LAJMI I FUNDIT:
Charlize Theron

Charlize Theron

101 Artikuj

Info

Charlize Theron (e lindur më 7 gusht 1975) është aktore dhe producente.

Charlize Theron edhe pse me taka e çorape të trasha, prapë u duk yll

Charlize Theron edhe pse me taka e çorape të trasha, prapë u duk yll

Moda
Charlize Theron rrëfen për trendin kozmetik që akoma po e vuan

Charlize Theron rrëfen për trendin kozmetik që akoma po e vuan

Estetikë
“Po vdes” – Charlize Theron tregon se përse nuk do të shtojë më peshë për role

“Po vdes” – Charlize Theron tregon se përse nuk do të shtojë më peshë për role

Yjet
Theron reagon ndaj thashethemeve për operacionet plastike

Theron reagon ndaj thashethemeve për operacionet plastike

Po Flitet
I dashuri i fshehtë i Charlize Theron, aktorja gjen sërish dashurinë pas romancave të dështuara

I dashuri i fshehtë i Charlize Theron, aktorja gjen sërish dashurinë pas romancave të dështuara

Po Flitet
Ritualet përgjegjëse për bukurinë e Charlize Theron, një prej tyre është mjaft i çuditshëm

Ritualet përgjegjëse për bukurinë e Charlize Theron, një prej tyre është mjaft i çuditshëm

Bukuri dhe Kujdes
Charlize Theron: Sa më shumë që po plakem, më pak po përdor pudër mat

Charlize Theron: Sa më shumë që po plakem, më pak po përdor pudër mat

Këshilla Estetike
Nga një bionde magjepsëse shndërrohet në zeshkane – modeli i ri i flokëve të Charlize Theron

Nga një bionde magjepsëse shndërrohet në zeshkane – modeli i ri i flokëve të Charlize Theron

Flokë dhe stil
Të famshmit që kanë bileta për të shkuar në hapësirë

Të famshmit që kanë bileta për të shkuar në hapësirë

Trend
Filmi i shumëpritur “Fast and Furious” 9 arrin më 10 qershor në Cineplexx – biletat në shitje

Filmi i shumëpritur “Fast and Furious” 9 arrin më 10 qershor në Cineplexx – biletat në shitje

Cineplexx
Pesë vajzat e famshme për të cilat prerja e flokëve ishte zgjedhja më e mirë që mund të bënin

Pesë vajzat e famshme për të cilat prerja e flokëve ishte zgjedhja më e mirë që mund të bënin

Flokë dhe stil
Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Modë
Charlize Theron bën shaka duke krahasuar veten me Kylie Jenner në një fotografi të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale

Charlize Theron bën shaka duke krahasuar veten me Kylie Jenner në një fotografi të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale

Yjet
A keni vetulla të përsosura? Kirurgët estetik zbulojnë formën e vetme e cila secilën fytyrë do ta bëjë shumë të bukur

A keni vetulla të përsosura? Kirurgët estetik zbulojnë formën e vetme e cila secilën fytyrë do ta bëjë shumë të bukur

Këshilla Estetike
Charlize Theron ndan momentin kur rruajti kokën për “Mad Max: Fury Road”

Charlize Theron ndan momentin kur rruajti kokën për “Mad Max: Fury Road”

Yjet
Charlize Theron thotë se mësimi nga shtëpia ishte periudhë shumë stresuese

Charlize Theron thotë se mësimi nga shtëpia ishte periudhë shumë stresuese

Yjet
Sa kanë ndryshuar këta 20 aktorë të famshëm që nga fillimi i karrierës së tyre

Sa kanë ndryshuar këta 20 aktorë të famshëm që nga fillimi i karrierës së tyre

Yjet
Katërmbëdhjetë aktorët e famshëm që kanë hequr dorë nga bukuria për një rol në film

Katërmbëdhjetë aktorët e famshëm që kanë hequr dorë nga bukuria për një rol në film

Yjet
Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person

Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person

Yjet
Charlize Theron luan rolin kryesor në filmin e ri me superheronj

Charlize Theron luan rolin kryesor në filmin e ri me superheronj

TV / Film
Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet
Dallimi i fotografive të yjeve në Instagram me fotografitë që ua kanë realizuar fotografët

Dallimi i fotografive të yjeve në Instagram me fotografitë që ua kanë realizuar fotografët

Yjet
Shtatë prindërit e famshëm që ndjehen krenarë që kanë fëmijë transgjinorë

Shtatë prindërit e famshëm që ndjehen krenarë që kanë fëmijë transgjinorë

Yjet
Dhjetë yjet botërore që e kanë përjetuar tmerrin në të kaluarën

Dhjetë yjet botërore që e kanë përjetuar tmerrin në të kaluarën

Imran Amiti