuesit më të mirë në Ligën Premier: 10 futbollistë në garë për Këpucën e Artë

Premier League
Kështu duket renditja për Këpucën e Artë për edicionin 2019/20 – garë e ngushtë mes katër vendeve të para

Kështu duket renditja për Këpucën e Artë për edicionin 2019/20 – garë e ngushtë mes katër vendeve të para

Ndërkombëtare
Zgjedhet formacioni i sezonit, lojtari më i mirë dhe ai i nënvlerësuar në Ligën Premier – Liverpooli dominon skemën

Zgjedhet formacioni i sezonit, lojtari më i mirë dhe ai i nënvlerësuar në Ligën Premier – Liverpooli dominon skemën

Premier League
Arsenali barazon në shtëpi me Southamptonin

Arsenali barazon në shtëpi me Southamptonin

Premier League
Chelsea fiton me rezultat bindës ndaj Southamptonit

Chelsea fiton me rezultat bindës ndaj Southamptonit

Premier League
Kloppi si trajner i Liverpoolit ka shitur 36 lojtarë për 367 milionë euro: Nga Benteke e Skrtel deri te Coutinho

Kloppi si trajner i Liverpoolit ka shitur 36 lojtarë për 367 milionë euro: Nga Benteke e Skrtel deri te Coutinho

Premier League
Liverpooli di si të veprojë me futbollistët që dështojnë – miliona euro të fituara nga lojtarët që janë larguar nga ‘Anfield Road’ pa lënë gjurmë

Liverpooli di si të veprojë me futbollistët që dështojnë – miliona euro të fituara nga lojtarët që janë larguar nga ‘Anfield Road’ pa lënë gjurmë

Premier League
Top-shënuesit më të mirë të secilës nga 20 skuadrat që luajnë aktualisht në Ligën Premier (Foto)

Top-shënuesit më të mirë të secilës nga 20 skuadrat që luajnë aktualisht në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Mos e humbisni, kështu do të ishte kabineti i Trump me lojtarët në krye të departamenteve të rëndësishme (Foto)

Mos e humbisni, kështu do të ishte kabineti i Trump me lojtarët në krye të departamenteve të rëndësishme (Foto)

Arbios Kryeziu
E konfirmon Klopp, ky lojtar nuk do të luajë në finale ndaj Sevillas

E konfirmon Klopp, ky lojtar nuk do të luajë në finale ndaj Sevillas

Liga e Evropës
Zyrtare: Liverpool i detyrohet kaq milionë euro Burnleyt

Zyrtare: Liverpool i detyrohet kaq milionë euro Burnleyt

Premier League