LAJMI I FUNDIT:
Camila Cabello

Camila Cabello

85 Artikuj

Info

Karla Camila Cabello Estrabao (e lindur më 3 mars 1997) është këngëtare dhe kompozitore amerikane me origjinë kubane.

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Po Flitet
Camila Cabello dhe Shawn Mendes nuk mund t’i mbajnë duar larg njëri-tjetrit që pas ribashkimit

Camila Cabello dhe Shawn Mendes nuk mund t’i mbajnë duar larg njëri-tjetrit që pas ribashkimit

Yjet
Shawn Mendes dhe Camila Cabello shijojnë një tjetër takim romantik teksa ndodhen në audiencën e koncertit të Taylor Swift

Shawn Mendes dhe Camila Cabello shijojnë një tjetër takim romantik teksa ndodhen në audiencën e koncertit të Taylor Swift

Yjet
Pas ribashkimit, Camila Cabello dhe Shawn Mendes nuk e fshehin romancën

Pas ribashkimit, Camila Cabello dhe Shawn Mendes nuk e fshehin romancën

Yjet
Pas ribashkimit – Shawn Mendes dhe Camila Cabello shihen në një takim romantik në Los Angeles

Pas ribashkimit – Shawn Mendes dhe Camila Cabello shihen në një takim romantik në Los Angeles

Yjet
Camila Cabello dhe Shawn Mendes konfirmojnë rindezjen e romancës teksa shihen dorë për dore në Santa Monica

Camila Cabello dhe Shawn Mendes konfirmojnë rindezjen e romancës teksa shihen dorë për dore në Santa Monica

Yjet
Një vit pas ndarjes – Camila Cabello dhe Shawn Mendes shihen duke shkëmbyer puthje në buzë me njëri-tjetrin

Një vit pas ndarjes – Camila Cabello dhe Shawn Mendes shihen duke shkëmbyer puthje në buzë me njëri-tjetrin

Po Flitet
Shawn Mendes dhe Camila Cabello ribashkohen në “Coachella” një vit pas ndarjes së tyre

Shawn Mendes dhe Camila Cabello ribashkohen në “Coachella” një vit pas ndarjes së tyre

Yjet
Shawn Mendes fotografohet sërish me një femër 27 vjet më të madhe se ai, e cila dyshohet se është e dashura e tij

Shawn Mendes fotografohet sërish me një femër 27 vjet më të madhe se ai, e cila dyshohet se është e dashura e tij

Po Flitet
Ceremonia e Grammy Awards u shënua edhe me kombinime interesante të modës

Ceremonia e Grammy Awards u shënua edhe me kombinime interesante të modës

Moda
Po shijon jetën si beqare, Camila Cabello shfaqet në formë të mirë nga pushimet në Florida

Po shijon jetën si beqare, Camila Cabello shfaqet në formë të mirë nga pushimet në Florida

Yjet
Shawn Mendes njofton shtyrjen e turneut botëror për shkak të problemeve me shëndetin mendor

Shawn Mendes njofton shtyrjen e turneut botëror për shkak të problemeve me shëndetin mendor

Yjet
Camila Cabello ndez thashethemet për romancë të re me Austin Kevitch – më pak se një vit pas ndarjes nga Shawn Mendes

Camila Cabello ndez thashethemet për romancë të re me Austin Kevitch – më pak se një vit pas ndarjes nga Shawn Mendes

Yjet
Camila Cabello fotografohet gjatë pushimeve në Itali, kritikohet për linjat dhe peshën e tepërt

Camila Cabello fotografohet gjatë pushimeve në Itali, kritikohet për linjat dhe peshën e tepërt

Yjet
Camila Cabello thotë se nga emocionet urinoi në veshjen e saj gjatë finales në Ligën e Kampionëve

Camila Cabello thotë se nga emocionet urinoi në veshjen e saj gjatë finales në Ligën e Kampionëve

Yjet
Të nervozuar nga kaosi i biletave, tifozët e finales shanë dhe ofenduan rëndë Camila Cabellon gjatë ceremonisë hapëse

Të nervozuar nga kaosi i biletave, tifozët e finales shanë dhe ofenduan rëndë Camila Cabellon gjatë ceremonisë hapëse

Yjet
Camila Cabello hap Ligën e Kampionëve 2022 me performancë madhështore, ndez atmosferën në “State de France”

Camila Cabello hap Ligën e Kampionëve 2022 me performancë madhështore, ndez atmosferën në “State de France”

Muzikë
Camila Cabello zbulon ‘luftën e vazhdueshme’ me imazhin e trupit dhe si e bën prioritet trajtimin e shëndetit të saj mendor

Camila Cabello zbulon ‘luftën e vazhdueshme’ me imazhin e trupit dhe si e bën prioritet trajtimin e shëndetit të saj mendor

Psikologji
Camila Cabello do të performojë në ceremoninë hapëse në finale e Ligës së Kampionëve të UEFA 2022

Camila Cabello do të performojë në ceremoninë hapëse në finale e Ligës së Kampionëve të UEFA 2022

Yjet
Victoria’s Secret prezanton Camila Cabellon si imazh në fushatën e parë të bukurisë dygjuhëshe

Victoria’s Secret prezanton Camila Cabellon si imazh në fushatën e parë të bukurisë dygjuhëshe

Modë
Paraqitjet më mahnitëse të yjeve në ‘pas-ndejën’ e Met Gala 2022

Paraqitjet më mahnitëse të yjeve në ‘pas-ndejën’ e Met Gala 2022

Modë
Camila Cabello zbulon se pëlqimi ndaj Harry Styles e nxiti atë të bënte audicione për “The X Factor”

Camila Cabello zbulon se pëlqimi ndaj Harry Styles e nxiti atë të bënte audicione për “The X Factor”

Yjet
Camila Cabello inspirohet nga Britney Spears, vesh xhins mbi xhins

Camila Cabello inspirohet nga Britney Spears, vesh xhins mbi xhins

Modë
Camila Cabello dhe Willow Smith ndezin skenën e Saturday Night Live me performancën e “Psychofreak”

Camila Cabello dhe Willow Smith ndezin skenën e Saturday Night Live me performancën e “Psychofreak”

Yjet