LAJMI I FUNDIT:

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Shawn Mendes dhe Camila Cabello thuhet se i kanë dhënë fund romancës së tyre të rindezur së fundmi.

Reklama

Këngëtari kanadez, 24 vjeç, dhe interpretuesja e hitit ”Havana”, 25 vjeçe, ishin ribashkuar vetëm gjashtë javë më parë, por tashmë janë ndarë dhe këtë herë përfundimisht, sipas The Sun.

“Shawn dhe Camila kanë shumë histori dhe ata i provuan përsëri ujërat pasi u kthyen në jetën e njëri-tjetrit”, tha një burim për tabloidin britanik.

“Por ishte thjesht një hov dhe ata i kanë dhënë fund tani”, shtoi burimi i brendshëm.

Camila Cabello dhe Shawn Mendes nuk mund t'i mbajnë duar larg njëri-tjetrit që pas ribashkimit
Lexo po ashtu Camila Cabello dhe Shawn Mendes nuk mund t'i mbajnë duar larg njëri-tjetrit që pas ribashkimit

“Ata e kuptuan se ishte ndoshta një gabim për t’i dhënë gjërave një goditje tjetër. Në fund të fundit, gjërat përfunduan mes tyre herën e parë për një arsye”.

DailyMail ka kontaktuar përfaqësuesit për media të çiftit për të marrë komente, por ende nuk kanë marrë përgjigje.

Burimi përfundoi: “Në realitet, të dy e dinë se nuk janë të duhurit për njëri-tjetrin në aspektin romantik dhe tani ata thjesht duan të vazhdojnë përpara”.

Dyshja dolën për herë të parë publikisht në verën e vitit 2019 dhe qëndruan së bashku gjatë periudhës së izolimit të pandemisë COVID-19 vetëm për t’u ndarë afër fundit të vitit 2021, pas dy vitesh lidhje.

Megjithatë, nga mesi i prillit, thashethemet po qarkullonin se ata ishin përsëri bashkë – dhe konfirmimi erdhi kur u panë duke u puthur në festivalin “Coachella”.

As Shawn dhe Camila nuk e kanë adresuar ende publikisht ndarjen e raportuar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Magazina
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori