LAJMI I FUNDIT:

AS Roma

55 Artikuj

Shumica e klubeve e uruan Interin për titull – Milani dhe pesë klube tjera ende jo

Shumica e klubeve e uruan Interin për titull – Milani dhe pesë klube tjera ende jo

Serie A
Ndërpritet ecuria pozitive e Romës në kampionat, ‘Giallorossët’ pësojnë nga Bologna

Ndërpritet ecuria pozitive e Romës në kampionat, ‘Giallorossët’ pësojnë nga Bologna

Serie A
Gjigantët evropianë ndjekin Paulo Dybalan

Gjigantët evropianë ndjekin Paulo Dybalan

Serie A
Zyrtare: De Rossi konfirmohet trajner i Romës edhe për sezonin e ardhshëm

Zyrtare: De Rossi konfirmohet trajner i Romës edhe për sezonin e ardhshëm

Serie A
Dita e ndeshjeve kthyese në Ligën e Evropës, vëmendja në Itali dhe Angli

Dita e ndeshjeve kthyese në Ligën e Evropës, vëmendja në Itali dhe Angli

Liga e Evropës
Formacioni i javës në Ligën e Evropës – dy yjet shqiptarë pjesë e më të mirëve

Formacioni i javës në Ligën e Evropës – dy yjet shqiptarë pjesë e më të mirëve

Liga e Evropës
Leao u konfrontua me gazetarin pas humbjes nga Roma në Ligën e Evropës

Leao u konfrontua me gazetarin pas humbjes nga Roma në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Zbulohet lista e yjeve që sauditët duan të transferojnë këtë verë – shumica kanë lënë gjurmë në Evropë

Zbulohet lista e yjeve që sauditët duan të transferojnë këtë verë – shumica kanë lënë gjurmë në Evropë

Ligat tjera
Dita e ndeshjeve: Katër përballje të zjarrta në Ligën e Evropës

Dita e ndeshjeve: Katër përballje të zjarrta në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Liga e Kampionëve
Vendos goli i Gianluca Mancinit, Roma fiton derbin e qytetit ndaj Lazios

Vendos goli i Gianluca Mancinit, Roma fiton derbin e qytetit ndaj Lazios

Serie A
Roma nuk merr më shumë se një pikë në udhëtim ndaj Lecces

Roma nuk merr më shumë se një pikë në udhëtim ndaj Lecces

Serie A
Mësohen datat e çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales së Ligës së Evropës

Mësohen datat e çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales së Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Shorti i Ligës së Evropës, ekipet mësojnë kundërshtarët e tyre të mundshëm në gjysmëfinale

Shorti i Ligës së Evropës, ekipet mësojnë kundërshtarët e tyre të mundshëm në gjysmëfinale

Liga e Evropës
Kompletohen çiftet çerekfinaliste në Ligën e Evropës, nuk mungojnë përballjet interesante

Kompletohen çiftet çerekfinaliste në Ligën e Evropës, nuk mungojnë përballjet interesante

Liga e Evropës
“Do të jem këtu për Osvaldon”, De Rossi i gatshëm ta ndihmoj ‘vëllain’ e tij pas luftës me depresionin

“Do të jem këtu për Osvaldon”, De Rossi i gatshëm ta ndihmoj ‘vëllain’ e tij pas luftës me depresionin

Ndërkombëtare
“Duhet të jem i zgjuar”, Lukaku qesh dhe vendos gishtin në gojë kur e pyesin për të ardhmen e tij

“Duhet të jem i zgjuar”, Lukaku qesh dhe vendos gishtin në gojë kur e pyesin për të ardhmen e tij

Serie A
Eksperti i transferimeve zbulon të vërtetën për thashethemet Dybala-Barcelona

Eksperti i transferimeve zbulon të vërtetën për thashethemet Dybala-Barcelona

Ndërkombëtare
Roma merr një fitore spektakolare në udhëtim ndaj Monzës

Roma merr një fitore spektakolare në udhëtim ndaj Monzës

Serie A
Roma fiton sfidën e pesë golave ndaj Torinos, shkëlqen Dybala me het-trik

Roma fiton sfidën e pesë golave ndaj Torinos, shkëlqen Dybala me het-trik

Serie A
Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Liga e Evropës
Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Roma 2-4 Inter: Shkëlqejnë Bastoni dhe Mkhitaryan

Notat e lojtarëve, Roma 2-4 Inter: Shkëlqejnë Bastoni dhe Mkhitaryan

Serie A
Inter mposht Romën në udhëtim me rikthim spektakolar dhe bën një hap gjigant drejt titullit

Inter mposht Romën në udhëtim me rikthim spektakolar dhe bën një hap gjigant drejt titullit

Serie A