LAJMI I FUNDIT:

Athletic BIlbao

398 Artikuj

Për herë të parë pas katër vitesh, Athletic Bilbao do të shpenzojë para për blerjen e një lojtari

Për herë të parë pas katër vitesh, Athletic Bilbao do të shpenzojë para për blerjen e një lojtari

La Liga
Barcelona humbet yllin e ekipit për duelin ndaj Athletic Bilbaos, synohet rikthimi i tij ndaj Napolit

Barcelona humbet yllin e ekipit për duelin ndaj Athletic Bilbaos, synohet rikthimi i tij ndaj Napolit

La Liga
Athletic Bilbao shkatërron Atletico Madridin, i bashkohet Mallorcas në finale

Athletic Bilbao shkatërron Atletico Madridin, i bashkohet Mallorcas në finale

La Liga
Skena të tmerrshme në ndeshjen Betis-Bilbao: Gjakoset gjyqtarja anësore

Skena të tmerrshme në ndeshjen Betis-Bilbao: Gjakoset gjyqtarja anësore

La Liga
Arsenal dhe Chelsea në garë të ashpër për të siguruar shërbimet e yllit spanjoll

Arsenal dhe Chelsea në garë të ashpër për të siguruar shërbimet e yllit spanjoll

Premier League
Performanca e tre lojtarëve që ndikoi në eliminim e Barcelonës nga Kupa e Mbretit

Performanca e tre lojtarëve që ndikoi në eliminim e Barcelonës nga Kupa e Mbretit

La Liga
Në mëngjes fluturoi nga Bregu i Fildishtë për në Spanjë, në mbrëmje e eliminoi Barcelonën nga Kupa e Mbretit

Në mëngjes fluturoi nga Bregu i Fildishtë për në Spanjë, në mbrëmje e eliminoi Barcelonën nga Kupa e Mbretit

Ndërkombëtare
Vëllezërit Williams nokautojnë Barcelonën e Xavit, baskët më të mirë pas 120 minutave

Vëllezërit Williams nokautojnë Barcelonën e Xavit, baskët më të mirë pas 120 minutave

La Liga
Xavi konfirmon rikthimin e dy yjeve për ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos

Xavi konfirmon rikthimin e dy yjeve për ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos

La Liga
Hidhet shorti për çerekfinale të Copa del Rey, Barcelona dhe Atletico Madridi ‘peshkojnë’ kundërshtarë të vështirë

Hidhet shorti për çerekfinale të Copa del Rey, Barcelona dhe Atletico Madridi ‘peshkojnë’ kundërshtarë të vështirë

Ndërkombëtare
Chelsea po punon në transferimin e sensacionit të Bilbaos

Chelsea po punon në transferimin e sensacionit të Bilbaos

Premier League
Shorti i Kupës së Mbretit: Barcelona, Real Madridi dhe Atletico Madridi zbulojnë kundërshtarët

Shorti i Kupës së Mbretit: Barcelona, Real Madridi dhe Atletico Madridi zbulojnë kundërshtarët

Ndërkombëtare
Tragjedi në stadiumin e Granadas në ndeshjen me Bilbaon – tifozi vdiq në tribuna

Tragjedi në stadiumin e Granadas në ndeshjen me Bilbaon – tifozi vdiq në tribuna

La Liga
Klubet që nuk kanë rënë kurrë nga liga elitare, listë në të cilën nuk është më Santos

Klubet që nuk kanë rënë kurrë nga liga elitare, listë në të cilën nuk është më Santos

Ndërkombëtare
Shënjestra e Real Madridit dhe Barcelonës ende ka klauzolën e lirimit në 50 milionë euro

Shënjestra e Real Madridit dhe Barcelonës ende ka klauzolën e lirimit në 50 milionë euro

La Liga
Komentet e agjentit të Nico Williams ndezin alarmin e Barcelonës dhe Real Madridit

Komentet e agjentit të Nico Williams ndezin alarmin e Barcelonës dhe Real Madridit

La Liga
“Nuk mund ta besoj” – shënoi në debutim për Barcelonën, fjalët e para të Marc Guiu

“Nuk mund ta besoj” – shënoi në debutim për Barcelonën, fjalët e para të Marc Guiu

La Liga
Një 17 vjeçar e shpëton Barcelonën, gol i tij ia sjell tri pikë skuadrës së Xavit

Një 17 vjeçar e shpëton Barcelonën, gol i tij ia sjell tri pikë skuadrës së Xavit

La Liga
Xavi konfirmon katër rikthime të mëdha për ndeshjen kundër Bilbaos

Xavi konfirmon katër rikthime të mëdha për ndeshjen kundër Bilbaos

La Liga
Barcelona mendon vetëm një skenar për të nënshkruar me Nico Williams

Barcelona mendon vetëm një skenar për të nënshkruar me Nico Williams

La Liga
Gjashtë lojtarë të Real Madridit të përfshirë në 11-shen më të vlefshme të La Ligës, vetëm tre të Barcelonës

Gjashtë lojtarë të Real Madridit të përfshirë në 11-shen më të vlefshme të La Ligës, vetëm tre të Barcelonës

La Liga
Tifozi i Athletic Bilbaos që u bë viral në internet – “Vetëm dua ta shijoj futbollin, nuk do të largohem i hidhëruar”

Tifozi i Athletic Bilbaos që u bë viral në internet – “Vetëm dua ta shijoj futbollin, nuk do të largohem i hidhëruar”

La Liga
Real Madridi rivalizon Barcelonën për transferimin e Nico Williams

Real Madridi rivalizon Barcelonën për transferimin e Nico Williams

La Liga
Zbulohet qëndrimi i Nico Williams rreth interesimit nga Barcelona për shërbimet e tij

Zbulohet qëndrimi i Nico Williams rreth interesimit nga Barcelona për shërbimet e tij

La Liga