Ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy që u zhvillua në ‘Crpyto.com Arena’ në Los Angeles, u shënua edhe nga shumë kombinime interesante të modës.

Jennifer Lopez u shfaq në skenë për të prezantuar çmimin e Harry Styles për albumin më të mirë. Ajo kishte veshur një fustan Gucci të kaltër të mbuluar me diamante.

LIVE: Përfundon ceremonia e ndarjes së çmimeve ‘Grammy Awards 2023’, Beyonce thyen të gjitha rekordet LIVE: Përfundon ceremonia e ndarjes së çmimeve ‘Grammy Awards 2023’, Beyonce thyen të gjitha rekordet

(Foto: Twitter/passarelando)

Reperja Cardi B zgjodhi për këtë ceremoni një krijim po ashtu të kaltër, të dizajnuar nga Gaurav Gupta.

(Foto: Twitter/passarelando)

Edhe Taylor Swift zgjodhi ngjyrën e kaltër, të dizajnuar nga Roberto Cavalli. Ajo e kompletoi dukjen me vathë mbresëlënës.

(Foto: Twitter/passarelando)

Harry Styles dallohet për shijen e tij unike të modës, kështu që u shfaq me një kostum shumëngjyrësh Egonlab të zbukuruar me kristale Swarovski.

Reklama
Reklama

(Foto: Twitter/passarelando)

'Grammy Awards' diskriminon Bebe Rexhën, artistja shqiptare nuk fiton çmimin për të cilin ishte nominuar 'Grammy Awards' diskriminon Bebe Rexhën, artistja shqiptare nuk fiton çmimin për të cilin ishte nominuar

Camila Cabello ka pozuar në tepihun e kuq me një krijim PatBo, pra sutjena dhe një fund me bel të ngushtë.

(Foto: Twitter/passarelando)

Kim Petras dhe Sam Smith, të cilët fituan një Grammy për duetin e tyre “Unholy”, mbërritën të veshur me të kuqe. Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër Victor Costa dhe ai një pelerinë Valentino.

(Foto: Twitter/passarelando)

Megan Fox ka zgjedhur një fustan të bardhë, i cili është vepër e stilistit libanez Zuhair Murad. Partneri i saj, Machine Gun Kelly, kishte veshur një kostum Dolce & Gabanna.

(Foto: Twitter/waynemagazin)

Beyonce ngeci në trafikun e Los Angelesit, mungoi në pranimin e çmimit të parë në ‘Grammy Awards’ Beyonce ngeci në trafikun e Los Angelesit, mungoi në pranimin e çmimit të parë në ‘Grammy Awards’

Beyonce është vonuar për këtë ceremoni, ndaj nuk ka pozuar në tepihun e kuq. Diva u shfaq në skenë me një bluzë të ngushtë, fund të prerë dhe doreza. /Telegrafi/

Reklama
Reklama

(Foto: Twitter/onuatv)