LAJMI I FUNDIT:

Alexis Mac Allister

60 Artikuj

Jurgen Klopp zbulon se cili lojtar i Liverpoolit i ka ‘tejkaluar të gjitha pritshmëritë’ në sezonin e tij të fundit

Jurgen Klopp zbulon se cili lojtar i Liverpoolit i ka ‘tejkaluar të gjitha pritshmëritë’ në sezonin e tij të fundit

Premier League
Arsyeja zyrtare përse Liverpoolit nuk iu dha penallti për ndërhyrjen e Dokut ndaj Mac Allister

Arsyeja zyrtare përse Liverpoolit nuk iu dha penallti për ndërhyrjen e Dokut ndaj Mac Allister

Premier League
A ishte penallti kjo ndërhyrje e Dokut në Mac Allister?

A ishte penallti kjo ndërhyrje e Dokut në Mac Allister?

Premier League
Van Dijk po ‘çmendet’ nga dy bashkëlojtarët e Liverpoolit që vazhdojnë të tallen me të, duke ia përmendur fjalët e Messit

Van Dijk po ‘çmendet’ nga dy bashkëlojtarët e Liverpoolit që vazhdojnë të tallen me të, duke ia përmendur fjalët e Messit

Ndërkombëtare
Jurgen Klopp ia ka ndaluar dhjetë lojtarëve të Liverpoolit që të prekin shenjën e famshme ‘This is Anfield’

Jurgen Klopp ia ka ndaluar dhjetë lojtarëve të Liverpoolit që të prekin shenjën e famshme ‘This is Anfield’

Premier League
Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Premier League
Mac Allister shënon gol të jashtëzakonshëm ndaj Fulhamit

Mac Allister shënon gol të jashtëzakonshëm ndaj Fulhamit

Premier League
Mac Allister zbulon arsyen e përplasjes së Nunez me Guardiolan

Mac Allister zbulon arsyen e përplasjes së Nunez me Guardiolan

Premier League
Romero dhe Mac Allister përplasen në rrjetet sociale pas skandalit në Londër ku Liverpooli u dëmtua nga VAR

Romero dhe Mac Allister përplasen në rrjetet sociale pas skandalit në Londër ku Liverpooli u dëmtua nga VAR

Premier League
Mac Allisterit i hiqet kartoni i kuq

Mac Allisterit i hiqet kartoni i kuq

Premier League
Liverpooli do ta apelojë te federata angleze kartonin e kuq të Mac Allisterit

Liverpooli do ta apelojë te federata angleze kartonin e kuq të Mac Allisterit

Premier League
U ndëshkua direkt me karton të kuq – sa ndeshje do të mungojë Mac Allister te Liverpooli

U ndëshkua direkt me karton të kuq – sa ndeshje do të mungojë Mac Allister te Liverpooli

Premier League
Kush ishin dhjetë më të mirët nga UEFA – Vinicius çuditërisht jashtë liste

Kush ishin dhjetë më të mirët nga UEFA – Vinicius çuditërisht jashtë liste

Ndërkombëtare
Klopp u ka vendosur nofka Mac Allisterit dhe Szoboszlait

Klopp u ka vendosur nofka Mac Allisterit dhe Szoboszlait

Premier League
Jurgen Kloppit i thuhet se dyshja e Liverpoolit janë më të mirë se Valverde

Jurgen Kloppit i thuhet se dyshja e Liverpoolit janë më të mirë se Valverde

Premier League
Dy opsionet se si Liverpooli mund të rreshtohet me Szoboszlain dhe Mac Allister

Dy opsionet se si Liverpooli mund të rreshtohet me Szoboszlain dhe Mac Allister

Premier League
Dy super blerje nga Jurgen Klopp deri më tani – Liverpooli do të luajë me formacion sulmues edicionin e ardhshëm

Dy super blerje nga Jurgen Klopp deri më tani – Liverpooli do të luajë me formacion sulmues edicionin e ardhshëm

Premier League
Mac Allister zbulon arsyen pse refuzoi numrin tetë dhe mori 10 te Liverpooli

Mac Allister zbulon arsyen pse refuzoi numrin tetë dhe mori 10 te Liverpooli

Premier League
Ishte Klopp ai që e bindi – por Mac Allister tregon se si do të luajë te Liverpooli

Ishte Klopp ai që e bindi – por Mac Allister tregon se si do të luajë te Liverpooli

Premier League
Mesfusha tërësisht ndryshe – kështu pritet të luajë Jurgen Klopp me Liverpoolin e tij në sezonin e ri

Mesfusha tërësisht ndryshe – kështu pritet të luajë Jurgen Klopp me Liverpoolin e tij në sezonin e ri

Premier League
Mac Allister zbulon se si e bindi Klopp të transferohej te Liverpooli

Mac Allister zbulon se si e bindi Klopp të transferohej te Liverpooli

Premier League
Jurgen Klopp ndryshon planet e transferimeve pas nënshkrimit me Alexis Mac Allister

Jurgen Klopp ndryshon planet e transferimeve pas nënshkrimit me Alexis Mac Allister

Premier League
Përforcimi më i madh i Liverpoolit kishte ofertë nga klubi për numrin tetë të Gerrard, por ai refuzoi

Përforcimi më i madh i Liverpoolit kishte ofertë nga klubi për numrin tetë të Gerrard, por ai refuzoi

Premier League
“Ëndërr e realizuar”, fjalët e para të Mac Allister si lojtar i ri i Liverpoolit

“Ëndërr e realizuar”, fjalët e para të Mac Allister si lojtar i ri i Liverpoolit

Premier League