LAJMI I FUNDIT:

Will Smith thotë se ka nisur përgatitjet për “Bad Boys 4”

Will Smith thotë se ka nisur përgatitjet për “Bad Boys 4”
"Bad Boys"

Will Smith dhe bashkë-ylli i tij, Martin Lawrence, do të ripërsërisin rolet e tyre në ‘Bad Boys 4’, si dhe disa fytyra të tjera të njohura nga saga.

Megjithëse filmi nuk ka ende një titull zyrtar, ai është aktualisht në post-produksion dhe është planifikuar të dalë në 14 qershor 2024 nëse nuk ndodh asgjë e paparashikuar si vonesa që pati për shkak të goditjeve të SAG/AFTRA.


Will njoftoi në një video të rrallë se kanë mbetur edhe tetë ditë nga xhirimet në qytetin e Miamit, dy herë fituesi i ‘Oscar’-it e ndau klipin në llogarinë e tij në Instagram të mërkurën.

Foto: Screenshot/Instagram

“Bad Boys 4 po vjen shpejt”, ka shkruar ai.

Të gjitha lajmet nga Will Smith
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Will Smith

Vanessa Hudgens, Alexander Ludëing, Paola Nunez dhe DJ Khaled gjithashtu bashkohen për këtë film.

View this post on Instagram

A post shared by Will Smith (@willsmith)

John Salley, i cili luajti hakerin Fletcher në dy filmat e parë dhe mungoi në të tretin, gjithashtu rikthehet për këtë pjesë të katërt.

Nga ana tjetër, Rhea Seehorn nga ‘Better Call Saul’ dhe reperi Joyner Lucas do t’i bashkohen kastit, megjithëse rolet e tyre ende nuk janë zbuluar.

“Bad Boys”

Pas kamerës, ka edhe emra të rikthyer si regjisorët Adil El Arbi dhe Bilall Fallah, të cilët drejtuan filmin e mëparshëm, duke zëvendësuar Michael Bay, i cili ishte përgjegjës për dy pjesët e para. /Telegrafi/ 

“Bad Boys”

Në trend Magazina

Më shumë
Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Lavdije Rexhepi
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision:

Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision: "Ushtrinë time do ta bëj" ma ke kushtuar mua, sepse po e bëja ushtrinë në atë kohë

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Magazina
Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Magazina
Kalo në kategori