LAJMI I FUNDIT:

“Ike” e Don Xhonit publikohet të enjten

“Ike” e Don Xhonit publikohet të enjten

Ditë më parë reperi nga Drenica, Don Xhoni paralajmëroi projektin e ri muzikor “Ike”.

Reklama

Përveç që u mirëprit që reperi të kthehej me një këngë të re, ajo që mori vëmendje ishte dhe paraqitja në klip si protagoniste e ish të dashurës së tij ruse, Ariana Lirey.

Dyshja që u përfolën për romancën dhe më pas ndarjen këtë herë janë bërë bashkë për projektin e ri të rap-artistit.

View this post on Instagram

A post shared by DON XHONI (@don_xhoni)

Ndërkohë, Don Xhoni tashmë ka zbuluar edhe kohën e publikimit të projektit të ri në postimi që ka bërë së fundmi në llogarinë e tij në Instagram.

“Nesër ora 23:59, “Ike”, ka njoftuar reperi.

Foto: Don Xhoni/Instagram

Kujtojmë që kënga e tij e fundit mban titullin “Rruga” që solli në mars të këtij viti dhe aktualisht numëron mbi katër milionë klikime në YouTube.

Të gjitha lajmet nga Don Xhoni
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Don Xhoni

Ndryshe, Don Xhoni dhe Ariana pas ndarjes nuk i kursyen as akuzat dhe ‘thumbat’ ndaj njëri-tjetrit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës

Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës "Elle Brasil", flet edhe për emigrimin nga Shqipëria në Amerikë

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Kalo në kategori