LAJMI I FUNDIT:

Connecticut

21 Artikuj

Duke tentuar të parandalojë vjedhjen e veturës, gruaja nga SHBA përfundoi në spital – pamjet e kamerave të sigurisë regjistruan gjithçka

Duke tentuar të parandalojë vjedhjen e veturës, gruaja nga SHBA përfundoi në spital – pamjet e kamerave të sigurisë regjistruan gjithçka

Amerika
Njëri prej tyre rrezikoi shumë – momenti kur dy policë të Connecticut shpëtojnë një grua duke bërë që ajo të mos hidhej nga një urë rreth 30 metra mbi lumë

Njëri prej tyre rrezikoi shumë – momenti kur dy policë të Connecticut shpëtojnë një grua duke bërë që ajo të mos hidhej nga një urë rreth 30 metra mbi lumë

Amerika
Ariu hyn në një shtëpi në Konektikat, vjedh lazanja nga frigoriferi

Ariu hyn në një shtëpi në Konektikat, vjedh lazanja nga frigoriferi

Fun Lajme
Për gabimin e mjekoligjorit të famshëm kaluan 30 vite në burg, burrat nga Connecticut do të dëmshpërblehen me 25 milionë dollarë

Për gabimin e mjekoligjorit të famshëm kaluan 30 vite në burg, burrat nga Connecticut do të dëmshpërblehen me 25 milionë dollarë

Amerika
Tre persona vdesin nga infeksionet e “baktereve mishngrënëse” në New York dhe Connecticut, duke nxitur udhëzime të reja

Tre persona vdesin nga infeksionet e “baktereve mishngrënëse” në New York dhe Connecticut, duke nxitur udhëzime të reja

Amerika
Një ari u fut në një furrë në Connecticut, trembi punonjësit dhe hëngri 60 ëmbëlsira

Një ari u fut në një furrë në Connecticut, trembi punonjësit dhe hëngri 60 ëmbëlsira

Interesante
Macja e humbur gjatë ndalesës për pushim në Connecticut ribashkohet me familjen pas 5 muajve

Macja e humbur gjatë ndalesës për pushim në Connecticut ribashkohet me familjen pas 5 muajve

Interesante
Rakuni sulmon 7-vjeçaren para shtëpisë, e ëma i del në ndihmë në momentin kritik – kamera e sigurisë kap momentin rrëqethës në Connecticut

Rakuni sulmon 7-vjeçaren para shtëpisë, e ëma i del në ndihmë në momentin kritik – kamera e sigurisë kap momentin rrëqethës në Connecticut

Amerika
Connecticut: 30 vjeçari shqiptar zgjidhet në Asamblenë e Shtetit

Connecticut: 30 vjeçari shqiptar zgjidhet në Asamblenë e Shtetit

Shqipëri
Një grua në Connecticut padit Meta-n dhe Snap, pretendon se luajtën rol në vetëvrasjen e vajzës së saj 11-vjeçe

Një grua në Connecticut padit Meta-n dhe Snap, pretendon se luajtën rol në vetëvrasjen e vajzës së saj 11-vjeçe

Media Sociale
Policia e Connecticut hapi hetim pas publikimit të kësaj videoje: Disa individë morën mallin dhe e futën në veturën e tyre, ikën pa paguar

Policia e Connecticut hapi hetim pas publikimit të kësaj videoje: Disa individë morën mallin dhe e futën në veturën e tyre, ikën pa paguar

Amerika
Aeroplani i vogël goditi ndërtesën dhe mori flakë në Connecticut

Aeroplani i vogël goditi ndërtesën dhe mori flakë në Connecticut

Amerika
U fut në librin e rekordeve Guiness, ka gojën më të madhe në botë – ajo është 6,52 centimetra e gjerë

U fut në librin e rekordeve Guiness, ka gojën më të madhe në botë – ajo është 6,52 centimetra e gjerë

Interesante
Pensionistja amerikane që merret me peshëngritje, arrin të ngrit pesha deri në 114 kilogramë – 71-vjeçarja thotë se po ndihet më mirë se para 30 viteve

Pensionistja amerikane që merret me peshëngritje, arrin të ngrit pesha deri në 114 kilogramë – 71-vjeçarja thotë se po ndihet më mirë se para 30 viteve

Kuriozitete
Ngecin brenda kamionit që zhytej në ujërat e ngrira, zjarrfikësit amerikanë përdorin shkallët elektrike për t’i shpëtuar dy persona

Ngecin brenda kamionit që zhytej në ujërat e ngrira, zjarrfikësit amerikanë përdorin shkallët elektrike për t’i shpëtuar dy persona

Amerika
Foshnja 6-javëshe nga SHBA-të, viktima më e re e coronavirusit në botë

Foshnja 6-javëshe nga SHBA-të, viktima më e re e coronavirusit në botë

Nga Bota
Shqiptarët në zgjedhjet e SHBA-së: Dy kandidatë për këshilltarë bashkiakë në Connecticut

Shqiptarët në zgjedhjet e SHBA-së: Dy kandidatë për këshilltarë bashkiakë në Connecticut

Kosovë
Mjekët i largojë tumorin prej 60 kilogramësh, që iu rrit brenda dy muajsh (Foto)

Mjekët i largojë tumorin prej 60 kilogramësh, që iu rrit brenda dy muajsh (Foto)

Nga Bota
Arinjtë e vegjël hyjë në oborr, luajtën në luhaja sikur fëmijë (Video)

Arinjtë e vegjël hyjë në oborr, luajtën në luhaja sikur fëmijë (Video)

Fun Lajme
Burg për arsimtaren që i dërgonte nxënësit fotografi nudo (Foto)

Burg për arsimtaren që i dërgonte nxënësit fotografi nudo (Foto)

Dështime
Befasohen gjatë momentit të kurorëzimit (Foto)

Befasohen gjatë momentit të kurorëzimit (Foto)

Fun Lajme