LAJMI I FUNDIT:

Audio-incizimet

16 Artikuj

A do ta vrasin podkastet dhe audio-librat, radion që ne njohim?

A do ta vrasin podkastet dhe audio-librat, radion që ne njohim?

Cult+
“Afera e grurit” – dalin përgjimet e reja, përmenden emra të disa zyrtarëve

“Afera e grurit” – dalin përgjimet e reja, përmenden emra të disa zyrtarëve

Kosovë
Tahiri: Do ta çojmë vendin në zgjedhje, kjo qeveri po vjedh kafshatën e qytetarëve me vaj e grurë

Tahiri: Do ta çojmë vendin në zgjedhje, kjo qeveri po vjedh kafshatën e qytetarëve me vaj e grurë

Kosovë
Kusari-Lila paralajmëron kallëzim penal ndaj Simiqit e medias që i publikoi incizimet

Kusari-Lila paralajmëron kallëzim penal ndaj Simiqit e medias që i publikoi incizimet

Kosovë
Gjoshi i PDK-së: Dhjetë ditë pas publikimit të audio-incizimeve, Prokuroria ende nuk ka ftuar në intervistim Kurtin dhe Kusari-Lilën

Gjoshi i PDK-së: Dhjetë ditë pas publikimit të audio-incizimeve, Prokuroria ende nuk ka ftuar në intervistim Kurtin dhe Kusari-Lilën

Kosovë
Haradinaj: Qeveria po na ngul thikë pas shpine aty ku na dhemb më së shumti

Haradinaj: Qeveria po na ngul thikë pas shpine aty ku na dhemb më së shumti

Kosovë
Pas audio-incizimeve, OVL e UÇK-së paralajmëron protestë, Klinaku: Kjo qeveri që dy vjet nuk po iu jep beneficione veteranëve

Pas audio-incizimeve, OVL e UÇK-së paralajmëron protestë, Klinaku: Kjo qeveri që dy vjet nuk po iu jep beneficione veteranëve

Kosovë
Këshilltari i Kurtit: Përgjim i porositur, me interpretim udhëzues nga një shërbëtor i devotshëm

Këshilltari i Kurtit: Përgjim i porositur, me interpretim udhëzues nga një shërbëtor i devotshëm

Kosovë
Krasniqi i reagon Mimoza Kusarit: Ofendimet e veteranëve të UÇK-së e heroit Enver Zymberi, janë të papranueshme

Krasniqi i reagon Mimoza Kusarit: Ofendimet e veteranëve të UÇK-së e heroit Enver Zymberi, janë të papranueshme

Kosovë
Kusari, Simiqit: Ramushi po i fryn listat e veteranëve, Urani është idiot, dhe a e din ti kush është Bekim Haxhiu

Kusari, Simiqit: Ramushi po i fryn listat e veteranëve, Urani është idiot, dhe a e din ti kush është Bekim Haxhiu

Kosovë
Audio-incizimet Kusari-Simiq, deputetja e PDK-së: Prokurori i Shtetit urgjentisht t’i ftojë në intervistim Kusarin dhe Kurtin

Audio-incizimet Kusari-Simiq, deputetja e PDK-së: Prokurori i Shtetit urgjentisht t’i ftojë në intervistim Kusarin dhe Kurtin

Kosovë