LAJMI I FUNDIT:

Dustin Poirier

94 Artikuj

Momenti i frikshëm kur McGregor theu kyçin e këmbës në përballjen ndaj Poirier

Momenti i frikshëm kur McGregor theu kyçin e këmbës në përballjen ndaj Poirier

UFC
Poirier mposht McGregorin në UFC 264, irlandezi pësoi thyerje të tmerrshme të kyçit të këmbës

Poirier mposht McGregorin në UFC 264, irlandezi pësoi thyerje të tmerrshme të kyçit të këmbës

UFC
Conor McGregor numëron vetëm një luftë si humbje në karrierën e tij, nuk e llogarit atë ndaj Khabib Nurmagomedovit

Conor McGregor numëron vetëm një luftë si humbje në karrierën e tij, nuk e llogarit atë ndaj Khabib Nurmagomedovit

UFC
Tensione para përballjes, McGregor tenton ta godas me shkelm Poirierin në konferencë

Tensione para përballjes, McGregor tenton ta godas me shkelm Poirierin në konferencë

UFC
McGregor ngacmon Poirierin edhe një herë përpara ndeshjes në UFC 264, ia poston një fotografi të gruas

McGregor ngacmon Poirierin edhe një herë përpara ndeshjes në UFC 264, ia poston një fotografi të gruas

UFC
McGregor bën ndryshime në stërvitje për të shpresuar në fitore në trilogjinë ndaj Poirier

McGregor bën ndryshime në stërvitje për të shpresuar në fitore në trilogjinë ndaj Poirier

UFC
McGregorit i ofrohen këshilla taktike se si ta fitojë trilogjinë ndaj Dustin Poirier

McGregorit i ofrohen këshilla taktike se si ta fitojë trilogjinë ndaj Dustin Poirier

UFC
Khabib parashikon fituesin e trilogjisë mes McGregor dhe Poirier

Khabib parashikon fituesin e trilogjisë mes McGregor dhe Poirier

UFC
McGregor po bëhet gati për trilogjinë me Dustin Poirier

McGregor po bëhet gati për trilogjinë me Dustin Poirier

UFC
E konfirmon UFC: Do të zhvillohet trilogjia mes McGregor  dhe Poirier

E konfirmon UFC: Do të zhvillohet trilogjia mes McGregor  dhe Poirier

UFC
McGregor pranon dy oferta pas anulimit të trilogjisë me Poirier

McGregor pranon dy oferta pas anulimit të trilogjisë me Poirier

UFC
Poirier akuzon McGregorin se ka thyer premtimet e trilogjisë

Poirier akuzon McGregorin se ka thyer premtimet e trilogjisë

UFC
Trilogjia e shumëpritur mes McGregor dhe Poirier anulohet – në UFC janë të befasuar

Trilogjia e shumëpritur mes McGregor dhe Poirier anulohet – në UFC janë të befasuar

UFC
McGregor konfirmon rikthimin dhe trilogjinë ndaj Dustin Poirier, poston mesazh sfidues për tifozët e UFC

McGregor konfirmon rikthimin dhe trilogjinë ndaj Dustin Poirier, poston mesazh sfidues për tifozët e UFC

UFC
Dustin Porier sfidon Conor McGregorin për trilogjinë

Dustin Porier sfidon Conor McGregorin për trilogjinë

UFC
Gaethje tregohet i ashpër dhe banal ndaj McGregorit pas humbjes me nokaut nga Poirier

Gaethje tregohet i ashpër dhe banal ndaj McGregorit pas humbjes me nokaut nga Poirier

UFC
Trajneri i Khabib tregon se çfarë do të ndodhte në rast të një rimeçi me McGregor

Trajneri i Khabib tregon se çfarë do të ndodhte në rast të një rimeçi me McGregor

UFC
Vetëm katër fjalë – Poirier i përgjigjet McGregorit për trilogjinë

Vetëm katër fjalë – Poirier i përgjigjet McGregorit për trilogjinë

UFC
McGregor është suspenduar nga ana mjekësore për gjashtë muaj

McGregor është suspenduar nga ana mjekësore për gjashtë muaj

UFC
Pësoi humbje turpëruese nga Dustin Poirier – Conor McGregor kërkon që të ketë shansin të garojë për titull sërish

Pësoi humbje turpëruese nga Dustin Poirier – Conor McGregor kërkon që të ketë shansin të garojë për titull sërish

UFC
‘Goditja vrastare’ që ia humbi meçin McGregorit përballë Poirierit – The Notorious nuk arriti ta përballonte

‘Goditja vrastare’ që ia humbi meçin McGregorit përballë Poirierit – The Notorious nuk arriti ta përballonte

UFC
Doktori sqaron se çfarë i ndodhi Conor McGregorit nga goditjet në këmbë nga Dustin Poirier

Doktori sqaron se çfarë i ndodhi Conor McGregorit nga goditjet në këmbë nga Dustin Poirier

UFC
Nate Diaz tallet me Conor McGregorin derisa sfidon Dustin Poirierin për një duel

Nate Diaz tallet me Conor McGregorin derisa sfidon Dustin Poirierin për një duel

UFC
‘Një sportist model’ – Dustin Poirier me deklaratë emocionale pas fitores ndaj McGregor, që nuk tentoi të impresiononte Khabibin

‘Një sportist model’ – Dustin Poirier me deklaratë emocionale pas fitores ndaj McGregor, që nuk tentoi të impresiononte Khabibin

UFC