LAJMI I FUNDIT:
Will Smith

Will Smith

245 Artikuj

Will Smith thotë se ka nisur përgatitjet për “Bad Boys 4”

Will Smith thotë se ka nisur përgatitjet për “Bad Boys 4”

TV / Film
Will Smith rrëfen takimin e sikletshëm me Sandra Denton – vite para se të martohej me Jada Pinkett

Will Smith rrëfen takimin e sikletshëm me Sandra Denton – vite para se të martohej me Jada Pinkett

Yjet
Jada Pinkett Smith thotë se shuplaka famëkeqe në “Oscars” shpëtoi martesën e saj me Will Smith: Nuk do të ndahem kurrë nga ai

Jada Pinkett Smith thotë se shuplaka famëkeqe në “Oscars” shpëtoi martesën e saj me Will Smith: Nuk do të ndahem kurrë nga ai

Yjet
Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Gruaja e Will Smithit përmend emrin e vërtetë të tij në një postim, shumë kanë ngelur të habitur sepse emri i tij nuk është William

Yjet
Will Smith reflekton mbi gabimet e të kaluarës: Fama është një përbindësh

Will Smith reflekton mbi gabimet e të kaluarës: Fama është një përbindësh

Yjet
Jada Pinkett Smith reagon ashpër pas akuzave që Will ka kryer marrëdhënie me Duane Martin

Jada Pinkett Smith reagon ashpër pas akuzave që Will ka kryer marrëdhënie me Duane Martin

Yjet
Will Smith mohon pretendimet se ka pasur marrëdhënie seksuale me Duane Martin

Will Smith mohon pretendimet se ka pasur marrëdhënie seksuale me Duane Martin

Yjet
Jada Pinkett Smith pranon se shuplaka famëkeqe në “Oscars” e bëri lidhjen e saj me Willin ‘më të thellë se romanca’

Jada Pinkett Smith pranon se shuplaka famëkeqe në “Oscars” e bëri lidhjen e saj me Willin ‘më të thellë se romanca’

Yjet
Will Smith befason Jada Pinkett Smith në skenë: Marrëdhënia jonë është brutale dhe e bukur

Will Smith befason Jada Pinkett Smith në skenë: Marrëdhënia jonë është brutale dhe e bukur

Yjet
Jada Pinkett Smith thotë se ajo dhe Will Smith do të shkruajnë një libër me kujtime bashkë

Jada Pinkett Smith thotë se ajo dhe Will Smith do të shkruajnë një libër me kujtime bashkë

Yjet
Jada Pinkett dhe Will Smith: A jetojnë në të njëjtën shtëpi?

Jada Pinkett dhe Will Smith: A jetojnë në të njëjtën shtëpi?

Yjet
Njihuni me fëmijët e Will Smith dhe Jada Pinkett: Trey, Jaden dhe Willow

Njihuni me fëmijët e Will Smith dhe Jada Pinkett: Trey, Jaden dhe Willow

Yjet
Jada Pinkett Smith zbulon fjalët e para që i tha Will Smithit pas shuplakës së Chris Rock në “Oscars 2022”

Jada Pinkett Smith zbulon fjalët e para që i tha Will Smithit pas shuplakës së Chris Rock në “Oscars 2022”

Yjet
Jada Pinkett Smith pretendon se Chris Rock e ftoi në një takim mes thashethemeve për divorcin nga Will Smith

Jada Pinkett Smith pretendon se Chris Rock e ftoi në një takim mes thashethemeve për divorcin nga Will Smith

Yjet
Djali i Will Smith, Jaden fotografohet në momente intime me të dashurën gjatë pushimeve në Malibu

Djali i Will Smith, Jaden fotografohet në momente intime me të dashurën gjatë pushimeve në Malibu

Yjet
Will Smith flet për shuplakën ndaj Chris Rockut: Mund të jemi miq sërish

Will Smith flet për shuplakën ndaj Chris Rockut: Mund të jemi miq sërish

Yjet
Will Smith nuk i ka kërkuar ende falje personalisht Chris Rockut për shuplakën famëkeqe në ‘Oscars’

Will Smith nuk i ka kërkuar ende falje personalisht Chris Rockut për shuplakën famëkeqe në ‘Oscars’

Yjet
Chris Rock ka qenë i fiksuar pas Jada Pinkett Smith për gati 30 vjet?

Chris Rock ka qenë i fiksuar pas Jada Pinkett Smith për gati 30 vjet?

Yjet
Chris Rock flet në detaje për shuplakën famëkeqe të Will Smithit, tallet me aktorin dhe tradhtinë e Jada Smith me shokun e djalit të tyre

Chris Rock flet në detaje për shuplakën famëkeqe të Will Smithit, tallet me aktorin dhe tradhtinë e Jada Smith me shokun e djalit të tyre

Yjet
Merren masa në ceremoninë e “Oscars 2023” pas shuplakës famëkeqe të Will Smith ndaj Chris Rockut

Merren masa në ceremoninë e “Oscars 2023” pas shuplakës famëkeqe të Will Smith ndaj Chris Rockut

TV / Film
Konfirmohet “Bad Boys 4” nga Will Smith dhe Martin Lawrence

Konfirmohet “Bad Boys 4” nga Will Smith dhe Martin Lawrence

TV / Film
Disa nga momentet më të veçanta të yjeve botërore që morën vëmendje gjatë vitit 2022

Disa nga momentet më të veçanta të yjeve botërore që morën vëmendje gjatë vitit 2022

Yjet
Skandalet dhe momentet më të paharruara të ceremonisë së çmimeve “Oscar” ndër vite

Skandalet dhe momentet më të paharruara të ceremonisë së çmimeve “Oscar” ndër vite

Yjet
Will Smith jashtë nominimeve në “Golden Globe Awards”

Will Smith jashtë nominimeve në “Golden Globe Awards”

Yjet