LAJMI I FUNDIT:

Armë pa leje

57 Artikuj

I gjendet armë në çantë teksa donte të udhëtonte drejt Italisë, arrestohet në Rinas 23-vjeçari nga Peja

I gjendet armë në çantë teksa donte të udhëtonte drejt Italisë, arrestohet në Rinas 23-vjeçari nga Peja

Shqipëri
Detaje nga ngjarja e rëndë në Durrës, 40-vjeçari i armatosur nën efektin e drogës, gruaja me urdhër mbrojtje

Detaje nga ngjarja e rëndë në Durrës, 40-vjeçari i armatosur nën efektin e drogës, gruaja me urdhër mbrojtje

Shqipëri
Tentoi të kalonte në Portin e Durrësit me armë të fshehur nën dyshekun e rulotit, arrestohet 66-vjeçarit Italian

Tentoi të kalonte në Portin e Durrësit me armë të fshehur nën dyshekun e rulotit, arrestohet 66-vjeçarit Italian

Shqipëri
Lëvizte me armë zjarri në makinë, arrestohet 34-vjeçari në Vlorë

Lëvizte me armë zjarri në makinë, arrestohet 34-vjeçari në Vlorë

Shqipëri
Lëvizte me armë zjarri në makinë, arrestohet 38-vjeçari në Tiranë

Lëvizte me armë zjarri në makinë, arrestohet 38-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Kapet arsenal armësh brenda një makine në Rinas, arrestohen pesë persona

Kapet arsenal armësh brenda një makine në Rinas, arrestohen pesë persona

Shqipëri
Goditet baza e armatimeve në Durrës, Balla: Goditje e përditshme e armëmbajtjes pa leje

Goditet baza e armatimeve në Durrës, Balla: Goditje e përditshme e armëmbajtjes pa leje

Shqipëri
Zbulohet baza e grupeve kriminale në Sukth të Durrësit, gjenden armë dhe municione

Zbulohet baza e grupeve kriminale në Sukth të Durrësit, gjenden armë dhe municione

Shqipëri
Me thikë në orën e mësimit, procedohet i mituri në Tiranë, në kërkim i ati

Me thikë në orën e mësimit, procedohet i mituri në Tiranë, në kërkim i ati

Shqipëri
U kap me armë, drogë dhe municion, arrestohet 29-vjeçari në Tropojë

U kap me armë, drogë dhe municion, arrestohet 29-vjeçari në Tropojë

Shqipëri
Iu sekuestruan drogë, armë dhe makina, arrestohet në Tiranë 25-vjeçari i shpallur në kërkim

Iu sekuestruan drogë, armë dhe makina, arrestohet në Tiranë 25-vjeçari i shpallur në kërkim

Shqipëri
Trafik armësh dhe droge drejt Maqedonisë së Veriut, bien në pranga tre persona në Elbasan

Trafik armësh dhe droge drejt Maqedonisë së Veriut, bien në pranga tre persona në Elbasan

Shqipëri
Zbulohet depo armësh në Vlorë, gjenden pistoleta, kallashnikovë, mina e targa, një i arrestuar

Zbulohet depo armësh në Vlorë, gjenden pistoleta, kallashnikovë, mina e targa, një i arrestuar

Shqipëri
Arrestohen dy persona në Vlorë, sekuestrohen dy armë zjarri, municion dhe një automjet

Arrestohen dy persona në Vlorë, sekuestrohen dy armë zjarri, municion dhe një automjet

Shqipëri
Me kallashnikov dhe fishekë luftarak në banesë, arrestohet 21-vjeçari në Shijak

Me kallashnikov dhe fishekë luftarak në banesë, arrestohet 21-vjeçari në Shijak

Shqipëri
Me armë në makinë, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Me armë në makinë, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Arrestohen tre shtetas në Kamëz, sekuestrohen armë dhe drogë

Arrestohen tre shtetas në Kamëz, sekuestrohen armë dhe drogë

Shqipëri
Zbulohet arsenal armësh e municionesh të fshehura në një banesë, arrestohet 70-vjeçari në Durrës

Zbulohet arsenal armësh e municionesh të fshehura në një banesë, arrestohet 70-vjeçari në Durrës

Shqipëri
Kishte mbushur bagazhin me municion luftarak, arrestohet 37-vjeçarit nga Berati

Kishte mbushur bagazhin me municion luftarak, arrestohet 37-vjeçarit nga Berati

Shqipëri
Dorëzoi në polici armët e përvetësuara në vitin 1997, nis hetimi ndaj 65-vjeçarit në Kukës

Dorëzoi në polici armët e përvetësuara në vitin 1997, nis hetimi ndaj 65-vjeçarit në Kukës

Shqipëri
Tentoi të trafikonte armë drejt Francës, kapet në Durrës i riu nga Kosova

Tentoi të trafikonte armë drejt Francës, kapet në Durrës i riu nga Kosova

Shqipëri
Arrestohet për armëmbajtje pa leje punonjësi i gardës së Republikës së Shqipërisë

Arrestohet për armëmbajtje pa leje punonjësi i gardës së Republikës së Shqipërisë

Shqipëri
Lëvizte i armatosur, arrestohet 40-vjeçari në Fier

Lëvizte i armatosur, arrestohet 40-vjeçari në Fier

Shqipëri
Policia sekuestron armë dhe municion në Pejë

Policia sekuestron armë dhe municion në Pejë

Kronika e Zezë