LAJMI I FUNDIT:

Ariana Lirey

36 Artikuj

Pak pas ndarjes nga Don Xhoni – modelja ruse me të dashur të ri?

Pak pas ndarjes nga Don Xhoni – modelja ruse me të dashur të ri?

Po Flitet
Pyetet nëse e do akoma Don Xhonin, Ariana Lirey: Nuk më intereson

Pyetet nëse e do akoma Don Xhonin, Ariana Lirey: Nuk më intereson

Yjet
Ariana Lirey tregon arsyet e ndarjes nga Don Xhoni: Kur njerëzit të duan ata nuk largohen, rezultoi që ne ishim shumë të ndryshëm

Ariana Lirey tregon arsyet e ndarjes nga Don Xhoni: Kur njerëzit të duan ata nuk largohen, rezultoi që ne ishim shumë të ndryshëm

Yjet
Ariana Lirey për Don Xhonin: Nuk flasim më, ndihem mirë vetëm

Ariana Lirey për Don Xhonin: Nuk flasim më, ndihem mirë vetëm

Yjet
Ariana Lirey flet për Don Xhonin: Nuk jemi të martuar, nuk jemi bashkë

Ariana Lirey flet për Don Xhonin: Nuk jemi të martuar, nuk jemi bashkë

Po Flitet
Pyetet për Don Xhonin, Ariana Lirey: Çdo gjë ka një fillim dhe një fund

Pyetet për Don Xhonin, Ariana Lirey: Çdo gjë ka një fillim dhe një fund

Yjet
Rikthehen sërish bashkë – Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë – Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Yjet
Don Xhoni publikon këngën e re “Ike”, pjesë e klipit ish e dashura e tij ruse

Don Xhoni publikon këngën e re “Ike”, pjesë e klipit ish e dashura e tij ruse

Muzikë
“Ike” e Don Xhonit publikohet të enjten

“Ike” e Don Xhonit publikohet të enjten

Muzikë
Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” – protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” – protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Muzikë
Përkundër ndarjes së bujshme, Ariana Lirey thotë se ruan raporte të mira me Don Xhonin

Përkundër ndarjes së bujshme, Ariana Lirey thotë se ruan raporte të mira me Don Xhonin

Yjet
Çiftet e famshme shqiptare që i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin që shkoi

Çiftet e famshme shqiptare që i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin që shkoi

Egzona Shigjeqi
Ish-e dashura ruse e Don Xhonit, Ariana Lirey lë të kuptohet se është martuar – postimin e shoqëron me këngën e reperit

Ish-e dashura ruse e Don Xhonit, Ariana Lirey lë të kuptohet se është martuar – postimin e shoqëron me këngën e reperit

Yjet
Fejohet ish-e dashura e Don Xhonit, Ariana Lirey?

Fejohet ish-e dashura e Don Xhonit, Ariana Lirey?

Yjet
Ariana Lirey flet sërish për Don Xhonin: Ai është ish i dashuri im dhe mund të bëjë çfarë të dojë

Ariana Lirey flet sërish për Don Xhonin: Ai është ish i dashuri im dhe mund të bëjë çfarë të dojë

Yjet
Momenti kur ish e dashura e Don Xhonit, Ariana Lirey u sulmua në një ‘reality show’ nga një konkurrent tjetër

Momenti kur ish e dashura e Don Xhonit, Ariana Lirey u sulmua në një ‘reality show’ nga një konkurrent tjetër

Yjet
E përfshiu në këngën e re “Hala”, ish e dashura i drejtohet Don Xhonit: Faleminderit që nuk më harron

E përfshiu në këngën e re “Hala”, ish e dashura i drejtohet Don Xhonit: Faleminderit që nuk më harron

Yjet
Ish-e dashura kërkon që emri i saj të mos lidhet më me Don Xhonin: Është histori e përfunduar

Ish-e dashura kërkon që emri i saj të mos lidhet më me Don Xhonin: Është histori e përfunduar

Po Flitet
Pas ndarjes nga Don Xhon, modelja ruse Ariana Lirey bëhet me të dashur të ri

Pas ndarjes nga Don Xhon, modelja ruse Ariana Lirey bëhet me të dashur të ri

Po Flitet
Ish-e dashura ruse e Don Xhonit ofendon reperin për postimin thumbues me Gani Gecin: Rusia nuk mposhtet

Ish-e dashura ruse e Don Xhonit ofendon reperin për postimin thumbues me Gani Gecin: Rusia nuk mposhtet

Yjet
Pas ndarjes nga Don Xhoni, modelja ruse shpreh pëlqim ndaj Noizyt?

Pas ndarjes nga Don Xhoni, modelja ruse shpreh pëlqim ndaj Noizyt?

Po Flitet
Modelja ruse flet sërish për Don Xhonin: Nuk mund të them asgjë të keqe për një njeri, me të cilin kam qenë në lidhje për rreth një vit

Modelja ruse flet sërish për Don Xhonin: Nuk mund të them asgjë të keqe për një njeri, me të cilin kam qenë në lidhje për rreth një vit

Yjet
Modelja ruse Ariana Lirey shkruan në shqip: Nëse do të kishte një mundësi për t’ju dërguar dreqin, do ta bëja përsëri

Modelja ruse Ariana Lirey shkruan në shqip: Nëse do të kishte një mundësi për t’ju dërguar dreqin, do ta bëja përsëri

Yjet
Një javë pas ndarjes nga Don Xhoni, modelja ruse në krahët e një tjetri?

Një javë pas ndarjes nga Don Xhoni, modelja ruse në krahët e një tjetri?

Yjet