LAJMI I FUNDIT:

Rikthehen sërish bashkë – Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë – Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Modelja ruse, Ariana Lirey, është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Reklama

Kjo pasi u shfaq në videoklipin e Don Xhonit “Ike”, përmes të cilit duket se ka konfirmuar edhe ribashkimin me reperin nga Drenica.

Ajo krejt në fund ka treguar se ka bërë edhe një tatuazh ku shkruan: “Mrs Isufi”.

Foto: Screenshot/Instagram

“Jemi të lidhur përgjithmonë”, ka qenë përshkrimi në një postim që ndau edhe në InstaStory.

Don Xhoni publikon këngën e re "Ike", pjesë e klipit ish e dashura e tij ruse
Lexo po ashtu Don Xhoni publikon këngën e re "Ike", pjesë e klipit ish e dashura e tij ruse

Të njëjtit u ndanë në vitin që lamë pas me një përplasje të madhe në rrjete sociale.

Foto: Screenshot/YouTube

Ata hodhën akuza të mëdha ndaj njëri-tjetrit, duke përmendur arsyet për të cilat u ndanë.

Theksojmë që videoklipi i artistit shqiptar u realizua në Mal të Zi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Melinda Ademi duket  mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Melinda Ademi duket mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Magazina
Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Magazina
Kalo në kategori