LAJMI I FUNDIT:

Bajram Begaj

321 Artikuj

Nga Vlora, Begaj uron shqiptarët: Sot jemi shtet i pavarur në saj të mençurisë dhe guximit të patriotëve

Nga Vlora, Begaj uron shqiptarët: Sot jemi shtet i pavarur në saj të mençurisë dhe guximit të patriotëve

Shqipëri
Dita e ngritjes së flamurit në Durrës, Begaj: Qyteti i parë i Rilindjes sonë

Dita e ngritjes së flamurit në Durrës, Begaj: Qyteti i parë i Rilindjes sonë

Shqipëri
Tiranë, mbahen Dita Arbëreshe dhe Samiti i Tretë i Diasporës

Tiranë, mbahen Dita Arbëreshe dhe Samiti i Tretë i Diasporës

Shqipëri
Begaj nga Manastiri kujtoi autoritetet e Maqedonisë për lënien pas dore të muzeut

Begaj nga Manastiri kujtoi autoritetet e Maqedonisë për lënien pas dore të muzeut

Kulturë
115 vjetori i Kongresit të Gjuhës Shqipe, Presidenti Begaj viziton sot Manastirin

115 vjetori i Kongresit të Gjuhës Shqipe, Presidenti Begaj viziton sot Manastirin

Shqipëri
Begaj: Mirënjohje për mbështetjen që Turqia i ka dhënë Shqipërisë

Begaj: Mirënjohje për mbështetjen që Turqia i ka dhënë Shqipërisë

Shqipëri
Haradinaj takon Begajn, flasin për zhvillimet politike në dy vendet dhe në rajon

Haradinaj takon Begajn, flasin për zhvillimet politike në dy vendet dhe në rajon

Kosovë
Presidenti Begaj kthen për rishqyrtim në Kuvend ligjin për shtetësinë

Presidenti Begaj kthen për rishqyrtim në Kuvend ligjin për shtetësinë

Shqipëri
Begaj në Kalabri: Mirënjohje arbëreshëve të Italisë që ruajnë e trashëgojnë identitetin kombëtar

Begaj në Kalabri: Mirënjohje arbëreshëve të Italisë që ruajnë e trashëgojnë identitetin kombëtar

Shqipëri
Presidenti i Kroacisë: Serbia ende nuk është përgjigjur për sulmin e Banjskës

Presidenti i Kroacisë: Serbia ende nuk është përgjigjur për sulmin e Banjskës

Kosovë
Begaj kërkon qasje te re në dialogun Kosovë-Serbi, Presidenti kroat: BE-ja e pasinqertë me Shqipërinë dhe Kosovën, i vetmi jo-shqiptar që kam kërkuar njohjen e Kosovës

Begaj kërkon qasje te re në dialogun Kosovë-Serbi, Presidenti kroat: BE-ja e pasinqertë me Shqipërinë dhe Kosovën, i vetmi jo-shqiptar që kam kërkuar njohjen e Kosovës

Shqipëri
Presidenti kroat në Tiranë, Begaj pret në presidencë homologun Milanoviç

Presidenti kroat në Tiranë, Begaj pret në presidencë homologun Milanoviç

Shqipëri
Begaj pret Macron: Të dënohen aktet e dhunës së Serbisë në veri të Kosovës

Begaj pret Macron: Të dënohen aktet e dhunës së Serbisë në veri të Kosovës

Shqipëri
Vizita e parë zyrtare e një presidenti francez, Macron mbërrin në Shqipëri

Vizita e parë zyrtare e një presidenti francez, Macron mbërrin në Shqipëri

Shqipëri
Presidenti Macron viziton Tiranën, zbardhet agjenda e takimit me Begajn të martën

Presidenti Macron viziton Tiranën, zbardhet agjenda e takimit me Begajn të martën

Shqipëri
Begaj dhe Lordi Peach flasin për kapërcimin e situatës pas sulmit terrorist serb në Banjskë

Begaj dhe Lordi Peach flasin për kapërcimin e situatës pas sulmit terrorist serb në Banjskë

Kosovë
Begaj, Von der Leyenit: BE të ndëshkojë Serbinë për sulmin terrorist në veri të Kosovës

Begaj, Von der Leyenit: BE të ndëshkojë Serbinë për sulmin terrorist në veri të Kosovës

Kosovë
Von der Leyen arrin në Tiranë, pritet takimi me presidentin Begaj dhe kryeministrin Rama

Von der Leyen arrin në Tiranë, pritet takimi me presidentin Begaj dhe kryeministrin Rama

Shqipëri
Samiti i Procesit të Berlinit në Tirana dhe vizita e Macronit, Rama takim me Presidentin Begaj

Samiti i Procesit të Berlinit në Tirana dhe vizita e Macronit, Rama takim me Presidentin Begaj

Shqipëri
Sulmet në Izrael, Begaj: Shqipëria është e vendosur kundër terrorizmit të çdo forme

Sulmet në Izrael, Begaj: Shqipëria është e vendosur kundër terrorizmit të çdo forme

Shqipëri
Serbia mbajti ditë zie për terroristët e vrarë në Kosovë, Begaj: Akt provokativ

Serbia mbajti ditë zie për terroristët e vrarë në Kosovë, Begaj: Akt provokativ

Shqipëri
Sulmi terrorist në Ankara, Begaj: Shpreh solidaritetin me popullin dhe qeverinë turke

Sulmi terrorist në Ankara, Begaj: Shpreh solidaritetin me popullin dhe qeverinë turke

Shqipëri
Begaj: Ky akt i organizuar kriminal është cenim i rëndë i rendit dhe sigurisë së Kosovës

Begaj: Ky akt i organizuar kriminal është cenim i rëndë i rendit dhe sigurisë së Kosovës

Shqipëri
Begaj: Kosova nuk mund të mungojë në asnjë takim ndërkombëtar

Begaj: Kosova nuk mund të mungojë në asnjë takim ndërkombëtar

Kosovë