LAJMI I FUNDIT:

Astrit Selmani

36 Artikuj

Nga Zymer Bytyqi te Nedim Bajrami e Astrit Selmani, futbollistët shqiptarë që ndërruan skuadër ditën e fundit të afatit kalimtar

Nga Zymer Bytyqi te Nedim Bajrami e Astrit Selmani, futbollistët shqiptarë që ndërruan skuadër ditën e fundit të afatit kalimtar

Ndërkombëtare
Zyrtare: Astrit Selmani kalon te Midtjylland në Danimarkë

Zyrtare: Astrit Selmani kalon te Midtjylland në Danimarkë

Ligat tjera
Kush mund t’i zëvendësojë tre të lënduarit që ishin ftuar nga Giresse te Kosova

Kush mund t’i zëvendësojë tre të lënduarit që ishin ftuar nga Giresse te Kosova

Lavdim Pireva
Astrit Selmani gol dhe asist në fitoren e Hapoel Beer Shevas

Astrit Selmani gol dhe asist në fitoren e Hapoel Beer Shevas

Ligat tjera
Sulmuesi i Kosovës, Astrit Selmani po bëhet baba për herë të parë – prezanton të dashurën atraktive

Sulmuesi i Kosovës, Astrit Selmani po bëhet baba për herë të parë – prezanton të dashurën atraktive

Yjet
Astrit Selmani shënon në fitoren e Hapoel Beer Sheva ndaj Luganos

Astrit Selmani shënon në fitoren e Hapoel Beer Sheva ndaj Luganos

Ligat tjera
Zyrtare: Astrit Selmani transferohet te Hapoel Beer Sheva

Zyrtare: Astrit Selmani transferohet te Hapoel Beer Sheva

Ndërkombëtare
Sulmuesi i Kosovës, Astrit Selmani pritet të zyrtarizohet si lojtar i ri i Hapoel Beer Sheva

Sulmuesi i Kosovës, Astrit Selmani pritet të zyrtarizohet si lojtar i ri i Hapoel Beer Sheva

Ndërkombëtare
Astrit Selmani ka dy opsione për të ardhmen, mes kampionatit belg dhe atij izraelit

Astrit Selmani ka dy opsione për të ardhmen, mes kampionatit belg dhe atij izraelit

Ndërkombëtare
Selmani: I lumtur për golin e parë, sidomos që erdhi para trajnerit të ri

Selmani: I lumtur për golin e parë, sidomos që erdhi para trajnerit të ri

Përfaqësuesja e Kosovës
Pjesa e parë, Kosova 2-0  Burkina Faso: Aliti e Selmani gëzojnë Dardanët

Pjesa e parë, Kosova 2-0 Burkina Faso: Aliti e Selmani gëzojnë Dardanët

Përfaqësuesja e Kosovës
Astrit Selmani shënon super gol për Kosovën ndaj Burkina Fasos

Astrit Selmani shënon super gol për Kosovën ndaj Burkina Fasos

Përfaqësuesja e Kosovës
Astrit Selmani, heroi i Hammarbyt – shënon golin e fitores në Kupën e Suedisë

Astrit Selmani, heroi i Hammarbyt – shënon golin e fitores në Kupën e Suedisë

Ligat tjera
Sulmuesit e Kosovës në top formë gjatë vitit 2022, Giresse ka shtatë opsione për ndeshjet e muajit mars

Sulmuesit e Kosovës në top formë gjatë vitit 2022, Giresse ka shtatë opsione për ndeshjet e muajit mars

Romak Zeqiri
Top lojtarët shqiptarë që shpërthyen në vitin 2021

Top lojtarët shqiptarë që shpërthyen në vitin 2021

Romak Zeqiri
Astrit Selmani i jashtëzakonshëm, realizon ‘het-trick’ brenda 15 minutave

Astrit Selmani i jashtëzakonshëm, realizon ‘het-trick’ brenda 15 minutave

Ndërkombëtare
Astrit Selmani: Duhet të punojmë shumë, pasi kemi ekip të mirë

Astrit Selmani: Duhet të punojmë shumë, pasi kemi ekip të mirë

Përfaqësuesja e Kosovës
Rrëfimi i jashtëzakonshëm nga Astrit Selmani – Pa vdekjen me sy dy javë më parë, refuzoi Suedinë dy herë për Kosovën si dhe ëndrra e madhe të jetë tandem me Zlatan Ibrahimovicin

Rrëfimi i jashtëzakonshëm nga Astrit Selmani – Pa vdekjen me sy dy javë më parë, refuzoi Suedinë dy herë për Kosovën si dhe ëndrra e madhe të jetë tandem me Zlatan Ibrahimovicin

Romak Zeqiri
Ra pa ndjenja në tokë, Hammarby njofton për gjendjen e Astrit Selmanit

Ra pa ndjenja në tokë, Hammarby njofton për gjendjen e Astrit Selmanit

Ndërkombëtare
Astrit Selmani bije pa ndjenja në fushë – dërgohet me urgjencë në spital

Astrit Selmani bije pa ndjenja në fushë – dërgohet me urgjencë në spital

Përfaqësuesja e Kosovës
Sondazh: Vlerëso paraqitjen e lojtarëve të Kosovës nga humbja 0-3 ndaj Suedisë

Sondazh: Vlerëso paraqitjen e lojtarëve të Kosovës nga humbja 0-3 ndaj Suedisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Astrit Selmani për mediat suedeze: Është e veçantë për mua – i jam mirënjohës Suedisë, por tani jam te Kosova

Astrit Selmani për mediat suedeze: Është e veçantë për mua – i jam mirënjohës Suedisë, por tani jam te Kosova

Përfaqësuesja e Kosovës
“Historia e përbashkët”, futbolli suedez strehë e përhershme e futbollistëve shqiptarë

“Historia e përbashkët”, futbolli suedez strehë e përhershme e futbollistëve shqiptarë

Përfaqësuesja e Kosovës
Momenti kur Amir Rrahmani ndërpret intervistën e Astrit Selmanit

Momenti kur Amir Rrahmani ndërpret intervistën e Astrit Selmanit

Përfaqësuesja e Kosovës