LAJMI I FUNDIT:

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës “J’Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës “J’Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Rihanna është fytyra e re e aromës së Dior “J’adore” që u njoftua të martën. Reklama e saj e parë del më 1 shtator.

Këngëtarja 36-vjeçare e ndau lajmin në Instagram me një imazh të saj me syze dielli të zeza teksa shkroi në mbishkrimin e saj “Sekreti është zbuluar”.

Kjo vjen pasi 48-vjeçarja bionde e Hollivudit Charlize Theron, kishte këtë punë për dy dekada, shkruan DailyMail.


Rihanna is the new face of the Dior fragrance J’adore it was announced on Tuesday. The singer shared the news on Instagram as she wrote in her caption, 'The secret it out'

“Të jesh fytyra e re e J’Adore është një nder dhe një mision”, ndau këngëtarja e “Diamonds” në një deklaratë.

“Kjo aromë që kam njohur dhe dashur prej kaq kohësh do të thotë shumë për gratë.”

“Mezi pres të bashkohem me këtë aventurë dhe të kontribuoj në të përmes botës sime, historisë sime, rrënjëve të mia, si dhe krijimtarisë sime dhe feminitetin tim”, tha Rihanna. /Telegrafi/

This comes after Hollywood blonde bombshell Charlize Theron had the job for two decades

J'Adore debuted in 1999 and became Dior's best seller

Në trend Magazina

Më shumë
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina

"Është vetëm një", modelja shqiptare publikon në rrjete sociale Lepa Brenan

Magazina
Princesha e Dubait i kërkon bashkëshortit të saj publikisht divorcin

Princesha e Dubait i kërkon bashkëshortit të saj publikisht divorcin

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Magazina
Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Magazina
Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Magazina
Kalo në kategori