LAJMI I FUNDIT:

Burnley

420 Artikuj

“E patë pritjen që bëri në minutën e fundit? Aro Muric është top portier” – trajneri i Burnleyt me fjalë të mëdha pas gabimit të portierit kosovar

“E patë pritjen që bëri në minutën e fundit? Aro Muric është top portier” – trajneri i Burnleyt me fjalë të mëdha pas gabimit të portierit kosovar

Premier League
Paraqitja e mirë nuk shkoi deri në fund, Aro Muric me gafë të rëndë që i kushton me pikë Burnleyt

Paraqitja e mirë nuk shkoi deri në fund, Aro Muric me gafë të rëndë që i kushton me pikë Burnleyt

Premier League
Aro Muric në garë për pritjen më të bukur të muajit në Ligën Premier

Aro Muric në garë për pritjen më të bukur të muajit në Ligën Premier

Premier League
U bë virale videoja ku Gallagher “injoron” një tifozë me ngjyrë – reagon zyrtarisht Chelsea

U bë virale videoja ku Gallagher “injoron” një tifozë me ngjyrë – reagon zyrtarisht Chelsea

Premier League
Tjetër paraqitje heroike nga Aro Muric, vendimtar me dy pritje

Tjetër paraqitje heroike nga Aro Muric, vendimtar me dy pritje

Premier League
Shkëlqimi ndaj Chelseat, Aro Muric në formacionin e javës në Ligën Premier

Shkëlqimi ndaj Chelseat, Aro Muric në formacionin e javës në Ligën Premier

Premier League
“Ai po e dëshmon se i takon Ligës Premier”, mediumi anglez e ngrit në qiell Aro Muricin pas paraqitjeve të jashtëzakonshme

“Ai po e dëshmon se i takon Ligës Premier”, mediumi anglez e ngrit në qiell Aro Muricin pas paraqitjeve të jashtëzakonshme

Premier League
Shpërthen keq te Chelsea: Akuza dhe kundërakuza mes lojtarëve

Shpërthen keq te Chelsea: Akuza dhe kundërakuza mes lojtarëve

Premier League
Secila më e vështirë se tjetra, 11 pritjet e jashtëzakonshme që Aro Muric bëri kundër Chelseat

Secila më e vështirë se tjetra, 11 pritjet e jashtëzakonshme që Aro Muric bëri kundër Chelseat

Premier League
Paraqitje heroike e Aro Muric ndaj Chelseat, portieri dardan merr notën 10

Paraqitje heroike e Aro Muric ndaj Chelseat, portieri dardan merr notën 10

Premier League
Chelsea ndalet nga Aro Muric dhe Burnley, portieri dardan shkëlqeu në Stamford Bridges

Chelsea ndalet nga Aro Muric dhe Burnley, portieri dardan shkëlqeu në Stamford Bridges

Premier League
Shkëlqeu në debutim, Aro Muric në formacionin e javës në Ligën Premier

Shkëlqeu në debutim, Aro Muric në formacionin e javës në Ligën Premier

Premier League
Bashkëlojtari i Aro Muricit kandidat për huqjen më të madhe të sezonit në Ligën Premier

Bashkëlojtari i Aro Muricit kandidat për huqjen më të madhe të sezonit në Ligën Premier

Premier League
Debutim i jashtëzakonshëm për Arijanet Muricin në Ligën Premier – shpallet lojtar i ndeshjes

Debutim i jashtëzakonshëm për Arijanet Muricin në Ligën Premier – shpallet lojtar i ndeshjes

Premier League
“Jam i pastrehë dhe një i dehur i trishtuar”, legjenda angleze flet për problemet me alkoolin dhe drogën

“Jam i pastrehë dhe një i dehur i trishtuar”, legjenda angleze flet për problemet me alkoolin dhe drogën

Ndërkombëtare
Arsenal merr një fitore spektakolare në udhëtim ndaj Burnleyt

Arsenal merr një fitore spektakolare në udhëtim ndaj Burnleyt

Premier League
Liverpool mposht Burnleyn në shtëpi dhe merr përsëri kreun e tabelës në Ligën Premier

Liverpool mposht Burnleyn në shtëpi dhe merr përsëri kreun e tabelës në Ligën Premier

Premier League
Man City merr fitoren e katërt më radhë, ngjitet në vendin e dytë

Man City merr fitoren e katërt më radhë, ngjitet në vendin e dytë

Premier League
Nga driblimi që i bëri Richarlisonit te pritjet fantastike ndaj Son, paraqitja fantastike e Aro Muric ndaj Tottenham Hotspur

Nga driblimi që i bëri Richarlisonit te pritjet fantastike ndaj Son, paraqitja fantastike e Aro Muric ndaj Tottenham Hotspur

Premier League
Edhe pse pësoi një gol të bukur, Aro Muric kishte statistika të jashtëzakonshme ndaj Tottenham

Edhe pse pësoi një gol të bukur, Aro Muric kishte statistika të jashtëzakonshme ndaj Tottenham

Premier League
“Vizioni 2123” – Inteligjenca Artificiale tregon se si do të duket çdo stadium i Ligës Premier pas 100 vitesh

“Vizioni 2123” – Inteligjenca Artificiale tregon se si do të duket çdo stadium i Ligës Premier pas 100 vitesh

Shkumbin Pireva
Liverpool rikthehet tek fitorja dhe merr përkohësisht kreun e tabelës

Liverpool rikthehet tek fitorja dhe merr përkohësisht kreun e tabelës

Premier League
Gjiganti turk futet në garë për Aro Muric, shtohen klubet që e kërkojnë ‘gardianin’ e Kosovës

Gjiganti turk futet në garë për Aro Muric, shtohen klubet që e kërkojnë ‘gardianin’ e Kosovës

Ligat tjera
Arsenal kthehet te fitorja, mposht Burnleyn në shtëpi

Arsenal kthehet te fitorja, mposht Burnleyn në shtëpi

Premier League