LAJMI I FUNDIT:

Android

294 Artikuj

Veçoritë më të mira të reja të Android

Veçoritë më të mira të reja të Android

Lajme Teknologji
Veçori që shumëkush e ka pritur – si mund t’i editoni tekstin që e keni dërguar në telefonat Android

Veçori që shumëkush e ka pritur – si mund t’i editoni tekstin që e keni dërguar në telefonat Android

Mobile
Ky është Androidi më i shitur në vitin 2023

Ky është Androidi më i shitur në vitin 2023

Mobile
Google ridizajnon aplikacionin e navigimit Google Maps

Google ridizajnon aplikacionin e navigimit Google Maps

Lajme Teknologji
Ekziston një opsion i fshehur në Instagram për t’i ngarkuar fotografitë me kualitet të lartë, edhe kur keni rrjet të dobët interneti

Ekziston një opsion i fshehur në Instagram për t’i ngarkuar fotografitë me kualitet të lartë, edhe kur keni rrjet të dobët interneti

Lajme Teknologji
Telefoni juaj po përgjohet nëse po ndodhin këto 5 gjëra të çuditshme

Telefoni juaj po përgjohet nëse po ndodhin këto 5 gjëra të çuditshme

Lajme Teknologji
Ja çfarë do të thotë nëse në ekranin e telefonit tuaj ndizet një dritë e gjelbër ose portokalli

Ja çfarë do të thotë nëse në ekranin e telefonit tuaj ndizet një dritë e gjelbër ose portokalli

Lajme Teknologji
X ka prezantuar opsionin për thirrje audio dhe video për telefonat Android

X ka prezantuar opsionin për thirrje audio dhe video për telefonat Android

Lajme Teknologji
Android 15 rikthen një veçori të munguar prej kohësh

Android 15 rikthen një veçori të munguar prej kohësh

Mobile
“Link History”, mënyra e re e Facebook për të gjurmuar faqet e internetit që vizitoni

“Link History”, mënyra e re e Facebook për të gjurmuar faqet e internetit që vizitoni

Media Sociale
Ndihmësi i Microsoftit, Copilot AI ka arritur në Android ​

Ndihmësi i Microsoftit, Copilot AI ka arritur në Android ​

Mobile
Përditësimi i ri në Android do t’ju tregojë se kur është koha të ndërroni baterinë e telefonit tuaj

Përditësimi i ri në Android do t’ju tregojë se kur është koha të ndërroni baterinë e telefonit tuaj

Lajme Teknologji
iPhone 19 me një risi që telefonat Android e kanë pasur prej vitesh

iPhone 19 me një risi që telefonat Android e kanë pasur prej vitesh

Mobile
Winamp i ri po vjen – për iPhone dhe Android

Winamp i ri po vjen – për iPhone dhe Android

Lajme Teknologji
WhatsApp do të ndalojë së punuari në disa modele Android

WhatsApp do të ndalojë së punuari në disa modele Android

Aplikacione
U zbuluan detaje rreth telefonit të ardhshëm OnePlus 12

U zbuluan detaje rreth telefonit të ardhshëm OnePlus 12

Mobile
Tesla nis përdorimin e Android Auto dhe Apple CarPlay, hap rrugën për aplikacionet e palëve të treta për veturat e saj

Tesla nis përdorimin e Android Auto dhe Apple CarPlay, hap rrugën për aplikacionet e palëve të treta për veturat e saj

Auto Lajme
Dizajni i Xiaomi 14 Pro u zbulua përmes fotografive të rrjedhura

Dizajni i Xiaomi 14 Pro u zbulua përmes fotografive të rrjedhura

Mobile
Call of Duty: Warzone Mobile mbërrin në pranverën e 2024-shit

Call of Duty: Warzone Mobile mbërrin në pranverën e 2024-shit

Lojëra
Zbulohet Android 14 – ja çfarë ka të re

Zbulohet Android 14 – ja çfarë ka të re

Mobile
Microsoft Lists tani është në dispozicion për të gjithë në iOS, Android dhe ueb

Microsoft Lists tani është në dispozicion për të gjithë në iOS, Android dhe ueb

Aplikacione
Dizajni i Samsung Galaxy S24 Ultra u zbulua përmes renderëve të CAD

Dizajni i Samsung Galaxy S24 Ultra u zbulua përmes renderëve të CAD

Mobile
Imazhet e Samsung Galaxy S24 zbulojnë dizajnin e sheshtë

Imazhet e Samsung Galaxy S24 zbulojnë dizajnin e sheshtë

Mobile
Dalin pamjet e Samsung Galaxy A15

Dalin pamjet e Samsung Galaxy A15

Mobile