LAJMI I FUNDIT:

Andi Zeqiri

90 Artikuj

Zvicra publikon listën preliminare për Euro 2024, mes tyre gjashtë shqiptarë

Zvicra publikon listën preliminare për Euro 2024, mes tyre gjashtë shqiptarë

Përfaqësueset
Mediumi zviceran Blick: Bislimi, Jashari dhe Zeqiri nuk do të jenë në Euro 2024

Mediumi zviceran Blick: Bislimi, Jashari dhe Zeqiri nuk do të jenë në Euro 2024

Përfaqësueset
Andi Zeqiri kontribuon me gol në fitoren e Genkut – ishte prej më të mirëve në fushë

Andi Zeqiri kontribuon me gol në fitoren e Genkut – ishte prej më të mirëve në fushë

Ligat tjera
Shqiptarët lënë shenjë në derbin e Belgjikës: Zeqiri gol, Muja asistim

Shqiptarët lënë shenjë në derbin e Belgjikës: Zeqiri gol, Muja asistim

Ligat tjera
Andi Zeqiri shënon edhe në Kupën e Belgjikës, kontribuon në fitoren e thellë të Genk

Andi Zeqiri shënon edhe në Kupën e Belgjikës, kontribuon në fitoren e thellë të Genk

Ligat tjera
Konsiderohen vetëm si rezervistë, Zvicra fton Andi Zeqirin dhe Uran Bislimin pasi iu lënduan dy futbollistë

Konsiderohen vetëm si rezervistë, Zvicra fton Andi Zeqirin dhe Uran Bislimin pasi iu lënduan dy futbollistë

Ndërkombëtare
Andi Zeqiri vazhdon me gola te Genk

Andi Zeqiri vazhdon me gola te Genk

Ligat tjera
Andi Zeqiri shënon gol ndaj Fiorentinës – vlerësohet për ndeshje të mirë

Andi Zeqiri shënon gol ndaj Fiorentinës – vlerësohet për ndeshje të mirë

Ligat tjera
Andi Zeqiri debuton me gol te Genk – ishte prej më të mirëve në fushë

Andi Zeqiri debuton me gol te Genk – ishte prej më të mirëve në fushë

Ligat tjera
Zyrtare: Andi Zeqiri transferohet te Genk

Zyrtare: Andi Zeqiri transferohet te Genk

Ligat tjera
Andi Zeqiri ende mund të largohet nga Brightoni, dy klube ku afati kalimtar është i hapur po e duan atë

Andi Zeqiri ende mund të largohet nga Brightoni, dy klube ku afati kalimtar është i hapur po e duan atë

Ndërkombëtare
Andi Zeqiri mund të bëhet shok skuadre me Edon Zhegrovën, Lille ka interesim të shtuar për sulmuesin shqiptar

Andi Zeqiri mund të bëhet shok skuadre me Edon Zhegrovën, Lille ka interesim të shtuar për sulmuesin shqiptar

Ligue 1
Zvicra publikon listën për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Rumanisë, ftohen tre futbollistë shqiptarë

Zvicra publikon listën për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Rumanisë, ftohen tre futbollistë shqiptarë

Ndërkombëtare
E ardhmja e Andi Zeqirit ende e paqartë, Baseli nuk ka vendosur nëse do ta blej përfundimisht nga Brightoni

E ardhmja e Andi Zeqirit ende e paqartë, Baseli nuk ka vendosur nëse do ta blej përfundimisht nga Brightoni

Ndërkombëtare
Andi Zeqiri largohet me barelë nga fusha, pritet të mungojë në ndeshjet e marsit

Andi Zeqiri largohet me barelë nga fusha, pritet të mungojë në ndeshjet e marsit

Përfaqësueset
Zvicra publikon listën për ndeshjet e muajit mars, Xhaka dhe Shaqiri pjesë e saj – Andi Zeqiri ftohet sërish

Zvicra publikon listën për ndeshjet e muajit mars, Xhaka dhe Shaqiri pjesë e saj – Andi Zeqiri ftohet sërish

Ndërkombëtare
Vazhdon shkëlqimi i Andi Zeqirit, tjetër gol me fanellën e Baselit

Vazhdon shkëlqimi i Andi Zeqirit, tjetër gol me fanellën e Baselit

Ndërkombëtare
Andi Zeqiri me gol ia siguron kualifikimin Baselit, statistikat e tij kundër Trabzonspor

Andi Zeqiri me gol ia siguron kualifikimin Baselit, statistikat e tij kundër Trabzonspor

Ligat tjera
Andi Zeqiri kthehet te goli në fitoren e Baselit, statistikat e tij në ndeshje ndaj Sion

Andi Zeqiri kthehet te goli në fitoren e Baselit, statistikat e tij në ndeshje ndaj Sion

Ligat tjera
Andi Zeqiri beson që forma e mirë që po kalon te Baseli do t’ia sigurojë një vend te Zvicra për Kupën e Botës

Andi Zeqiri beson që forma e mirë që po kalon te Baseli do t’ia sigurojë një vend te Zvicra për Kupën e Botës

Përfaqësueset
Andi Zeqiri e shpëton Baselin nga humbja

Andi Zeqiri e shpëton Baselin nga humbja

Ligat tjera
Zvicra publikon listën me futbollistët e ftuar për ndeshjet me Spanjën dhe Çekinë, mbetet jashtë saj Andi Zeqiri

Zvicra publikon listën me futbollistët e ftuar për ndeshjet me Spanjën dhe Çekinë, mbetet jashtë saj Andi Zeqiri

Ndërkombëtare
Andi Zeqiri ia dhuron fitoren Baselit me golin e tij

Andi Zeqiri ia dhuron fitoren Baselit me golin e tij

Ligat tjera
Në derbin mes Zurichut dhe Baselit – shqiptarët realizojnë katër gola dhe dy asistimet

Në derbin mes Zurichut dhe Baselit – shqiptarët realizojnë katër gola dhe dy asistimet

Ligat tjera