LAJMI I FUNDIT:

Tunning

DAMD e ktheu Suzuki Jimny në një G-Class të vogël

DAMD e ktheu Suzuki Jimny në një G-Class të vogël

Tunning
Toyota Tacoma – kamionçina ‘retro’ lansohet në SHBA

Toyota Tacoma – kamionçina ‘retro’ lansohet në SHBA

Tunning
Pas emrit Scatenato është një numër i kufizuar Urus i firmosur nga ABT

Pas emrit Scatenato është një numër i kufizuar Urus i firmosur nga ABT

Tunning
Modeli MG klasik konvertohet në model elektrik, por ruan transmisionin manual të shpejtësisë

Modeli MG klasik konvertohet në model elektrik, por ruan transmisionin manual të shpejtësisë

Tunning
Mansory e prezanton Mercedes-AMG G63 4×4 Squared me 850 kuaj/fuqi

Mansory e prezanton Mercedes-AMG G63 4×4 Squared me 850 kuaj/fuqi

Tunning
Kompania japoneze e kthen Mazda MX-5 në një roadster ‘të vjetër’

Kompania japoneze e kthen Mazda MX-5 në një roadster ‘të vjetër’

Tunning
Touring Turbo me modifikim nga Gunther Werks prodhon 750 kuaj fuqi

Touring Turbo me modifikim nga Gunther Werks prodhon 750 kuaj fuqi

Tunning
BMW 7 Series duket më agresive nën “maskën” e Renegade Design

BMW 7 Series duket më agresive nën “maskën” e Renegade Design

Tunning
Audi EP4 – vetura elektrike e frymëzuar nga vitet e 70-ta

Audi EP4 – vetura elektrike e frymëzuar nga vitet e 70-ta

Tunning
Ferrari Purosangue i është nënshtruar trajtimit të modifikuesit Carlex Design

Ferrari Purosangue i është nënshtruar trajtimit të modifikuesit Carlex Design

Tunning
Një modifikues holandez ka ndërtuar një Land Rover Defender 90 të konvertueshëm

Një modifikues holandez ka ndërtuar një Land Rover Defender 90 të konvertueshëm

Tunning
Makinës pickup nga Nissan iu vendos motori me 1,000 kuaj fuqi nga GT-R

Makinës pickup nga Nissan iu vendos motori me 1,000 kuaj fuqi nga GT-R

Tunning
E kishte pasur kur ishte në kolegj, e deshi të njëjtin përsëri – “meraklia” investoi 140 mijë dollarë në një Golf GTI të vitit 1983

E kishte pasur kur ishte në kolegj, e deshi të njëjtin përsëri – “meraklia” investoi 140 mijë dollarë në një Golf GTI të vitit 1983

Tunning
​Mercedes-AMG E63 S garon me BMW M5 (Video)

​Mercedes-AMG E63 S garon me BMW M5 (Video)

Tunning
Toyota Land Speed Cruiser thyen rekord duke lëvizur me shpejtësi maksimale prej 370 kilometra në orë (Foto/Video)

Toyota Land Speed Cruiser thyen rekord duke lëvizur me shpejtësi maksimale prej 370 kilometra në orë (Foto/Video)

Tunning
Ky Golf 2 i ka 1.200 kuaj fuqi dhe është më i shpejtë se Bugatti Chiron (Foto/Video)

Ky Golf 2 i ka 1.200 kuaj fuqi dhe është më i shpejtë se Bugatti Chiron (Foto/Video)

Tunning
Audi R8 me pamje të ndryshuar dhe fuqi të shtuar (Foto)

Audi R8 me pamje të ndryshuar dhe fuqi të shtuar (Foto)

Tunning
Shpejtësia marramendëse që arrin kjo veturë duke shfrytëzuar ‘nitro’ (Video)

Shpejtësia marramendëse që arrin kjo veturë duke shfrytëzuar ‘nitro’ (Video)

Tunning
Golfi më i shpejtë në botë modifikohet në Kosovë (Video)

Golfi më i shpejtë në botë modifikohet në Kosovë (Video)

Tunning
Mercedes-Benz CLS 500 me dizajn nga M&D (Foto)

Mercedes-Benz CLS 500 me dizajn nga M&D (Foto)

Tunning
Rrjedhin ndryshimet që janë bërë në Porsche 911 (Foto)

Rrjedhin ndryshimet që janë bërë në Porsche 911 (Foto)

Tunning
Audi RS6 Avant, me ndryshime interesante nga ABT (Foto)

Audi RS6 Avant, me ndryshime interesante nga ABT (Foto)

Tunning
Ndryshime të mahnitshme tek Audi S4 Vader (Foto)

Ndryshime të mahnitshme tek Audi S4 Vader (Foto)

Tunning
VW Golf 7 me pamje të mahnitshme, me folje dhe drita LED (Video)

VW Golf 7 me pamje të mahnitshme, me folje dhe drita LED (Video)

Tunning