LAJMI I FUNDIT:

Yuri Kim

153 Artikuj

Si do të ndikojë në Ballkan vazhdimi i pushtimit rus të Ukrainës, a rrezikohet Kosova nga një konflikt?

Si do të ndikojë në Ballkan vazhdimi i pushtimit rus të Ukrainës, a rrezikohet Kosova nga një konflikt?

Siguri
Yuri Kim: Vizita e Sekretarit Blinken në Shqipëri, e përqendruar tek e ardhmja e vendit, Ballkanit Perëndimor dhe Evropës

Yuri Kim: Vizita e Sekretarit Blinken në Shqipëri, e përqendruar tek e ardhmja e vendit, Ballkanit Perëndimor dhe Evropës

Shqipëri
Ambasadorja Yuri Kim mbylli misionin e saj në Shqipëri, flet Rama

Ambasadorja Yuri Kim mbylli misionin e saj në Shqipëri, flet Rama

Shqipëri
Berisha sulmon ambasadoren amerikane: Largohesh nga ky vend si sekretare e PS-së

Berisha sulmon ambasadoren amerikane: Largohesh nga ky vend si sekretare e PS-së

Shqipëri
Tensionet në veri, Kim: SHBA beson te Kosova, udhëheqësit të lënë egon dhe të marrin në konsideratë miqtë

Tensionet në veri, Kim: SHBA beson te Kosova, udhëheqësit të lënë egon dhe të marrin në konsideratë miqtë

Shqipëri
Ambasadorja Kim në konferencën e lamtumirës: Vendimi për largimin e muxhahedinëve i takon qeverisë shqiptare

Ambasadorja Kim në konferencën e lamtumirës: Vendimi për largimin e muxhahedinëve i takon qeverisë shqiptare

Shqipëri
Ambasadorja Amerikane në Shqipëri merr një nga pozicionet më të rëndësishme në Departamentin e Shtetit

Ambasadorja Amerikane në Shqipëri merr një nga pozicionet më të rëndësishme në Departamentin e Shtetit

Shqipëri
Presidenti i Shqipërisë takon shefin e Byrosë së Gardës Kombëtare të SHBA-së, diskutohet situata në veri të Kosovës

Presidenti i Shqipërisë takon shefin e Byrosë së Gardës Kombëtare të SHBA-së, diskutohet situata në veri të Kosovës

Shqipëri
Drejtoresha e re e Shërbimit Informativ Shqiptar takohet me Ambasadoren Amerikane

Drejtoresha e re e Shërbimit Informativ Shqiptar takohet me Ambasadoren Amerikane

Shqipëri
Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

Shqipëri
Ambasadorja amerikane: Askush nuk duhet të shesë apo të blejë vota, po vëzhgojmë situatën në Himarë

Ambasadorja amerikane: Askush nuk duhet të shesë apo të blejë vota, po vëzhgojmë situatën në Himarë

Shqipëri
Yuri Kim, thirrje autoriteteve: Zbatoni ligjet dhe rregullat në mënyrë të barabartë

Yuri Kim, thirrje autoriteteve: Zbatoni ligjet dhe rregullat në mënyrë të barabartë

Shqipëri
Takimi mes të qeshurave i Escobar me Begajn dhe ambasadoren Kim

Takimi mes të qeshurave i Escobar me Begajn dhe ambasadoren Kim

Shqipëri
Berisha non grata, Kim: Personat e përcaktuar nga SHBA-ja për korrupsion s’duhet të jenë përfaqësues të popullit

Berisha non grata, Kim: Personat e përcaktuar nga SHBA-ja për korrupsion s’duhet të jenë përfaqësues të popullit

Shqipëri
Yuri Kim: Rajoni të ndjekë shembullin e Shqipërisë kundër ndikimeve ruse

Yuri Kim: Rajoni të ndjekë shembullin e Shqipërisë kundër ndikimeve ruse

Shqipëri
Ambasadorja amerikane në Tiranë takon kreun e grupit parlamentar të PD-së, diskutohen zgjedhjet vendore

Ambasadorja amerikane në Tiranë takon kreun e grupit parlamentar të PD-së, diskutohen zgjedhjet vendore

Shqipëri
Berisha sulmon Palmer-in dhe ambasadoren amerikane: Prisnin me padurim fitoren e Ramës

Berisha sulmon Palmer-in dhe ambasadoren amerikane: Prisnin me padurim fitoren e Ramës

Shqipëri
Sfidat e sigurisë kibernetike, Ambasadorja amerikane: Mbështetje të plotë për Shqipërinë

Sfidat e sigurisë kibernetike, Ambasadorja amerikane: Mbështetje të plotë për Shqipërinë

Shqipëri
Berisha akuzon ambasadoren amerikane për manipulime kundër opozitës

Berisha akuzon ambasadoren amerikane për manipulime kundër opozitës

Shqipëri
Ambasadorja Yuri Kim uron shqiptarët: Një vit sfidash dhe mundësish të jashtëzakonshme

Ambasadorja Yuri Kim uron shqiptarët: Një vit sfidash dhe mundësish të jashtëzakonshme

Shqipëri
Gara për Prokurorinë e Posaçme në Shqipëri, ambasadorja amerikane ndjek procesin nga afër

Gara për Prokurorinë e Posaçme në Shqipëri, ambasadorja amerikane ndjek procesin nga afër

Shqipëri
Ambasadorja amerikane në Shqipëri në fund të mandatit: Do jem këtu edhe për ca më gjatë

Ambasadorja amerikane në Shqipëri në fund të mandatit: Do jem këtu edhe për ca më gjatë

Shqipëri
Ambasadorja Kim: Do të luftojmë korrupsionin, duam ta shohim Shqipërinë më të fortë e më të pasur

Ambasadorja Kim: Do të luftojmë korrupsionin, duam ta shohim Shqipërinë më të fortë e më të pasur

Shqipëri
Nisin procedurat për zëvendësimin e ambasadores amerikane në Shqipëri

Nisin procedurat për zëvendësimin e ambasadores amerikane në Shqipëri

Shqipëri