LAJMI I FUNDIT:

Çifti

89 Artikuj

Meshkujt që nuk janë të dëshirueshëm për martesë

Meshkujt që nuk janë të dëshirueshëm për martesë

Në çift
Hulumtimet kanë konfirmuar se shumica e çifteve zihen për shkak të këtyre punëve të shtëpisë

Hulumtimet kanë konfirmuar se shumica e çifteve zihen për shkak të këtyre punëve të shtëpisë

Në çift
Shumica e femrave nuk duan një dashnor perfekt, por diçka krejtësisht tjetër

Shumica e femrave nuk duan një dashnor perfekt, por diçka krejtësisht tjetër

Intimitet dhe Pasion
Arsyet përse njerëzit bien në dashuri me njëri-tjetrin

Arsyet përse njerëzit bien në dashuri me njëri-tjetrin

Në çift
Çfarë kalon në mendjen e një mashkulli kur e sheh një femër të zhveshur: Dhe jo, nuk është ajo që ju vjen në mendje

Çfarë kalon në mendjen e një mashkulli kur e sheh një femër të zhveshur: Dhe jo, nuk është ajo që ju vjen në mendje

Intimitet dhe Pasion
Vetëm 2 për qind e njerëzve mund të dallojnë çiftin e çuditshëm të fshehur mes siluetave – a jeni ju një prej tyre?

Vetëm 2 për qind e njerëzve mund të dallojnë çiftin e çuditshëm të fshehur mes siluetave – a jeni ju një prej tyre?

Interesante
Filmuan veten duke vallëzuar në rrugët e qytetit të Teheranit, gjykata iraniane dënon çiftin me 21 vite burgim

Filmuan veten duke vallëzuar në rrugët e qytetit të Teheranit, gjykata iraniane dënon çiftin me 21 vite burgim

Azia
Faqja e internetit ofron 1,000 dollarë për një çift që dëshiron të ndërtojë mobile IKEA

Faqja e internetit ofron 1,000 dollarë për një çift që dëshiron të ndërtojë mobile IKEA

Fun Lajme
Metodat për ta kuptuar nëse e doni vërtet

Metodat për ta kuptuar nëse e doni vërtet

Në çift
Situatat kur justifikohet xhelozia

Situatat kur justifikohet xhelozia

Në çift
Lista me gjashtë probleme që mund ta shkatërrojnë një lidhje dhe martesë, po aq sa edhe tradhtia

Lista me gjashtë probleme që mund ta shkatërrojnë një lidhje dhe martesë, po aq sa edhe tradhtia

Në çift
Gjërat që një partner duhet t’i pranojë nëse ju do dhe vlerëson vërtet

Gjërat që një partner duhet t’i pranojë nëse ju do dhe vlerëson vërtet

Në çift
Gjërat që çdo femër duhet t’i dijë për mashkullin e duhur!

Gjërat që çdo femër duhet t’i dijë për mashkullin e duhur!

Në çift
Partner i ri menjëherë pas një ndarjeje – lëvizje e zgjuar apo vendim i keq

Partner i ri menjëherë pas një ndarjeje – lëvizje e zgjuar apo vendim i keq

Në çift
Gruaja e cila është 15 centimetra më e gjatë se bashkëshorti, thotë se tjerët e ngatërrojnë atë me të birin e saj

Gruaja e cila është 15 centimetra më e gjatë se bashkëshorti, thotë se tjerët e ngatërrojnë atë me të birin e saj

Interesante
Deshën të bëjnë selfie në det, dallgët “marrin me vete” çiftin australian – shpëtojnë mrekullisht

Deshën të bëjnë selfie në det, dallgët “marrin me vete” çiftin australian – shpëtojnë mrekullisht

Dështime
Shenjat paralajmëruese më të zakonshme që partneri po ju tradhton

Shenjat paralajmëruese më të zakonshme që partneri po ju tradhton

Në çift
Çifti grinden në qendrën e Beogradit, i riu vrapon për t’i dalë përpara tramvajit – e dashura vihet pas tij për ta shpëtuar

Çifti grinden në qendrën e Beogradit, i riu vrapon për t’i dalë përpara tramvajit – e dashura vihet pas tij për ta shpëtuar

Serbia
Çifti australian fusin të birin dyvjeçar në ujëra të thella që të lahet me peshkaqenë – hasin në kritika të ashpra

Çifti australian fusin të birin dyvjeçar në ujëra të thella që të lahet me peshkaqenë – hasin në kritika të ashpra

Interesante
Si ta tejkaloni një ndarje në mënyrën më të mirë të mundshme

Si ta tejkaloni një ndarje në mënyrën më të mirë të mundshme

Në çift
Vajza nga Kalifornia detyron të dashurin ta mbajë kamerën e telefonit të ndezur gjatë orarit 12 orësh

Vajza nga Kalifornia detyron të dashurin ta mbajë kamerën e telefonit të ndezur gjatë orarit 12 orësh

Fun Lajme
Tri komplimentet që duan t’i dëgjojnë meshkujt

Tri komplimentet që duan t’i dëgjojnë meshkujt

Lifestyle
Disa shenja delikate tregojnë se partneri nuk kujdeset për ju

Disa shenja delikate tregojnë se partneri nuk kujdeset për ju

Intimitet dhe Pasion
COVID-19 i ndau, momenti emocionues kur çifti që për 52 janë të martuar ribashkohen pas tre javëve

COVID-19 i ndau, momenti emocionues kur çifti që për 52 janë të martuar ribashkohen pas tre javëve

Interesante