LAJMI I FUNDIT:

Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” – protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” – protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Rap-artisti i njohur nga Drenica, Don Xhon, ka paralajmëruar së fundmi projektin e ri muzikor.

Reklama

“Ike” mban titullin kënga e re, për të cilën tashmë ka ndarë me ndjekësit një insert të shkurtër nga videoklipi.

Protagoniste në klip është edhe ish-e dashura e tij me origjinë ruse, Ariana Lirey.

Foto: Screenshot/Instagram

Dyshja, të cilët bënë bujë të madhe për ndarjen e tyre, duket se kanë bashkuar forcat këtë herë në një projekt.

Të gjitha lajmet nga Don Xhoni
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Don Xhoni

“Ike është vepër e jo hajgare. Tregu ynë ka pas nevojë për këtë këngë kështu që pritni këtë javë bombën”, ka shkruar reperi në një postim në InstaStory.

Foto: Screenshot/Instagram

Në një pjesë, Ariana shihet e veshur me fustan nusërie dhe ky klip siç dihet u realizua në Mal të Zi.

Ata vitin e kaluar u ndanë, gjersa përmes rrjeteve sociale ‘shpërthyen’ edhe në akuza e ofendime ndaj njëri-tjetrit. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by DON XHONI (@don_xhoni)

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kalo në kategori