LAJMI I FUNDIT:

Dustin Poirier

94 Artikuj

Përqafimi në lot i partneres së McGregor, pas nokautit nga Poirier

Përqafimi në lot i partneres së McGregor, pas nokautit nga Poirier

UFC
Renditja në kategorinë e peshave të lehta në UFC pas humbjes së McGregor

Renditja në kategorinë e peshave të lehta në UFC pas humbjes së McGregor

UFC
Conor McGregor reagon edhe në rrjetet sociale pas humbjes nga Poirier

Conor McGregor reagon edhe në rrjetet sociale pas humbjes nga Poirier

UFC
McGregor ia kërkoi revanshin Poirierit, ndërsa tregoi klas edhe në urimin e bërë për fitoren

McGregor ia kërkoi revanshin Poirierit, ndërsa tregoi klas edhe në urimin e bërë për fitoren

UFC
Shuma e jashtëzakonshme që ka fituar McGregor pas duelit, fiton rreth 20 herë më shumë se Poirier

Shuma e jashtëzakonshme që ka fituar McGregor pas duelit, fiton rreth 20 herë më shumë se Poirier

Sportet Luftarake
Conor McGregor viktimë e talljeve në rrjetet sociale, disa nga to bëhen virale në rrjet

Conor McGregor viktimë e talljeve në rrjetet sociale, disa nga to bëhen virale në rrjet

Sportet Luftarake
Momenti kur Poirier e nokautoi pamëshirshëm McGregorin

Momenti kur Poirier e nokautoi pamëshirshëm McGregorin

UFC
Khabib Nurmagomedov me reagim thumbues për McGregorin pas humbjes nga Poirier

Khabib Nurmagomedov me reagim thumbues për McGregorin pas humbjes nga Poirier

UFC
McGregor pas humbjes nga Poirier: Erdhi nga pasiviteti im, do të kthehem

McGregor pas humbjes nga Poirier: Erdhi nga pasiviteti im, do të kthehem

UFC
Poirier pas triumfit ndaj McGregor: Jam i lumtur, por jo i befasuar – nëse Khabib nuk kthehet, unë jam kampioni

Poirier pas triumfit ndaj McGregor: Jam i lumtur, por jo i befasuar – nëse Khabib nuk kthehet, unë jam kampioni

UFC
Rikthim i tmerrshëm për McGregorin në UFC, mposhtet me nokaut nga Poirier

Rikthim i tmerrshëm për McGregorin në UFC, mposhtet me nokaut nga Poirier

UFC
Mësohet shuma e majme që McGregor do të fitojë nga dueli me Poirier – amerikani merr një shumë ‘qesharake’

Mësohet shuma e majme që McGregor do të fitojë nga dueli me Poirier – amerikani merr një shumë ‘qesharake’

Sportet Luftarake
Ora dhe vendi se kur zhvillohet super meçi mes McGregorit dhe Poirierit

Ora dhe vendi se kur zhvillohet super meçi mes McGregorit dhe Poirierit

Sportet Luftarake
Conor McGregor ishte ‘i panjohur’ në matjet zyrtare për meçin kundër Dustin Poirier

Conor McGregor ishte ‘i panjohur’ në matjet zyrtare për meçin kundër Dustin Poirier

Sportet Luftarake
Khabib të rikthehet në UFC nëse McGregor bën diçka speciale kundër Poirier

Khabib të rikthehet në UFC nëse McGregor bën diçka speciale kundër Poirier

Sportet Luftarake
Dana White jep lajmin e madh për rikthimin e Khabib Nurmagomedov në UFC

Dana White jep lajmin e madh për rikthimin e Khabib Nurmagomedov në UFC

UFC
Conor McGregor bën një parashikim brutal për duelin me Dustin Poirier

Conor McGregor bën një parashikim brutal për duelin me Dustin Poirier

UFC
Përgjigja e vështirë e Dustin Poirier kur u pyet nëse ai do ta vrasë Conor McGregor

Përgjigja e vështirë e Dustin Poirier kur u pyet nëse ai do ta vrasë Conor McGregor

Sportet Luftarake
UFC zgjodhi përballjet më të zjarrta dhe luftëtarët më të mirë për vitin 2020 – mbesin jashtë Khabib dhe Conor

UFC zgjodhi përballjet më të zjarrta dhe luftëtarët më të mirë për vitin 2020 – mbesin jashtë Khabib dhe Conor

Sportet Luftarake
Conor McGregor krahasohet me Muhammad Ali para rimeçit me Dustin Poirierin

Conor McGregor krahasohet me Muhammad Ali para rimeçit me Dustin Poirierin

Sportet Luftarake
“Conor McGregor mund t’ia fikë dritat Dustin Poirierit” – kështu thotë trajneri i irlandezit

“Conor McGregor mund t’ia fikë dritat Dustin Poirierit” – kështu thotë trajneri i irlandezit

Sportet Luftarake
Khabib i dërgon mesazh McGregorit para UFC 257 – irlandezi do luftojë për titullin e peshave të lehta

Khabib i dërgon mesazh McGregorit para UFC 257 – irlandezi do luftojë për titullin e peshave të lehta

Sportet Luftarake
UFC konfirmon tri super duele – përfshirë këtu edhe rikthimin e Conor McGregorit

UFC konfirmon tri super duele – përfshirë këtu edhe rikthimin e Conor McGregorit

Sportet Luftarake
Khabib flet për rikthimin e mundshëm dhe meçin ndaj McGregor: Nëse më ofrojnë 100 milionë, do ta mendoj

Khabib flet për rikthimin e mundshëm dhe meçin ndaj McGregor: Nëse më ofrojnë 100 milionë, do ta mendoj

Sportet Luftarake