LAJMI I FUNDIT:

Një ari u fut në një furrë në Connecticut, trembi punonjësit dhe hëngri 60 ëmbëlsira

Një ari u fut në një furrë në Connecticut, trembi punonjësit dhe hëngri 60 ëmbëlsira

Një ari i uritur hyri në garazhin e një furre buke në Connecticut, trembi disa punonjës dhe shërbeu veten me 60 ëmbëlsira para se të largohej.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, punëtorët në qytetin Avon po ngarkonin ëmbëlsira në një furgon për dorëzim të mërkurën kur ariu u shfaq.

Ka 1,000 deri në 1,200 arinj të zinj që jetojnë në Connecticut, thotë agjencia shtetërore e mjedisit.

Pronarja e furrës, Miriam Stephens ka treguar se dëgjoi një punonjëse duke bërtitur se kishte një ari në garazh.

Williams i tha stacionit televiziv WTNH se ajo bërtiti për të trembur ariun, por ai u tërhoq dhe u kthye tre herë.

Williams tha se ariu e sulmoi atë, kështu që ajo doli nga garazhi dhe vrapoi. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

Fun
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun
Gjendet një strukturë prej druri gjysmë milion vjeçare në Zambi

Gjendet një strukturë prej druri gjysmë milion vjeçare në Zambi

Interesante
A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

Virale
Oferta për studentët u publikua në rrjetet sociale: Për disa është qesharake, për të tjerë tragjike në Sllovaki

Oferta për studentët u publikua në rrjetet sociale: Për disa është qesharake, për të tjerë tragjike në Sllovaki

Fun
Foshnja në Indi u lind me 26 gishta

Foshnja në Indi u lind me 26 gishta

Interesante
Kalo në kategori